فهرست
برداشت روز؛ شفر ثابت کرد «عاشق» است
برداشت روز؛ شفر ثابت کرد «عاشق» است

برداشت روز؛ شفر ثابت کرد «عاشق» است

آی اسپورت – چند روز قبل بود که وینفرد شفر گفت: هر وقت عصبانی می‌شوم یعنی عاشق کارم و تیمم هستم. ۴۸ ساعت بعد از این ادعا شفر عملاً ثابت کرد که عاشق فوتبال و البته عاشق کار مربیگری است. او تنها مربی لیگ برتری بود که به ورزشگاه آزادی رفت تا بازی تیم ملی و ترینیداد را از نزدیک تماشا کند. شفر گفت: «من دعوت نشده بودم، اما رفتم تا بازی تیم ملی و بازی شاگردانم را ببینم». مرد آلمانی هم می‌توانست در آن سرمای آزادی که خیلی‌ها زیر پتو رفتند بنشیند و از منزل شخصی‌اش بازی تیم ملی را ببیند، اما او کاری را انجام داد که ۱۵ مربی دیگر انجام ندادند. ما حتی بعید می‌دانیم بعضی از مربیان لیگی بازی تیم ملی را از تلویزیون هم دیده باشند.

اینکه یک مربی به ورزشگاه برود و بازی تیم ملی را ببیند هیچ ربطی به رابطه‌اش با سرمربی تیم ملی ندارد. اتفاقاً شفر چند روز قبل از آن حضور، در مصاحبه‌ای به نوعی از برانکو حمایت کرده و کی‌روش را کوبیده بود. آنجایی که گفت: «بعد از جام جهانی در اروپا خیلی‌ها از مصاحبه کی‌روش علیه برانکو صحبت می‌کردند». شفر، اما به آزادی رفت و در آن سرما بازی تیم ملی را دید تا نشان دهد کارش، تیمش و شاگردانش را دوست دارد.

نرفتن مربیان تیم ملی به ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی تیم ملی همان قدر غلط بود که نرفتن کارلوس کی‌روش به استادیوم برای تماشای فینال لیگ قهرمانان آسیا! کی‌روش اصلاً نمی‌تواند آن غیبت را توجیه کند همان‌طور که مربیان لیگی (حداقل مربیانی که در تهران بودند) نمی‌توانند غیبت خود در آزادی را توجیه کنند. متأسفانه بسیاری از مربیان ما بیشتر از «مربیگری» عاشق سایر بیزینس‌های خود هستند و برای تجارت بیشتر از فوتبال وقت می‌گذارند.

 

خبر ورزشی 

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2018-11-18 09:15:00
نظر دهید

۴ نظر
...
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
مطلب چرتی بود بسیاااااار
۶
فرهاد
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۱
اخه این فینال دیدن داشت ؟
۵
محمد
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۶
عجب

کیروش ورزشی داره ماله میکشه طبق معمول

نترس این بنده خدا هم پوستش کلفته کیروش دو سه تا دیگه بارش کنه این هم نمیره استادیوم

کل مربیهای لیگ اشتباه میکنند ولی ارباب درست میگه

عشوندی بزار کنار این نونها خوردن نداره -همش رو باید خرج سرطان کنی ها

مثل اون سردبیر سابقتون که ایویچ و بلازوویچ رو میزد تا خداداد عزیزی تو تیم ملی به هر قیمتی باشه
۵
لنگستان
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
حالا لنگیا که بازی باشگاه مافیایی و منفورشون ملی بود برای تیم ملی غارغار میکنن!! به قول خداداد لنگی کی تورو میشناسه آخه؟ :-D
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر