فهرست
چوب خط بیرانوند بالاخره پر شد؟
چوب خط بیرانوند بالاخره پر شد؟

چوب خط بیرانوند بالاخره پر شد؟

آی اسپورت - قبل از بازی با الشارجه زمزمه‌هایی در مورد نیمکت‌نشین شدن علیرضا بیرانوند به گوش می‌رسید، اما او مصاحبه کرد و گفت با آمادگی و تمرکز کامل به فکر حراست از دروازه سرخپوشان است. به این ترتیب بیرو برابر رقیب اماراتی هم فیکس شد، اما یک نمایش بد دیگر ارایه داد. بیرانوند در این بازی هم دو گل دریافت کرد و اگر فرض کنیم روی ضربه نزدیک منجر به گل اول تقصیری متوجه او نبود، روی گل دوم نمی‌توان با بیرو مدارا کرد. علیرضا این گل را از زاویه بسته خورد؛ شبیه گلی که از محمد محبی در بازی با سایپا دریافت کرد. به این ترتیب بیرانوند یک قدم دیگر به نیمکت ذخیره‌ها نزدیک شد. اواخر نیم‌فصل اول گابریل کالدرون از رادوشوویچ در ترکیب اصلی استفاده می‌کرد که این دروازه‌بان هم به خوبی جواب اعتماد مربی آرژانتینی را می‌داد. با تغییر کادرفنی اما بیرانوند فیکس شده و فصل جدیدی از نمایش‌های متزلزلش را آغاز کرده است. حالا باید دید یحیی در بازی با سپاهان باز هم به او اعتماد می‌کند یا نه.

۹ ۲  
آی اسپورت
2020-02-20 01:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مدرسان پژوهش - طرح فکر زمستون
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸، ۰۶:۱۲
آش «آش ماش کنار باش» یا آش خوش نمک؟؟!!
دارن واسه پرسپولیس آش درست میکنن، اول که بازی «حذف» انجام دادن و برانکو و کالدرون رو بهشون گفتن «کنار باش»!!
امید دارم که آش خوش نمک باشه نه یک آش «شلم شوربا» !! که یک وجب روغن ....

اوضاع این روزای پرسپولیس مثل «کوه یخ » میمونه، مثل هندونه دربسته، خیلی چیزا مشخص نیست. امید دارم که مثل بازی «منچ» به نقطه اول برنگردیم، اوضاع بهم نریزه و برگردیم به چند سال پیش که یک جام حذفی با علی دایی توی اون سالها بشه تنها دل خوشیمون!!
ما که قدمون کوتاست و اون بالاها رو نمیتونیم ببینیم که چه خبره ؟ نمیدونم داستان چیه که بازیکنی که خیلی درخشان، خیلی جوندار، عمل میکنه چه فنی چه اخلاقی مجدد به نیمکت پیچ داده میشه و بازیکنی که قراره اخر فصل بره و تمام ذهنیتش جای دیگه ای پرواز میکنه و از همه مهمتر مدام عملکرد فنی افتضاحی رو از خودش به جامیذاره، هر بازی فیکس توی ترکیبه...
یحیی جان لطفا ناامیدمون نکن. اینکه میگن قضاوت بیجا بدترین آفته الحق باید این جمله رو بارها و بارها »مشق» کنیم. کالدرون از نظر فنی چیزی از برانکو کم نداشت و ای کاش حفظش میکردیم. اوایل فصل خیلیامون با عینک بدبینی به کالدرون نگاه میکردیم.
۱
فرهاد
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸، ۱۶:۵۹
شبیه گلی که از محمد محبی در بازی با سایپا دریافت کرد؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر