فهرست
جزئیات تازه از شرط‌بندی مدیر پرسپولیسی استقلال
جزئیات تازه از شرط‌بندی مدیر پرسپولیسی استقلال

جزئیات تازه از شرط‌بندی مدیر پرسپولیسی استقلال

آی اسپورت - ماجرای شرط‌بندی مدیر استقلالی روی پرسپولیس در دربی را، اولین بار میرشاد ماجدی سرپرست سابق استقلال لو داد. حالا جزئیات تازه‌تری از این ماجرا به دستمان رسیده است. این مدیر استقلال همراه با بهرام افشارزاده به استقلال آمد. او در لیگ 93-94 در دو بازی رفت و برگشت دربی روی پرسپولیس شرط بست و جالب اینجاست در هر دو شرط‌بندی هم برنده بود. یکی از مسئولان سابق استقلال در این باره می‌گوید: «او اولین بار در یک جلسه در باشگاه این موضوع را گفت. ایشان گفت روی پرسپولیس شرط بسته که همه تعجب کردند. یکی از مسئولان هم با کنایه به او گفت اگر پرسپولیسی هستی در استقلال چکار می‌کنی؟ قلعه‌نویی سرمربی وقت تیم هم که بعدا این مسئله را فهمید خیلی شاکی شد.»

خبرآنلاین

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2018-09-19 15:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۵۲
چرا همان موقع نگفتی ؟
كسري
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۴۲
اگه چيزي رو نديدين و دارين ميگين كه مدير استقلال ،مثلا پرسپوليسي بوده و از اين حرفها تا مثلا طرفدارهاي اسكل كيسه رو برعليه وزارت بشورونيد و دوباره امتياز بگيرين(اخه اينجور كه بوش مياد قراره خارحيهاي استقلال رو ديپورت كنن و دوسه تا خارجي ديگه بگيرن ،حالا چجوريش بماند)بله از بحث اصلي خارج نشيم اگه بر اساس حدس و گمان اينو ميگين اما ما به عينه ديديم كه سياسي نامي مديرعامل ما بود و كمك مالي به كيسه ميكرد و مدير عامل ما بود!!!!!!و نميتونستيم بازيكن بگيريم يا همون سياسي عوضي بعد از برد ما تو دربي تو ورزش و مردم علنا در جواب شفيع كه از دربي و بردش صحبت ميكرد گفت بله متاسفانه دربي رو برديم كه شفيع كم مونده بود شاخ در بياره و سياسي هم كه فهميد چه غلطي كرد هول شد و گفت نه متاسفم براي طرفدارهاي كيسه كه ناراحت شدن.بله لازم نكرده مظلوم نمايي كنين كه ما بدتر از اين چيزها سرمون اومده.اين بحثها هم فقط براي امتياز گرفتن هست وبس از بس كثيف هستين خدا هم نظر نداره به شما ،بخدا اين روزهاتون چوب زمان فتلا و عزيزمحمدي واحمدي نژاد و دوپينگ دسته جمعي و خريد داور و تغيير در برنامه ريزيها و...خيلي چيزهاي ديگس كه مدير عاملتون مجبور ميشه بگه پاكترين مقاممون سوميمون هست.
معین
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۴۶
لطفا اسم این عنصر ناپاک را بفرمائید چرا افکار عمومی نامحرم است؟
۳
خاطره الهلال
پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۴۷
فوتبال کثیف مافیایی لنگی ایران همینه وقتی ما طرفداران استقلال میگیم وزارت لنگی پدر استقلال رو درآورده نگید نه!
۲
رضا
پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۰۰
آقای سیاسی در عجیب ترین تصمیم ممکن اول رئیس هیئت مدیره پرسپولیس میشه و تیم رو به سمت نابودی هدایت میکنه. در تصمیمی عجیب تر میشه مدیر عامل, دائی رو اخراج میکنه و درخشان رو میاره. تصمیمات درخشان هر روز پرسپولیس رو ضعیف تر میکنه, نیلسون رو از تیم حذف میکنه برای سوشا مکانی و بازیکنانی مثل همامی رو وارد لیست میکنه. همون تصمیمات موجب ضرر چند میلیاردی برای پرسپولیس میشه. سیاسی تو برنامه ورزش و مردم جلوی بهرام شفیعی قرار میگیره. بهرام خان شفیعی میگه راستی آقای سیاسی استقلال هم باخت. در عجیب ترین واکنش تاریخ مدیر عامل پرسپولیس میگه بله متاسفانه. جواب سیاسی به حدی شکه کننده و البته ناخود آگاه از طرف سیاسی بود که شفیعی چند ثانیه سکوت میکنه و بعدش میپرسه استقلال باخته شما ناراحت هستین مگه؟ سیاسی که به خودش میاد از واکنش ناخودآگاهش دستپاچه میشه و میگه به هر حال استقلال یکی از دو تیم پر طرفدار ایرانه و باختش ناراحتی داره !!!!
هیچ رسانه ای تا به امروز بعد از اون اتفاق در اون مورد که آشکارا مدیر عامل پرسپولیس علاقش به استقلال رو نشون داد نه خبری رفت نه مقاله ای نه واکنشی نشون داد و در سکوت کامل خبری سعی شد فراموش بشه. حالا یه نقل قول که اصلا نه سندی براش وجود داره نه مدرکی توسط رسانه ها مطرح میشه. در واقع این تاکتیک که یه دروغ بزرگ رو انقدر با جزئیات تعریف کن که چاره ای جز باور کردنش برای مخاطب نمونه خیلی لذت بخش بوده ظاهرا. جالبه که بعد ها از این دست دروغ ها به عنوان فَکت و دلیل استفاده میشه تا مسائل دیگه ای رو مطرح کنند. در واقع این با این نقل قول های دروغ شروع به جا انداختن یه باور پوشالی دارن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر