فهرست
۲ بازی دوستانه بحرین در فروردین قطعی شد
۲ بازی دوستانه بحرین در فروردین قطعی شد

۲ بازی دوستانه بحرین در فروردین قطعی شد

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال بحرین بعد از لغو بازی‌های خود در انتخابی جام جهانی در ۲ دیدار دوستانه به میدان خواهد رفت. به گزارش سایت newsofbahrain، بعد از آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد رقابت های انتخابی جام جهانی بار دیگر به زمان جدیدی موکول شده است، فدراسیون فوتبال بحرین خیلی سریع دست به کار شد و دو دیدار دوستانه در ماه بعدی برای بحرین فراهم کرد. تیم ملی فوتبال بحرین ماه آینده در دو دیدار دوستانه برابر سوریه و اردن قرار خواهد رفت تا آمادگی بازیکنان این تیم برای بازی‌های حساس انتخابی جام جهانی افزایش یابد.

بعد از برپایی اردو در کشور امارات، حالا تیم ملی بحرین در دو دیدار دوستانه به میدان می رود تا از پنجره فیفا دی نهایت استفاده را کرده باشد. این در حالی است که فعلا خبری از بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتبال ایران نیست و در حالی که تیم ملی می‌توانست ۴ یا ۵ دیدار دوستانه تاکنون با کادر جدید برگزار کند تنها در دو دیدار برابر ازبکستان و بوسنی به میدان رفت و برای ماه فروردین ۱۴۰۰ که فیفا دی است و تیم های ملی در حال مذاکره با هم برای برگزاری رقابت های دوستانه هستند، برای تیم ملی ایران فعلا اتفاق خاصی رخ نداده است.

تیم ملی فوتبال ایران ۴ دیدار حساس با فاصله زمانی کم در خرداد ماه ۱۴۰۰ خواهد داشت و باید برابر کامبوج، هنگ کنگ، بحرین و عراق به میدان برود که این دیدارها به صورت متمرکز برگزار خواهد شد ولی مکان آن هنوز مشخص نیست و ممکن است در کشور بی‌طرف برگزار شود.

۱    
آی اسپورت
2021-02-20 18:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر