فهرست
لیست ۱۵ نفره شفر روی میز فتحی
لیست ۱۵ نفره شفر روی میز فتحی

لیست ۱۵ نفره شفر روی میز فتحی

آی اسپورت - تیم استقلال نیم فصل اول را با فراز و نشیب زیادی طی کرد و حتی در مقاطعی از نیم فصل اعتراض هواداران و پیشکسوتان در مورد عملکرد این تیم نیز شنیده شد. رفته رفته اوضاع بر وفق مراد شفر و هواداران استقلال شد و این تیم توانست روندی صعودی را طی کند و  در هفته‌های آخر به بردهای متوالی دست پیدا کند اما این بردها باعث نشد تا شفر از تقویت این تیم برای نیم فصل دوم و حضور پرقدرت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا دست بکشد.

سرمربی آلمانی تیم استقلال یک لیست ۱۵ نفره از بازیکنان مدنظر خود را تحویل مدیریت باشگاه داده و خواستار جذب بازیکنان مورد نظر خود شده است. سرمربی آلمانی تیم استقلال این لیست را همراه با اولویت بندی تقدیم امیرحسین فتحی کرده تا مدیر عامل استقلال اگر نتوانست با نفرات اول حاضر در لیست شفر به توافق دست پیدا کند، فرصت را از دست نداده و بتواند با اولویت‌های دوم و سوم مذاکره کرده وآنها را به برای پیوستن به استقلال متقاعد کند. در این لیست بازیکنانی در پست‌های مهاجم، هافبک تهاجمی، وینگر و هافبک دفاعی حضور دارند که باید ببینیم چه نفراتی از لیست شفر جذب این تیم خواهند شد.

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-12-22 21:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امیر مافیا
شنبه ۱ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
یا امام زاده هوشنگ

اینها 24 بازیکن اول فصل گرفتن بازهم میخان بگیرن
از کجاتون این همه پول
نکنه رفتن فینال لیگ قهرمانان آسیا و 30 میلیارد تومان جایزه گرفتین؟
حسن
يكشنبه ۲ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۰۹
کلا خوش اشتهان. میگیرن، رد میکنن، دوباره میگیرن، وزیرم که پرسپولیسی. بازیکن و جام و موفقیت نشد، یقه اونو میگیرن. دوست دارن فقط بگیرن
۲
###
يكشنبه ۲ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۱۳
کدوم کیسه کش بود میگفت کیسه فقط 2 تا بازیکن میخواد بریزبپاش هم نمیکنه خخخخ
۲
ناشناس
دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۲۳
پس با این تفاسیر ۱۵ تا خروجی هم خواهند داشت یا خدا ۲۴ بازیکن اول فصل گرفتن الانم ۱۵ بازیکن ولی پرسپولیس ۴ بازیکن اونم برای نیم فصل دوم بازم بگید وزیر پرسپولیسی پرسپولیس بعد از فینال لیگ قهرمانان هر ۴ روز ۴ روز بازی داشت بازم بگید وزیر پرسپولیسی روش فشار بود استقلال میگه ما تیام چپاروف سید مجید امید ابراهیمی و امید نور افکن رو از دست دادیم خب به جاش بازیکن گرفتین ولی پرسپولیس هم ۶ بازیکنش رو از دست داد نظیر امیری مسلمان محرمی احمد زاده طارمی و رامین رضاییان ولی پنجره اش بسته بود. بازم بگید وزیر پرسپولیسی با همون حالم با پنجره بسته با ساقهای خسته باقلبی و دلی شکسته به فینال لیگ قهرمانان رسید ولی استقلال تا سالهای سال در حسرتش مونده و پرسپولیس الان صدر نشین لیگم است بازم میره برای هتریک قهرمانی.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر