فهرست
شجاعی: کسی دیگر نمی‌تواند ۹۰ بسازد
شجاعی: کسی دیگر نمی‌تواند ۹۰ بسازد

شجاعی: کسی دیگر نمی‌تواند ۹۰ بسازد

آی اسپورت- مسعود شجاعی در برنامه نوروزی فرمول یک با اجرای علی ضیا شرکت کرد. مسعود در لحظات نزدیک سال نو حرف‌های جالبی داشت که در آن ستاره سرشناس سینمای ایران را مخاطب قرارداد و گفت:«من شنیدم استاد مسلم بازیگری آقای پرستویی که از هواداران‌شان هستم فرمودند امسال به خاطر حمایت از عادل فردوسی‌پور به تلویزیون نیاییم. راستش با اجازتون من آمدم اینجا که درباره عادل حرفم را بزنم. من نمی خواهم خیلی به این مسئله دامن بزنم و یا حمله کنم به مدیر شبکه ۳. می خواهم بگویم که انشالله آقای فروغی اگر اشتباه نکنم، درایت کنند و مسئله را حلش کنند. برند ۹۰ با عادل فردوسی‌پور ساخته شده است و کسی غیر از او نمی تواند این کار را انجام دهد. اگر فردوسی پور از این برنامه برود ، مخاطب این شبکه کاهش پیدا می کند ، همین طور که گفتم من خیلی متخصص نیستم اما خیلی های دیگر رفتند و در شبکه‌های دیگر مشغول شدند و با کاهش مخاطب تلویزیون خودمان مواجه بودیم.»

این شاید یکی از صریح‌ترین انتقادات در تازیخ رسانه ملی در روی آنتن زنده بود که شجاعی بار دیگر انجامش داد. او که در دو سه سال گذشته با این مواضع بدل به یک شخصیت محبوب اجتماعی فراجناحی شده است برای دعای سال نو هم خیلی قشنگ گفت: «دعا می کنم که کارها دست آدم کاربلد باشد و آنها که کار بلد نیستند، زودتر بروند. تاکید می کنم درباره مدیرانی می‌گویم که پست ها را اشغال کردند.» .

۳۱ ۵  
آی اسپورت
2019-03-21 12:00:00
نظر دهید

۵ نظر
pooyan
پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۱۶
نه آقاي ضيا
بر خلاف نظر شما من اصلا تلويزيون ايران رو دوست ندارم
چون حتي در حوالي سليقه من هم نميتونه برنامه بسازه
فكر ميكنم طيفي كه تلويزيون براشون برنامه ميسازه مطمئنا محدودتر از ١٠ درصد كل نفر ساعت كشور هستن !
مهرداد
پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۳۴
نمیدانم چرا آقای پرستویی که سواد کافی ندارند در هر زمینه ای اظهار نظر میکنند
پرویز پرستویی که تاب شنیدن انتقادات مسعود فراستی را ندارد خودش در هر زمینه ای منتقد است و البته بدون سواد و تخصص

فردوسی پور آدم با سواد و فرهیخته ایهست اما حمایت امثال مسعود شجاعی و پرویز پرستویی که تحصیلات آکادمیک ندارند فقط باعث افت سطح کیفیت حمایت از یک چهره دانشگاهیست
۸ ۱
محسن
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۰۴
عمو فکر میکنی کسی که فرهیخته و اهل کالج مالج باشه میشینه تا ساعت 2 و 3 نصف شب،برنامه فوتبالی نگاه کنه؟؟؟! هواداران برنامه نود،توده ملت هستند! منتها به تریبونوو رسانه دسترسی ندارند،فضا مهیا شده که اهل علم و ادب!!! از شهرت خود استفاده مثلا مطلوب بکنند و زبان خواست مردم باشند. در مورد اینکه حمایت مسعود شجاعی اثر معکوس دارد با شما موافقم.نه به علت نداشتن مدرک دانشگاهی از اکسفورد محله شان،بلکه به خاطر اتفاقات و حواشی یکی دو سال قبل مسعود.اصلا من تعجب کردم تی وی از او دعوت کرده به برنامه بیاد.در ضمن فرهیختگان و اهل دانشگاه،به طور معمول شبکه چهار را دنبال میکنند،اگر دنبال کنند.
۱
nima bagheri
پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۰۲
شجاعی همواره سمت مردم و در مقابل ستمگران و فاسدان و زورگویان ج.ا ایستاده
واقعا پسر بی نظیریه
از کاپیتانمون انتظاری یبش از این نمیره
ولی در این مورد که رفت تو برنامه علی ضیا با احترام خیلی بهش نقد دارم و کاش این کارو نمی کرد
۴
امید سیف
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۳۰
جناب ضیأ شما به این خاطر نمیتونی اظهار نظر کنی..، چون جیره خوار تلویزیونی و میترسی و به خاطر کمک به عادل نیست .
واقعا که شما و تلویزیون مرزهای وقاحت را شکسته اید .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر