فهرست
شایعه عجیب؛ پول فروش رسن برای تسویه با برانکو
شایعه عجیب؛ پول فروش رسن برای تسویه با برانکو

شایعه عجیب؛ پول فروش رسن برای تسویه با برانکو

آی اسپورت – پرسپولیس با وجود اینکه در فاصله ۵ هفته مانده به به پایان لیگ برتر با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در صدر جدول است و از حاشیه امنیت نسبی در مسیر قهرمانی برخوردار است ولی این باشگاه درگیر مشکلات داخلی زیادی است که عدم پرداخت مطالبات مالی برانکو و اعضای کادرفنی یکی از این موارد است که هر چه جلوتر می‌رویم این موضوع داغ‌تر و حساس‌تر می‌شود تا جایی که سرمربی پرسپولیس هم اگرچه به شکل مستقیم نسبت به این موضوع گلایه‌های خود را مطرح نکرده ولی مثل سابق هم سیاست سکوت را در پیشت نگرفته و بعضاً در مصاحبه‌هایش اشارات غیر مستقیمی به این مشکل داشته و چه بسا به زودی تحمل او تمام شده و به صورت مستقیم به این موضوع اعتراض کند.

تحریم‌های بانکی یک مشکل جدی برای خارجی‌های شاغل در ایران است و مشکل مشابه برانکو را در مورد کی‌روش، کرانچار و چند بازیکن خارجی لیگ برتر هم می‌بینیم که البته در مورد سرمربی پرسپولیس به خاطر ۸ ماه عدم دریافت حتی یک دلار از قراردادش حادتر و جدی‌تر است. موضوع دیگری که پرسپولیس این روزها درگیر آن است، پیشنهاد جدی از لیگ قطر برای بشار رسن است. هافبک عراقی که شرایط سنی خوبی دارد به واسطه عملکرد خوب در ترکیب تیمش در رقابت‌های لیگ و بازی‌های آسیایی چند پیشنهاد از کشورهای حاشیه خلیج فارس دریافت کرده که جدی‌ترین آن مربوط به الدحیل قطر است و در صورت پذیرش آن از سوی پرسپولیس مبلغ خوبی به این باشگاه خواهد رسید.

قرارداد بشار رسن چندی پیش به مدت ۲ فصل دیگر تمدید شده بود و هافبک عراقی تا پایان لیگ بیستم به پرسپولیس تعهد دارد و برای بند فسخ او مبلغ یک میلیون دلاری در نظر گرفته شده که بعید است با مخالفت مشتریان او مواجه شود. در صورتی که این پول به پرسپولیس برسد بار سنگینی از لحاظ شرایط مالی از روی دوش این تیم برداشته می‌شود. با توجه به ترافیکی که در خط هافبک سرخپوشان وجود دارد موافقت باشگاه با فروش رسن متحمل است و چه بسا باشگاه در نظر داشته باشد از محل فروش رسن، مطالبات برانکو و کادرفنی را پرداخت کند و در این صورت مشکلی هم بابت مبادلات بانکی وجود نخواهد داشت و می‌شود با هماهنگی با باشگاه طرف مقابل توافق شود تا بخشی از این پول مستقیماً به حساب برانکو ریخته شود. باید دید این انتقال که یک تیر و دونشان است در پرسپولیس انجام خواهد شد یا نه.

 

ایلنا

۸ ۷  
آی اسپورت
2019-04-16 13:29:00
نظر دهید

۷ نظر
مدرسان پژوهش
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۴۰
بخدا دیواااانه کنندست، دیگه دارید روی اعصاب هوادارا رژه میرید، من فک کردم اول شایعه رسانه ایه، ولی هرچی جلوتر میریم رنگ و بوی واقعیت میگیره، شوخیتووون گرفته؟ تیم نایب قهرمان پولی در بساط نداره؟ باید بازیکن بفروشه؟ اونم در حالیکه یکسال بازیکن جدید نگرفته... هواداران تهرانی عزیز تورو به هرچی مقدساته، تجمع کنید ، کانالهای هواداری دارن چیکار میکنن؟؟؟ کاری به مقایسه با استقلال ندارم، درامد پرسپولیس توی این دو سه سال کجاست؟ بابا جون، پاداش فیفا رو اصلا کاری بهش نداریم، تیمی که اینهمه افتخار کسب کرده اسپانسرا واسه قرارداد سرودست میشکونن. پول اسپانسرا چیشده؟؟؟
تامی
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۰۷
در مورد طفل صغیر حکومت چرا از این خبرها نیست؟! تیم دسته سومی از کجا داره میاره ؟! یه خبرنگار با شرف تو این مملکت پیدا نمیشه آمار در بیاره؟!
بابک66
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۱۰
چه تعبیر تهوع آوری، یک تیر و دو نشان؟؟؟!!! 1 میلیون دلار چه بدرد پرسپولیس میخوره در مقابل از دست دادن رسن؟؟؟ اگه این اتفاق بیافته پرسپولیس پلی میکر اصلی خودش رو از دست میده...بعدها باید 10 میلیون دلار خرج کنه تازه بازیکنی به خوبی رسن هم گیر نمیاره و یه عده بنجل مث اون اوکراینی ها باز بیان و فصل تموم نشده دیپورت شن.
@
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۱۱
یعنی چی؟؟؟؟؟؟ پرسپولیس با درامد بیشتر از سامانه هواداری و درامد مناسب از اسیا باید بازیکن بفروشه تا حق و حقوق سرمربی خودش رو بده؟؟؟؟ کجا هستن سلیطه های عربده کش ابی دوست همونایی که هر روز توییت میزدن و متن مینوشتن که ایهاالناس این دولت کیسه ها رو دوست نداره و با رمز وزیرپرسپولیسی و فحاشی به وزیر تو ورزشگاه باج میگرفتن؟ همونایی که تا مدتها رفتن تیام رو گردن بی پولی مینداختن.
بیایین سلیطه ها نادری، ناصری مهریزی و اشک ریز و حیرانی و .....
مدرسان پژوهش
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۱۳
گرچه که تجمع هوادارا هم دردی دوا نمیکنه...ولی چاره چیه؟؟ بخدا خجالت داره، دیگه بسه، بسه لعنتیا...مثل زالو افتادید به جون تیم...
Asqar
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
۲۰ هزار دلار نمیارزه،اون موقع فسخ قرارداد یه ملیون دلار!! کلا لنگی ها را خر فرض کردند
۱
...
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۵۲
بشار رو هم بفروشن پولش رو صرف تمدید قرارداد پاقهوه ای کیسه میکنن خیالتون راحت اخه وزیرپرسپولیسیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر