فهرست
دکه آنلاین: چیدن 3تاره در سرزمین جناب خان!
دکه آنلاین: چیدن 3تاره در سرزمین جناب خان!

دکه آنلاین: چیدن 3تاره در سرزمین جناب خان!

آی اسپورت – آخیش .. . رفرش تیتر جالب خبر ورزشی درباره پیروزی پرگل استقلال مقابل صنعت نفت است. واکنش کاوه به دادن لقب پیرمرد به مهدی رحمتی، هت تریک گوچی و آخرین وضعیت پرسپولیس قبل از بازی امروز با گسترش از دیگر تیترهای خبر ورزشی است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 4 بهمن

روزنامه گل با انتشار عکسی از کی روش مدعی شده که طی 2 هفته گذشته هیچ کسی به جز رئیس فدراسیون فوتبال خبر حضور سرمربی تیم ملی در ایران را تائید نکرده و به نظر می رسد که کی روش اصلا به ایران برنگشته. منصوریان بعد از بردن صنعت نفت گفته که برای چینش تیمش از اروپایی ها الگو گرفته. ناراحتی حسین حسینی از نیمکت نشینی در آبادان هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

روزنامه گل
روزنامه گل 4 بهمن

روزنامه پیروزی با اشاره به بازی امروز پرسپولیس و گسترش در لیگ و سه شکست متوالی کمالوند به برانکو، با آبی کردن گسترش فولاد، نوشته که این تیم امروز جلوی پرسپولیس 4 تایی می شود. این روزنامه به اعتراض تراکتورسازی به زودتر برگزار شدن بازیهایش قبل از دیدارهای پرسپولیس واکنش نشان داده و این موضوع را فرافکنی دانسته و نوشته برنامه بازیهای نیم فصل دوم طوری است که 4 هفته هم پرسپولیس زودتر از تراکتور به میدان می رود. برگزاری جشن تولد در اردوی تراکتور آن هم در شرایطی که به خاطر حادثه پلاسکو عزای عمومی اعلام شده بود روی جلد این روزنامه دیده می شود.

روزنامه پیروزی
پیروزی 4 بهمن

استقلال در سرزمین جناب خان، 3 تاره چید تیتر همشهری ورزشی درباره بازی دیروز آبی ها مقابل صنعت نفت است. گلایه همسر مرحوم هادی نوروزی از بدقولی مدیران پرسپولیس، مصاحبه با علی پور و رد شایعه طلسم شدن او و همچنین خبر پنهان شدن کی روش به خاطر عدم تمایل برای رویارویی با هواداران پرسپولیس از دیگر تیترهای این روزنامه است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 4 بهمن

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-23 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر