فهرست
اختلاف با سعادتمند؛ مجیدی استعفا می‌دهد؟
اختلاف با سعادتمند؛ مجیدی استعفا می‌دهد؟

اختلاف با سعادتمند؛ مجیدی استعفا می‌دهد؟

آی اسپورت - در شرایطی که هنوز تکلیف مدیرعاملی استقلال به صورت رسمی اعلام نشده، فرهاد مجیدی با انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید استقلال مشکل دارد. او امروز در صفحه اینستاگرامش اگر چه اسمی از سعادتمند نیاورده اما نوشته:" استقلال بیشتر از هر زمانی به مدیران توانا و پولساز نیاز دارد، نه مدیرانی که بدون پشتوانه اقتصادی لازم و با تبلیغات و وعده‌های دروغ فقط وقت استقلال را هدر می‌دهند."

طبیعی است که در این وضعیت شایعات عجیبی درباره استقلال مطرح شود. یکی از این شایعات، احتمال استعفای فرهاد مجیدی در صورت رسمی شدن مدیرعاملی سعادتمند است. فرهاد که طی این مدت نسبت به اتفاقات مدیریتی استقلال سکوت نکرده و در صفحاتش در فضای مجازی، واکنش نشان داده، حالا ممکن است با استعفایش تبدیل به اولین بحران مدیریتی احمد سعادتمند در استقلال شود.

دیگر شایعه‌ای که درباره استقلال مطرح شده، مصاحبه اسماعیل خلیل‌زاده است. رئیس هیات مدیره استقلال که بعد از انتشار خبر غیررسمی مدیرعاملی سعادتمند، از سمت خود استعفا داده، احتمالا به زودی در مصاحبه‌ای حرفهای زیادی درباره استقلال خواهد زد.

اتفاق دیگری که می‌تواند هواداران استقلال را نگران کند، واکنش بازیکنان به تغییرات جدید در تیم مدیریتی استقلال است. آنها امیدوار بودند با بازگشت موسوی، وضع مالی باشگاه بهتر شود و طبیعتا رقمی هم به حساب آنها واریز شود منتهی موسوی اعلام کرده در این شرایط برنامه‌ای برای همکاری با باشگاه استقلال ندارد. اتفاقی که قطعا باب میل بازیکنان نیست و این احتمال وجود دارد که آنها به صورت دسته جمعی و با انتشار یک نامه به اتفاقات جدید در باشگاهشان واکنش نشان دهند.

۲    
آی اسپورت
2020-03-29 23:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر