فهرست
دکه آنلاین: پردازشت!
دکه آنلاین: پردازشت!

دکه آنلاین: پردازشت!

آی اسپورت – خبر ورزشی با اشاره به تساوی تراکتورسازی مقابل صنعت نفت نوشته که لیگ در خدمت پرسپولیس است. این روزنامه اخبار متفاوتی از شکست دیروز استقلال مقابل همنام خوزستانی اش را روی جلد برده. از صحبت نکردن منصوریان با شاگردانش در رختکن تا انتقاد از پادوانی و انتشار شایعه احتمال تغییرات در کادر مدیریتی استقلال

خبر ورزشی
خبر ورزشی 29 دی

پردازشت تیتر روزنامه گل به بهانه شکست دیروز استقلال است.این روزنامه از قول منصوریان نوشته که ای کاش امکان حذف فضای مجازی وجود داشت. مصاحبه با امیرعلی نبویان مجری برنامه اینترنتی سرخابی هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

روزنامه گل
روزنامه گل 29 دی

روزنامه پیروزی به بهانه بازی امروز پرسپولیس و فولاد و توقف تراکتور جلوی صنعت نفت که باعث شد شاگردان برانکو کماکان در صدر جدول بمانند، از تیتر یکه تازی در صدر استفاده کرده. شکست استقلال مقابل همنام خوزستانی اش روی جلد این روزنامه دیده می شود و چهارمین باخت 4 تایی ها تیتری است که پیروزی برای این اتفاق استفاده کرده. این روزنامه البته به اشتباهات داوری به سود استقلال هم اشاره کرده.

روزنامه پیروزی
پیروزی 29 دی

استقلال صنعتی 2 – استقلال سنتی 1 تیتر جالب همشهری ورزشی درباره بازی دیروز دو استقلال لیگ است. این روزنامه عکسی از استقبال اهوازی ها از پرسپولیس منتشر کرده که هواداری کاغذی به دست دارد که رویش نوشته به جهنم خوش آمدید. نوشته ای که تعجب سیدجلال حسینی را به همراه داشته است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 29 دی

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-18 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر