فهرست
برانکو-اویوا؛ دونگاه، دو آرزو، یک جام
برانکو-اویوا؛ دونگاه، دو آرزو، یک جام

برانکو-اویوا؛ دونگاه، دو آرزو، یک جام

آی اسپورت – فردا به پایان خط رقابت های لیگ قهرمانان آسیا می رسیم؛ رقابت هایی که از زمستان سال گذشته آغاز شد و پس از تعطیلاتی چد ماهه دوباره از شهریور ماه در مرحله یک چهارم نهایی ازسر گرفته شد. پرسپولیس با شکست تمام رقبای قهرمانی غرب آسیا و کاشیما هم با شکست تمام مدعیان چینی و کره ای به فینال رسیدند.

دیدار رفت به سود نماینده ژاپن خاتمه یافت ولی این فینال یک 90 دقیقه دیگر هم در تهران پیش رو دارد و شاگردان برانکو در صورتی که می خواهند قهرمان شوند، باید با اختلاف سه گل شکست دیدار رفت را جبران کنند یا بازی را 2 بر صفر ببرند و در ضربات پنالتی جام را از آن خود کنند.

کنفرانس خبری دیدار برگشت فینال ساعاتی پیش انجام شد؛ کنفرانسی که در آن برانکو از امید و انگیزه تیمش برای بازگشت صحبت کرد و اویوا سرمربی کاشیما هم از اینکه می داند، دیدار سختی پیش روی خودش و شاگردانش قرار دارد و آنها برای کسب جام قهرمانی باید تمرکز داشته باشند و اسیر جو ورزشگاه نشوند.

با تمام این تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم کدامیک از این دو مربی می توانند، تیمشان را به اولین افتخار مهم در سطح آسیا یعنی قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برسانند؛ برانکو یا اویوا.

ورزش 3

۴    
آی اسپورت
2018-11-09 22:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر