فهرست
گرفتاری‌های سانسورچی
گرفتاری‌های سانسورچی

گرفتاری‌های سانسورچی

آی اسپورت - دیروز یک خبر جالب در مورد سانسور نام ایران و قطر در رسانه‌های عربستانی و اماراتی منتشر شد. قصه این است که 10کشور نامزد انتخاب به‌عنوان بهترین فدراسیون فوتبال قاره آسیا شده‌اند، اما سایت‌های البیان امارات و العربیه عربستان زحمت کشیدند و با حذف اسم ایران و قطر، نام 8نامزد دیگر را روی خروجی‌شان گذاشتند. همه می‌دانند که عربستان با ایران و قطر مشکل دارد و امارات هم اوامر سعودی‌ها را اطاعت می‌کند. با وجود این بغض و کینه تا این سطح واقعا مضحک است! فقط ما مانده‌ایم سانسورچی‌های عربستان و امارات برای پوشش خبری بازی پرسپولیس و السد چه زجری کشیده و می‌کشند. مهم‌ترین واقعه فوتبالی غرب آسیا بدون حضور نمایندگان این دو کشور در جریان است و لابد سایت العربیه بعد از بازی رفت نوشته است: «... یک بر صفر... را برد و در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان قرار گرفت»! 

۹ ۴  
آی اسپورت
2018-10-14 16:40:00
نظر دهید

۴ نظر
حسین
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۰
چند سال پیش اخبار ورزشی شبکه 3 داشت گروه بندی لیگ قهرمانان اروپا رو معرفی میکرد. هر گروه 4 تیم داشت و به ترتیب اسم تیمها اعلام میشد تا اینکه رسید به یک گروه که فقط 3 تیم داشت. با تعجب نگاه کردم و گفتم مگه میشه یک گروه تو مسابقات منظم اروپایی 3 تیم داشته باشه. با تحقیق فهمیدم که تیم چهارم متعلق به اسراییل بوده. این روند تو هفته های بعد هم ادامه داشت و نتایج تیم اسراییلی اعلام نمیشد. شمایی که میای عربستان رو مسخره میکنی اول یه نگاه به کشور خودت بنداز
حسین غفوری مزدور هدایتی
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۲
اوهواوه طباطبایی بی .. بی ... عصبانی میشود !!
۹
لنگ ویتنام
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
شما نگران نباش بعد از پاره شدن لنگ توسط السد به رسانه های عربستان میگیم این تیترو بزنن... لنگ ویتنام پاره شد:)))
۵
آقاعمو
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۸
يادمه براي بازيهاي واليبال تيم آمريكا اومده بود ايران، دوستان اينقدر اگهي پخش كردن و بعد هم پرت وپلاهاي فراوان به هم بافتند تازماني كه بازي شروع شده بود رفتن رو آنتن .بعدا كاشف به عمل اومد هدف سانسور سرود ملي كشور مهمان و نشون ندادن پرچم بود. شايد اين خاصيت كشورهاي ديكتاتور نديده است.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر