فهرست
حاشیه‌های ناتمام بیرانوند
حاشیه‌های ناتمام بیرانوند

حاشیه‌های ناتمام بیرانوند

آی اسپورت- بیرانوند حاشیه های زمین بازی را به رختکن کشید و کریم باقری مرد آرام پرسپولیس را وادار به واکنش کرد. 

در پی اتفاقات رخ داده در جریان بازی تیم‌های پرسپولیس و پدیده ، بیرانوند در رختکن تیمش در پایان بازی گرد و خاک به راه انداخت اما با واکنش تند مربی تیمش روبرو شد.

در پی اتفاقات رخ داده در جریان دیدار تیم‌های پرسپولیس و پدیده و اعترا‌ض‌هایی که هواداران پرسپولیس به علیرضا بیرانوند بابت مصاحبه‌اش بعد از بازی با سایپا که عنوان کرده بود سرنوشت خودش از سرنوشت پرسپولیس مهمتر است و می‌خواهد برای لژیونر شدن به سربازی برود این دروازه‌بان در رختکن تیمش در پایان بازی با برخی از نفرات تیم دچار درگیری لفظی شد.

بیرانوند که در اواخر نیمه دوم به هواداران پرسپولیس با انگشتان هیس را نشان داده بود در پایان بازی به سرعت به سمت رختکن رفت و به دلیل مسائل رخ داده بسیار عصبانی بود.

بیرانوند که با فریاد صحبت می‌کرد در واکنش به اعتراض هواداران می‌گفت که مگر من قتل کرده‌ام که این برخوردها را با من انجام می‌دهند؟ من چه کاری کرده‌ام که این برخوردها با من می‌شود؟ این دروازه‌بان با فریاد صحبت‌هایش را ادامه می‌داد که در این بین کریم باقری مربی تیم پرسپولیس وارد عمل شد. باقری در اعتراض به فریادهای بیرانوند با صدای بلند به او گفت که سکوت کند و اگر حرف یا اعتراضی دارد این حرف‌ها را در باشگاه انجام دهد نه در رختکن تیم. به نظر می‌رسد چالش بین بیرانوند و هواداران پرسپولیس شکاف بیشتری پیدا کرده و تبعات این موضوع در روزهای ‌آینده خود را بیشتر نشان خواهد داد.

وبسایت نود 

۱۲۲ ۷  
آی اسپورت
2017-11-20 22:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
Mahdi
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۱۰
بندازیدش بیرون این بی جنبه رو
پیمان
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۵۲
سلام دوستان.... میخواستم یه مقایسه ای بین بیرانوند پرسپولیس با بیرانوند تیم ملی بکنم.... البته از لحاظ فنی نه از احاط انظباطی.... بعصی زمان فرق مربی با مربی مشخص میشه... من منکر خوب بودن برانکو نیستم. برانکو عالیه... برانکو خیلی سر به زیر هست... برا بازیکنهای ایران یه مربی لات مثل کیروش لازمه که جرات نفس کشیدن ندارن... آقای بیرانوند جرات داری توی تیم ملی هم یه صدم این رفتارت رو بکنی.....
....
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۴۹
لات هم خودتی.مردک نگو سر بزیر بگو محافظه کار و کدخدامنش.برانکو سر سپرده هست.
برانکو
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۱۰
لعنت به تو بیرانود. 1 ماه که گند زدی به اعصاب 40 میلیون طرفدار. خاک بر سر باشگاه که نمیتونه با بازیکن سالاری مبارزه کنه. تا زمانی که این گه وایسه تو دروازه دیگه استادیوم نمیرم
هوادار متوهم پرسپولیس
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۰۷:۲۲
چهل ملیون رو از کجات دراوردی؟ نکنه منظورت به ریاله؟؟؟؟ خخخ چهل هزار هوادار هم ندارید متوهم ها. حتی بازیکن ها تونم فقط بخاطر پول اومدن تو این تیم
بهرام
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
بازم به بازیکنای قدیمیه با وجود مثل کریم باقری با غیرت. اینا یادگاره دوران فوتبال مردونه ۹۸ هستن نه این جوجه اینستاگرامیا. فقط باید با جریمه بیرونش کنن.
۸
موراتا
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
دم کریم باقری گرم خوب دهن این نادون رو کاهگل گرفت
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر