فهرست
اولویت‌ عجیب استقلال؛ شکایت از میناوند یا حذف از آسیا؟
اولویت‌ عجیب استقلال؛ شکایت از میناوند یا حذف از آسیا؟

اولویت‌ عجیب استقلال؛ شکایت از میناوند یا حذف از آسیا؟

آی اسپورت – هرچند اقدام بازیکنانی مثل کاوه رضایی، آندو تیموریان، مجید غلام‌نژاد و دیگرانی که به AFC شکایت کرده‌‎اند به مذاق مدیران و هواداران استقلال خوش نیامده اما واقعیت این است که آنها به دنبال احقاق حق خود هستند. حقی که ماه‌ها و سالهاست به دنبال گرفتنش هستند و پس از این که تمام راه‌ها را امتحان کرده و نتیجه نگرفته‌اند، راه شکایت به AFC را در پیش گرفته اند.

در این میان واکنش مدیران باشگاه استقلال کمی عجیب و در عین حال مثل همیشه و قابل انتظار بوده است. آنها به جای اینکه به دنبال حل مشکل و دادن مطالبات بازیکنان و مربیان سابق خود باشند، همچنان علیه آنها مصاحبه می‌کنند و با فرافکنی آنها را در مقابل هواداران قرار می‌دهند. مثلا پندار توفیقی دیروز در مصاحبه‌ای گفت: «بردن شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا صرفا باعث باطل شدن مجوز حرفه‌ای و احیانا ممانعت از حضور در لیگ قهرمانان آسیا می‌شود. اینکه برای بازیکنان پول نمی‌شود. این اقدام صرفا برای کشورهای عربی از جمله عربستان فرصتی می‌شود تا به ایران آسیب‌‎های دیگری بزنند.» او در حالی این ادعاها را مطرح می‌کند که می‌داند این مصاحبه‌ها هم کمکی به استقلال نمی‌کند و برای باشگاه پول نمی‌شود. روزها به سرعت می‌گذرند ولی استقلال هیچ اقدام عملی برای پرداخت بدهی‌های خود نکرده است. اما مصاحبه‎های مدیران تمام شدنی نیست. آنها خطر بزرگ حذف از آسیا را رها کرده و تمام تمرکز خود را روی شکایت از میناوند گذاشته‌اند تا او را ادب کنند! شکایتی که از همین حالا مشخص است راه به جایی نخواهد برد و نتیجه‌اش برای چند روز سوژه رسانه‎ها و هواداران پرسپولیس خواهد شد. حتی اگر میناوند در این ماجرا محکوم شود باز هم دستاورد خاصی برای استقلال محسوب نمی‎شود و کسی به آن افتخار نخواهد کرد اما بی‌اعتنایی به خطر حذف از آسیا می‌تواند رسوایی و فاجعه‌ای بزرگ برای مدیران این باشگاه در پی داشته باشد. امیدواریم مدیران استقلال شرایط را درک کنند، اولویت‌های خود را از شکایت از میناوند به پیگیری مشکلات مالی تغییر دهند و هر چه سریعتر خطر حذف از آسیا را از سر استقلال و هوادارانش کم کنند.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-08-15 14:09:00
نظر دهید

۳ نظر
هواداران باشعور استقلال
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۸
ما قبلن هم لیست را نفرستادیم و حذف شدیم، اینها مهم نیست اما برای ما خیلی مهم است به میناوند فحاشی کنیم و پیشکسوتان ما هر روز یک مصاحبه جدید بکنند و منصوریان پیگیری کند که چرا میناوند گفته ششعلی مربی خوبی نیست؟؟
دوستان مکتب تاج متفق القول خواهان ادامه و به نتیجه رسیدن شکایت هستند.
یک عرب
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
دیروز که گفتم مدیران استقلال و شخص علی منصور سعی میکنن توجه رو از عملکرد نچندان خوب خود به حواشی فوتبال منتقل کنن. البته تقصیری ندارن وقتی تخصص کاری رو که انجام میدی نداشته باشی مجبور میشی خودت رو به درو دیوار بزنی تا بیشتر وقت بگیری.
امیدوارم مدیران استقلال و علی منصور لا اقل به نصیحت دلسوزانی مانند آی اسپورت که از انجام هیچ کمکی به تیم محبوب خود کوتاهی نمیکنند گوش بدن و این بحثها رو تموم کنن
امیرعباس
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۰
تا زمانیکه زوج افتخاری منصوریان ساربان کاروان استقلالن این باشگاه توی باتلاق دست و پا می زنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر