فهرست
برکناری لطیفی از هدایت ملوان؛ فنی یا غیرفنی؟
برکناری لطیفی از هدایت ملوان؛ فنی یا غیرفنی؟

برکناری لطیفی از هدایت ملوان؛ فنی یا غیرفنی؟

آی اسپورت - در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته اول ملوان میزبان آرمان گهر سیرجان بود و این ۲ تیم به تساوی یک - یک رضایت دادند. محسن میرابی مالک جدید باشگاه ملوان در اقدامی عجیب بلافاصله پس از این دیدار علی لطیفی را از سرمربیگری این تیم بر کنار کرد. این اتفاق عجیب در حالی رخ داد که لطیفی تنها در ۲ بازی هدایت ملوان را بر عهده داشت و در فاصله چند روز به آغاز فصل جدید لیگ یک به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده بود و عجیب‌تر اینکه گفته می‌شود لطیفی به دلیل کسب نتایج ضعیف از سمتش برکنار شده است.

اگر چنین چیزی حقیقت داشته باشد باید گفت مسلما نتیجه گیری ضعیف لطیفی در ملوان بهانه‌ای بیش نیست و احتمالا کنفرانس خبری شب گذشته لطیفی باعث برکناری او شده است. زیرا لطیفی پیش از آغاز لیگ گفته بود برای نتیجه گیری در ملوان به ۵ هفته زمان نیاز دارد و پس از آن ملوان هر تیمی را می‌تواند شکست دهد. شب گذشته علی لطیفی در یک کنفرانس خبری که در انزلی برگزار شد، صحبت‌هایی را علیه مالک باشگاه مطرح کرد و به نظر می‌رسد همان حرف‌هایی که او در این کنفرانس بر زبان آورده مالک باشگاه را حسابی ناراحت کرده و باعث شده او لطیفی را از تیمش کنار بگذارد. حافظ یعقوبی کاپیتان ملوان و آرمان شهداد نژاد دروازه بان این تیم نیز در کنفرانس خبری شب گذشته در کنار علی لطیفی حضور داشتند و آن‌ها هم صحبت‌هایی را علیه میرابی و اطرافیان او مطرح کردند.

  ۱  
آی اسپورت
2019-08-23 00:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ملوانی
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۳۶
نکته عجیب اینه که شما هیچ چیز درباره کنفرانس خبری لطیفی ننوشتید . در باره قرارداد بستن با بازیکن در سفره خانه و قلیون سرا ، از تحویل چک دزدی به بازیکن، از مشخص نبودن تجارت و منبع درآمد میرابی ،از تحمیل بازیکن و مربی پولی به تیم،از ندادن پول هتل،غذا و لباس تیم و از همه مهمتر اینکه چطور همچین کسی تونسته مالک ملوان بشه .
قبل تر صحبت های مجیدی رو هم منعکس نکردید چرا از دلال ها حمایت می کنید؟ دلیل خاصی داره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر