فهرست
درباره استراماچونی؛ فقط کار و مطالعه!
درباره استراماچونی؛ فقط کار و مطالعه!

درباره استراماچونی؛ فقط کار و مطالعه!

آی اسپورت - استقلال حالا یک سرمربی خاص دارد که خصوصیات اخلاقی اش متفاوت با سرمربیان اخیر این تیم است. استراماچونی در تمرین های اخیر استقلال کاملا خونسرد و جدی است و با پرستیژ خاص ایتالیایی خودش رفتار می کند. کم حرف می زند و کمتر لبخند می زند. او در کارش، کلامش و حتی در نگاهش هم جدی است. استراماچونی، خوب می داند که روزهای سختی را برای موفقیت باید بگذراند و به همین دلیل سخت مطالعه می کند. درست مثل آنالیزهای قبل از توافقش با استقلال، درست مثل وقتی که قبل از این که بله را به استقلالی ها بگوید، ۲۰ بازی این تیم را آنالیز کرده بود و مهره مهره را زیر نظر گرفته بود و البته با تغییرات در استقلال به شدت موافق بوده است. ساختن تیمی نو، در دستور کار اوست و البته منتظر سه چهار خرید نهایی تیمش است.

او حالا لیگ ایران را آنالیز می کند. حتی در هواپیما هم دست از آنالیز بر نمی دارد. کم حرف است و پر از تفکر. می گویند این روزها او همه کارش شده آنالیز تیم های لیگ برار فوتبال ایران، آنالیز بازیکنانش در تمرین و پیدا کردن ترکیب اصلی تیمش‌ به دغدغه شبانه روزی او تبدیل شده است. یک امتیاز مثبت برای استرا را وقتی می توان نوشت که او به جای گلایه، انتقاد و شعار، مطالعه می کند، آنالیز می کند و کار هم. اهل مصاحبه هم نیست و ازحضور طولانی مدت در فضای مجازی بیزار است.

کاری که شفر فصل قبل انجام داد را استرا در استقلال نمی کند. او یک فصل از جدایی ابراهیمی، جباروف و تیام گفت و کم گلایه نکرد. اما سرمربی جدید گلایه که نمی کند، به دنبال جانشین خوب و بهتر برای تیمش می رود. دیاباته گلزن و آماده را می آورد و به دنبال هافبکی بهتر از پاتوسی است و به همین بهانه آنالیز می کند، تحقیق می کند و کسب دانش بیشتر را جایگزین گلایه های بی نتیجه کرده است.

با این شرایط استقلالی ها می توانند به جانشین شفر، به ایتالیایی خاص جدی بیشتر امید داشته باشند. به مردی که آبی ها امیدوار هستند با او بتوانند طلسم چند ساله شان را بشکنند. هر چند توقع قهرمانی از تیمی که کاملا پوست اندازی کرده و بالای 15 تغییر داشته است، توقع زیادی است اما به هر جهت طرفداران تیم های بزرگ یعنی استقلال و پرسپولیس، همه قهرمانی می خواهند.

فوتبالی

۲۰ ۲  
آی اسپورت
2019-07-22 00:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
@
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۹
منم اگه تیمم 3 میلیون یورو به یه سرمربی با رزومه صددرصد اخراجی داده بود مجبور بودم خزعبل سرهم کنم و به زور القاء کنم که طرف عالیه. یه زمانی شفر هم شیر ژرمن بود و دانمشند باران ساز که نیلوفران! ابی رو سروسامان میداد ولی اخرش به تمرین هم راهش ندادین. پرستیژ خاص ایتالیایی!! واقعا؟
عباس
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۱
عروس تعریفی اهل مطالعه رو ببینیم کارش چطور خواهد بود! هفته 10 معلوم میشه. لامصب نوشته 20 تا بازی رو تو خمون روزای مذاکره آنالیز کرده بوده :))))))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر