فهرست
قلعه نویی در کنفرانس: ۴ داور را نمی‌بخشم!
قلعه نویی در کنفرانس: ۴ داور را نمی‌بخشم!

قلعه نویی در کنفرانس: ۴ داور را نمی‌بخشم!

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی بعد از مدت‌ها در نشست خبری مسابقات تیمش در لیگ برتر شرکت کرد. او در نشست خبری بعد از بازی با فولاد پاسخ خبرنگاران را داد. صحبت های او را بخوانید:

به آقای قطبی تبریک می گویم

به آقای قطبی تبریک می گویم، یقینا این تیم با ایشان و امکاناتی که دارند می توانند در فوتبال ایران اتفاق های خوبی را رقم بزنند. هم ما می توانستیم پیروزی شویم و هم انها و امروز فوتبال ما را تنبیه کرد. وقتی اینقدر موقعیت از دست می دهید حق تان است حتی ببازید. خدا را شکر ما تیمی  شده ایم که وقتی تیمی مثل فولاد برابر ما مساوی می کند مردم آن شاد هستند.

فولاد ما را تنبیه کرد

دیگر جلوی تیم فولاد وقتی این همه موقعیت را از دست می‌دهید حق تان که حتی بازی را ببازید. هرچند آنها هم می‌توانستند و فرصت های زیادی هم داشتند. همانطور که گفتم فوتبال ما را امروز تنبیه کرد. درست است که امروز مساوی شد اما خوشحالم که ما تیمی شدیم که فولاد بعد از تساوی برابر ما اینقدر خوشحال و شاد است.

چهار داور را تا زنده هستم نمی بخشم

این مساله قدرت سپاهان را نشان می‌دهد که متاسفانه از پرسپولیس به بعد هشت امتیاز از ما گرفتند. من چهار داور را تا زمانی که زنده هستم از آنها نخواهم گذشت. آقایان ممبینی، فغانی، ترکی و اشکان خورشیدی. این ها خاطرات بد زندگی من هستند و من یک روز با فیلم و مدارک آن را نشان خواهم داد. ما می توانستیم الان شرایط بهتری داشته باشم اما یک سری مسائلی که نه دست من امیر قلعه نویی است و نه دیگری شرایط سخت شد. شما نگاه کنید از روز بازی با پرسپولیس به اینور، جلوی استقلال خوزستان و... چه اتفاقاتی افتاد. این‌ها البته فقط جزو صحنه‌های کارشناسی شده است و من خیلی مسائل را نگفتم. اگر امروز هم اینجا هستم به این خاطر که می خواستم از مردم خوزستان و همه کسانی که این استادیوم را از روی اول و پایه اول ساختند تشکر کنم و دست تک تک شان را می بوسم. ما البته کشور ثروتمندی هستیم و باید خیلی شرایط اقتصادی و ورزشی خوبی داشته باشیم و حداقل باید ۵۰ تا از این استادیوم ها داشته باشیم و برای ما عادی باشد اما الان باید از این هم تشکر کنم. مزد زحمات ما را بعضی از دوستان خراب کردند  و اینکه چه فضایی است نمی دانم و امیدوارم فوتبال خوزستان به آن جایگاه اصلی برسد. جایی که اگر روزی تیم ملی بازیکن دعوت شد، 7-8 بازیکن دعوت می‌شد.

داوران جدید از این ها الگو نگیرند

امیدوارم در سال جدید این چیزها را یاد نگیرند. شما نگاه کنید در بازی با تراکتور ما در موقعیت گل قرار داریم اما داور همانجا الکی خطا گرفته و روند تیمم را از بین برده. در فضای 70 هزار هوادار حداقل 5 دقیقه طول می کشد تا ما به بازی برگردیم. حالا شما فکر کنید 5 بار این اتفاق بیفتد می تواند سر یک تیم را ببرند. داورانی که این کار را بلدند خوب می دانند که از چه صحبت می‌کنم! امیدوارم داوران جوانی که روی کار آمده‌اند مثل همین آقای زاهدی فر بروند به سمت موفقیت و عملکرد خوب و البته امیدوارم آن داوران هم بروند به سمت بازنشستگی تا این رفتار این مدلی به دیگران منتقل نشود.

چرا قبل کسی از عدالت حرف نمی زد؟

یک فصل سپاهان در 4 جام می‌جنگید. تازه محرومش هم کرده بودند و در شهرستان بازی می کرد. نمی دانم چرا آن موقع کسی دم از عدالت نمی‌زد؟ سپاهان در جام باشگاه‌های جهان، جام حذفی، لیگ برتر و آسیا هم بود اما سه روز یک بار بازی می گذاشتند و برنامه اش هم هست. تازه در اصفهان هم نبود و فکر کنم به خاطر ماجراهای اتفاقی که برای آن سرباز افتاد باید در کاشان بازی می کرد. آن موقع ظلم نبوده اما الان هست. الان یک پنالتی نمی گیرند ظلم می شود. من به آقای فتاحی هم گفتم جوری برنامه ریزی کنید که عدالت باشد. ما می توانستیم پیش از این با ذوب بازی کنیم. جلوی بازی ما را گرفتند و دادند به تیم دیگری. شما دیدید که زمانی که اردوی دو ماهه تیم ملی برگزار شد فشار زیادی به باشگاه ها آمد اما در گذشته که نه پولی بود، نه چیزی شرایط به چه شکل بود.

۶ ۳  
آی اسپورت
2019-03-15 17:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سامان
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
این یارو فکر کرده مثلا خیلی موضوع مهمیه که تو کنفرانس شرکت نکنه ایشون همواره با این بازیها خواسته بیرون زمین تلاش کنه بعد بازی پرسپولیس اشتباهات به ضرر هر دو تیم بود اون قشقرق رو راه انداخت شب قبل بازی استقلال بیانیه علیه داوری دادن که تو همون بازی هم ازش سود بردن ایشون با توهم دایی جان ناپلئونی همیشه کار کرده چه وقتی تو تراکتور بود چه الان بارها این مصاحبه رو کرده که اگر با من مشکل دارید به مردم تبریز ضربه نزنید به مردم اصفهان ضربه نزنید . با تاکتیک کثیف که از اسم مردم سو استفاده کنه اخه تو اصلا کی هستی که بخوان باهات مشکل داشته باشن ایشون وقتی تو تراکتور بود اعتراض داشت چرا پرسپولیس قبل ما بازی میکنه و از این موضوع مضحک یه جنجال بزرگ درست کرد ولی الان مشکلی نداره که سپاهان قبل پرسپولیس بازی کنه نیم فصل اول بعد اون همه جنجال گفت برنامه نود برسی کنه کی از همه بیشتر از داوری سود برده بعدش همه اون رو قبول کنیم وقتی معلوم شد خود سپاهان بیشترین سود رو برده باز سر حرفی که خودش زد هم نموند
۳
...
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۳۸
چقدر این قندل کثیفه؟ پنالتی سپاهان که اصلا پنالتی نبود. بازیکنش دوتا کارت زرد میگیره اخراج نمیشه!!!!! جدیدا واسه اخراج بازیکنان شله مافیایی نیاز به بیشتر از دوتا کارت زرده
۳
اهواز
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۰۸
ممنون که نگفتی کل ایران
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر