فهرست
حسینی و رحمتی؛ تفاوت‌های رفتاری چشمگیر
حسینی و رحمتی؛ تفاوت‌های رفتاری چشمگیر

حسینی و رحمتی؛ تفاوت‌های رفتاری چشمگیر

آی اسپورت – این روز‌ها فضای تیم استقلال تحت تاثیر حرف‌های سید حسین حسینی بعد از بازی نفت مسجد سلیمان قرار گرفته است، اتفاقی که پیش بینی می‌شد بیفتد و حسینی که پیش از این هم نشان داده نیمکت‌نشینی خیلی زود حوصله او را سر می‌برد، دوباره با حرف‌هایش استقلال را وارد چالش جدیدی کرد. خیلی‌ها به حسینی حق اعتراض می‌دهند و تعدادی هم از رفتار او انتقاد می‌کنند، اما آن‌چه که می‌تواند آینده او را تحت تاثیر قرار دهد همین بی حوصلگی‌های او است.

مهدی رحمتی فصل پیش بعد از سال‌ها حضور بی‌وقفه در دروازه استقلال و پشت سر گذاشتن تمام رقبا هفته‌های زیادی نیمکت‌نشین شد، تمام دوربین‌ها در اکثر بازی‌ها روی چهره رحمتی زوم می‌کردند تا شاید نشانی پیدا کنند از اعتراض او به نیمکت‌نشینی، اما رحمتی زرنگ‌تر از آن بود که خودش را اسیر حاشیه‌های خودساخته کند. به نوعی کاپیتان استقلال شرایط موجود را به بهترین نحو مدیریت کرد تا از کوچک‌ترین اشتباه رقیب به نفع خود استفاده کند، اما حسینی جوان نمی‌تواند شبیه رحمتی عمل کند.

این روز‌ها رفتار‌های حسینی بیشتر شکل خودزنی دارد تا راه حلی برای دور زدن حریف. حسینی در تمام اوقات روش مقابله را برای نیمکت‌نشینی استفاده کرد که در هر صورت به بن بست رسید، اتفاقی که رحمتی اجازه نداد برای او بیفتد.

 

خبر ورزشی

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-10-12 10:45:00
نظر دهید

۲ نظر
2 تا جام جعلی لنگ
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
رحمتی با سن و سال بیشتر تو این موارد باتجربه تر هست حسینی کمی احساساتی هست
۶
عرفان
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
قضیه حسینی با رحمتی خیلی متفاوت است ، حسینی 25سالش است وبه تیم ملی دعوت میشود وبالای 5سال نیمکت نشینی تو استتقلال واون شرایط بد زندگی داشت ، رحمتی هم به نوعی حاشیه داشت بازی با پارس جم پارسال وچنین مورد دیگر در ضمن با این سن وسال چه جایی بهتر از استقلال برای رحمتی است رحمتی که دیگر به تیم ملی هم دعوت نخواهد شد حق حسینی حداقل یکی دوبازی بود شاید من هم حرکات حسینی را قبول ندارم ولی یه مقدار هم به او حق بدهیم ومنصف باشیم در ضمن من پرسپولیسی صد اتشه هستم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر