فهرست
ستاره درون و بیرون زمین؛ لمپارد مربی ماه لیگ برتر
ستاره درون و بیرون زمین؛ لمپارد مربی ماه لیگ برتر

ستاره درون و بیرون زمین؛ لمپارد مربی ماه لیگ برتر

آی اسپورت - فرانک لمپارد سرمربی ۴۱ ساله باشگاه چلسی برنده جایزه بهترین مربی ماه اکتبر لیگ برتر انگلیس شد. چلسی در ماه اکتبر رکورد صد درصدی در بازی های خود به جا گذاشت و در استمفوردبریج با نتیجه ۱-۰ نیوکاسل را مغلوب کرد و در دو مسابقه دور از خانه اش، پیروزی های 4 گله ای را برابر ساوتهمپتون (۴-۱) و برنلی (۴-۱) تجربه کرد. با این نتایج، چلسی در ۴ بازی متوالی دور از خانه با به ثمر رساندن حداقل ۳ گل پیروز شد، اتفاقی که برای اولین بار در تاریخ آبی پوشان لندنی رخ داده است.

لمپارد در خصوص این جایزه می‌گوید: «بردن چنین جایزه فردی این فرصت را می‌دهد تا از کادری قدردانی کنم که از پیش فصل سخت در تلاش اند، و همچنین بازیکنانی که با نمایش هایشان چنین نتایجی را ممکن کرده اند. در میان مسابقاتی که در ماه اکتبر برگزار کردیم، من بازی برابر برنلی را انتخاب می‌کنم، چرا که نمایشی کاملا مسلط داشتیم.»

لمپارد که در دوران بازی خود چهار بار (سپتامبر ۲۰۰۳، آپریل ۲۰۰۵، اکتبر ۲۰۰۵و اکتبر ۲۰۰۸) برنده عنوان برترین بازیکن ماه لیگ برتر شده بود، اکنون برای نخستین بار عنوان بهترین مربی ماه لیگ برتر را هم کسب کرده تا نشان دهد همانند درون زمین، در بیرون از آن هم پتانسیل ستاره شدن را دارد.  رقبای لمپارد برای کسب عنوان ماه اکتبر یورگن کلوپ (برنده این جایزه در دو ماه قبلی)، گراهام پاتر، برندان راجرز و دین اسمیت بودند.

     
آی اسپورت
2019-11-09 00:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر