فهرست
کارشناسی داوری: نفع و ضرر ذوب‌آهن
کارشناسی داوری: نفع و ضرر ذوب‌آهن

کارشناسی داوری: نفع و ضرر ذوب‌آهن

آی‌اسپورت- سعید مظفری‌زاده کارشناس داوری درباره بازی استقلال و ذوب آهن صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید:

* حیدری سعی کرد با دوندگی زیاد بازی فیزیکی دو تیم را تحت کنترل خود داشته باشد و در نیمه اول در این زمینه موفق بود؛ ضمن اینکه فضلی و عالیقدر هم در این بازی در نیمه اول به خوبی او را در این امر کمک کردند.
* در دقیقه 63 تکل نژادمهدی را به خوبی در میانه میدان با کارت زرد جریمه کرد.


* اما در دقیقه 68 روزبه چشمی که در کورس از شریفات عقب مانده بود و شانسی برای مهار او نداشت با دست چپ، از ادامه حرکت او جلوگیری و خطا کرد و این خطا به خاطر قطع حمله حساس می توانست با کارت زرد جریمه شود که حیدری اعتقادی به پنالتی در این صحنه نداشت.


* در دقیقه 77 نژادمهدی بازیکن ذوب که در لحظه ارسال توپ بدنش جلوتر از مدافعان استقلال به نظر می رسید و آفساید به نظر می رسید، موفق به گلزنی شد که کمک داور اعتقادی به آفساید نداشت و تیم داوری گل را پذیرفتند.


* اما حیدری در ادامه در سه مرحله از کارت زرد خود استفاده کرد؛ 2 بار به خاطر خطاهای بی ملاحظه و یک بار به دلیل تاخیر در شروع مجدد بازی که هر سه مورد اخطاری که داد کاملا درست بود و تصمیماتش درباره جریمه این سه بازیکن کاملا درست به نظر می رسید.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-09-20 22:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حمید
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۲۶
یه پنالتی هم دقایق آخر رو تبریزی اتفاق افتاد که داور نگرفت
۵
خسته نباشي نازنين پهلوان
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
بايد يه خسته نباشيد بگيم به فدراسيون و كميته داوران كه تمام تلاششو كرد اقليت بتونه ببره ولي نشد، دوتا پنالتي براي ذوب نگرفت چندتا توپم داور برداشت قشنگ كاشت پشت محوطه كه اقليت گل بزنه بازيكناي اقليت بي عرضه بودن وگرنه چيزي از ارزش هاي داور كم نميكنه به خصوص صحنه اي كه بازيكن ذوب توپو زد نورافكن زمينو شوت كرد و داور يه كاشته خوشششگل تقديم اقليت كرد كه بتونن گل بزنن ولي خب نشد ديگه، خسته نباشيد فدراسيون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر