فهرست
ناینگولان: پسر بدی هستم ولی...
ناینگولان: پسر بدی هستم ولی...

ناینگولان: پسر بدی هستم ولی...

آی‌اسپورت- ناینگولان می‌گوید که حالا باید رویای کودکی‌اش را فراموش کند. راجا ناینگولان، هافبک ۳۰ ساله رم که یکی از بهترین‌های پست خود در جهان است، از فهرست تیم ملی بلژیک برای جام جهانی ۲۰۱۸ خط خورد زیرا روبرتو مارتینز، سرمربی بلژیک گفته که از نظر فنی او را نمی‌پسندد. ناینگولان که در واکنش به این امر خداحافظی خود از تیم ملی بلژیک را اعلام کرد، مصاحبه‌ای با HLN انجام داد:

 

همه فوتبالیست‌ها بچه‌های خوبی هستند؟

ناراحتم زیرا لایق حضور در جام جهانی بودم. در رم خوب بازی کردم و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیدم. دیگر بهتر از این نمی‌توانستم عمل کنم. دوست ندارم فیلم بازی کنم، من خودم هستم. اگر کسی این موضوع را دوست نداشته باشد، نمی‌توانم در این مورد کاری کنم. من همیشه به عنوان یک پسر بد شناخته شده‌ام اما فوتبال هنوز برای من یک سرگرمی است. فوتبال به شغل من تبدیل شد و می‌خواهم که با عمل‌کردم درون زمین در مورد من قضاوت شود نه آن چه که در بیرون از زمین رخ می‌دهد. آیا فکر می‌کنید که تمام بازیکنان فوتبال، بچه‌های خوبی هستند؟

 

خداحافظی از تیم ملی؟

دیگر کافی است. مبارزه را ادامه نخواهم داد. از قبل تصمیم گرفته بودم تا اگر مرا به جام جهانی نبرند، از تیم ملی خداحافظی کنم. درست است که سال گذشته در دست‌رس تیم ملی نبودم اما هنوز امیدوار بودم تا حضور در جام جهانی را تجربه کنم. حضور در جام جهانی رویای کودکی من بود و حالا باید این رویا را رها کنم. سرمربی (مارتینز) به رم آمد و در آن بازی فکر می‌کنم که خوب بودم. می‌توانستم برای تیم او نیز خوب بازی کنم. او به من گفت که اگر سرمربی یک باشگاه بودم، تیمم را حول محور تو می‌ساختم اما در تیم ملی چنین چیزی غیر ممکن است. او گفت که من برای صرفا ذخیره بودن در تیم در جام جهانی، بیش از اندازه مهم هستم. صحبت او را درک می‌کنم اما اگر دو هافبک در تورنمنت مصدوم شوند، آیا او باز هم فکر می‌کند که من روی نیمکت دردسرساز می‌شوم؟ من به سرمربی اطمینان دادم که هر وقت به من نیاز داشته باشد، در دست‌رس او هستم، حتی اگر نیاز بود، می‌توانستم به عنوان آخرین نفر تیم در هر پستی که می‌خواهد برایش به میدان بروم. گفتگوی ما بیست دقیقه طول کشید و او به من گفت که هنوز تصمیم قطعی‌اش را نگرفته است اما از توضیحاتش فهمیدم که به احتمال هفتاد درصد به جام جهانی نخواهم رفت. او می‌ترسید که اگر مرا به روسیه ببرد، دردسرساز شوم.

۲    
آی اسپورت
2018-05-22 20:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر