فهرست
پیشنهاد طارمی به پرسپولیس: ۸۰۰ هزار دلار
پیشنهاد طارمی به پرسپولیس: ۸۰۰ هزار دلار

پیشنهاد طارمی به پرسپولیس: ۸۰۰ هزار دلار

آی‌اسپورت- داستان مهدی طارمی و پرسپولیس هر روز وارد فاز جدیدی می‌شود.  باشگاه پرسپولیس تا امروز چند بار به طارمی برای بازگشت به تیم پیغام داده که طارمی هر بار جواب مشابهی داشته. اینکه دوست دارد در اروپا به فوتبالش ادامه دهد و به همین دلیل برنامه‎ای برای بازگشت به لیگ برتر ندارد.

تا امروز به نظر می‎رسید طارمی به خاطر اینکه به هدفش برسد، اصلا مسائل مالی را لحاظ نخواهد کرد و روی همین اصل بود که او به پیشنهاد وسوسه انگیز الدخیل هم جواب رد داد اما انگار تصمیم مهاجم فصل گذشته الغرافه عوض شده و ممکن است او را دوباره در پرسپولیس ببینیم. البته به شرطی که خواسته او برآورده شود.

روزنامه گل در شماره امروز خود با اشاره به اینکه پرسپولیس به طارمی اعلام کرده که هر چه زودتر پاسخ نهایی‌اش به پیشنهاد باشگاه را بدهد، درباره شرط مهاجم تیم ملی نوشته: طارمی برای بازگشت به پرسپولیس درخواست قرارداد ۷۰۰ هزار دلاری کرده و با بندهایی که قراردادش دارد، دریافتی او برای یک فصل به ۸۰۰ هزار دلار خواهد رسید.نکته جالب اینکه او قرارداد ریالی نمی‌بندد و فقط با دلار قرارداد جدیدش را تنظیم خواهد کرد. این پیشنهاد شماره 9 باعث شده تا مدیران باشگاه فعلا از جذب او منصرف شده و دنبال گزینه خارجی ارزان‌تر باشند.

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-07-23 02:29:00
نظر دهید

۱ نظر
Arman
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۰۵:۱۵
آخی طفلی...دیگه حاجی وجود نداره که بگه حاجی من به عشقت خودت دارم برمیگردم پرسپولیس..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر