فهرست
صعود به لیگ اروپا برای میلان حیاتی است
صعود به لیگ اروپا برای میلان حیاتی است

صعود به لیگ اروپا برای میلان حیاتی است

آی اسپورت - آث میلان که بی صبرانه به دنبال بازگشت به رقابتهای اروپایی است دیشب در مرحله دوم مقدماتی لیگ اروپا به مصاف شمراک رورز ایرلند رفت و موفق شد با دو گل زلاتان ابراهیموویچ و هاکان چالهان‌اوغلو حریف را 2-0 شکست دهد. استفانو پیولی سرمربی میلان از این پیروزی بسیار خوشحال بود و گفت صعود به مرحله اصلی لیگ اروپا برای روسونری اهمیتی حیاتی دارد.

در بازی دیشب دو تیم که در ایرلند برگزار شد حتی خوش بین ترین هواداران شمراک هم انتظار نداشتند نتیجه ای غیر از این رقم بخورد ولی پیولی در انتهای بازی از تیم ایرلندی به عنوان رقیبی سرسخت یاد کرد و گفت با توجه به تازه شروع شدن فصل برای میلان این دیدار برای تیمش بسیار دشوار بوده.

پیولی در پایان بازی گفت: " از این پیروزی راضی ام چون ساده بدست نیامد. اولین بازی رسمی فصل همیشه با دشواری های زیادی همراه است. من می دانم که ما خوب آماده شده ایم ولی آنها تیم خوبی هستند و بهتر از ما آماده شده اند. این بازی فرصت خوبی بود تا آمادگی ما حتی بهتر بشود. رویهم رفته نکات مثبت امشب بیشتر از نکات منفی اش بود".

سرمربی میلان در ادامه گفت: " ما می دانستیم که این بازی می تواند برای حریف چقدر مهم باشد ولی این بازی برای ما هم فوق العاده اهمیت داشت. ما اگر به لیگ اروپا نرسیم همه کارهایی که فصل گذشته کرده ایم بی اثر خواهد شد".

     
آی اسپورت
2020-09-18 09:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر