فهرست
قابی که به آن عادت نداریم/ سقوط برانکو
قابی که به آن عادت نداریم/ سقوط برانکو

قابی که به آن عادت نداریم/ سقوط برانکو

آی اسپورت – حضور برانکو در پرسپولیس، چهره آن‌ها را از تیم همیشه بازنده به یک برنده ذاتی تغییر داد. پرسپولیس با برانکو مسیر قعر تا صدر جدول را رفت، دو دربی مختلف را برد و حالا مدعی بی رقیب قهرمانی محسوب می‌شود. نمایش کم نقص پرسپولیس در این فصل، باعث شده بود دیدن چهره خندان برانکو در هر بازی، عادت هواداران این تیم شود.

امروز نبود کمال، انتخاب‌های اشتباه برانکو و نمایش موفق بازیکنان استقلال، همه چیز را بهم ریخت. پرسپولیسی که در همان دقیقه پنجم، نقش تیم برنده را داشت با سقوط آزادی بلند همه چیز را از دست داد. رکوردها، نمایش مقتدرانه و سه امتیازی که شاید دوباره قهرمانی پرسپولیس را به خطر بیندازد.

قابی که امروز از برانکو در آزادی ثبت شد، تصویری بود که مدت‌ها پرسپولیسی‌ها به آن عادت نداشتند. برانکویی که بهت زده، سقوط آزاد تیمش در ورزشگاهی تماشا می‌کرد که این فصل، قلعه تسخیر ناپذیر او محسوب می‌شد.

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2017-02-12 17:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فرحان روستای خسروی عربخانه بیرجند
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۰
به عنوان یك عاشق پرسپولیسی دوستان بپذیرید برانكو مرد روزهای سخت نیست. هر زمان به صخره ای میخوره رامین باید تعویض بشه. فرشاد احمدزاده بازیكن ضعیفیه در هیچ پستی مناسب نیست. امیدوارم این باخت مانند بازی ذوب آهن یك بیدار باش باشه. بشدت نگران جام قهرمانان هستم.
SS
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
چطوري سه تا خوردي؟!!!
تيمم و تيممو تيمو تيمم اين بود تيمت...
۶ ۱
ارتش سرخ
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
همونطور که شما 4 تا و 6 تا خوردی.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر