فهرست
رقیب رئال در جام حذفی: تیمی با ۲۶۵۳ مالک!
رقیب رئال در جام حذفی: تیمی با ۲۶۵۳ مالک!

رقیب رئال در جام حذفی: تیمی با ۲۶۵۳ مالک!

آی اسپورت - پیروزی تیم اونیونیستا مقابل دپورتیوو لاکرونیا (که در ضربات پنالتی و با نتیجه ۸-۷ رقم خورد) یکی از نتایج بهت‌انگیز دور دوم جام حذفی امسال بود. حالا این تیم قرار است با رئال مادرید در مرحله یک‌شانزدهم نهایی بازی کند. آنها به این ترتیب باشگاه مشهوری خواهند شد. اونیونیستاس از شهر سالامانکا می‌آید، جایی که باشگاه معروفی به نام دپورتیوو سالامانکا داشت که در سال ۱۹۲۳ تاسیس شد و در سال ۲۰۱۳ به دلیل ۲۳ میلیون یورو بدهی منحل شد. رقیب سنتی اونیونیستاس، باشگاه سالامانکا UDS است و هیچ رابطه‌ رسمی‌ای بین این دو باشگاه وجود ندارد. با این حال، این دو باشگاه به باشگاه منحل‌شده دپورتیوو سالامانکا احترام می‌گذارند.

اونیونیستاس در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد. ساختار آنها در اسپانیا منحصر به فرد است. باشگاه در فصل گذشته ۲۶۵۳ مالک داشت، که هر کدام سهم خود را پرداختند و در تصمیم‌گیری‌ها شرکت کردند. هیئت مدیره باشگاه ۱۰ عضو دارد که مالکان مشخص می‌کنند، اما حضور در هیئت مدیره دستمزدی به همراه ندارد و کار داوطلبانه به شمار می‌رود. اونیونیستاس پس از حذف دپورتیوو لاکرونیا، که دو بار فاتح جام حذفی اسپانیا شده، حالا با یکی از مدعیان جدی روبرو خواهد شد. آنها باید تعیین کنند که در چه ورزشگاهی میزبان رئال مادرید خواهند بود. گزینه احتمالی آنها ورزشگاه زامورا با ۸ هزار نفر گنجایش است.

این فصل برای اونیونیستاس در لیگ خوب پیش نرفته است. آنها در حال حاضر در جدول گروه خود در دسته سوم اسپانیا با ۱۹ امتیاز در رده ۱۸ قرار دارند، و در منطقه سقوط هستند، هرچند که اگر یک بازی عقب‌افتاده خود را ببرند، از این منطقه بیرون می‌آیند. طرفداران این تیم هر هفته به ورزشگاه می‌روند و تیمشان را تشویق می‌کنند؛ صرف نظر از نتیجه‌ای که آنها می‌گیرند.

۲    
آی اسپورت
2020-01-15 01:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر