فهرست
طعنه به منصوریان؛ با رمل و اسطرلاب نمی‌شود!
طعنه به منصوریان؛ با رمل و اسطرلاب نمی‌شود!

طعنه به منصوریان؛ با رمل و اسطرلاب نمی‌شود!

آی اسپورت – مسعود اقبالی از کارشناسان فوتبال ایران است. او مدرس فوتبال هم هست و مربیان مطرح ایران در کلاس‌هایش شرکت می‌کنند. جالب این که او سابقه حضور در کادر فنی استقلال را هم دارد. او در گفتگو با فارس درباره مشکلات تیم استقلال حرف‌هایی زده که خواندنش خالی از لطف نیست:

-تیمی که در شش بازی چهار باخت می‌آورد و فقط یک گل زده دارد معنایش این است که برنامه تاکتیکی منطقی نداشته و بیمار است. استقلال وارد بحران شده باید نشست و این بحران را بررسی کرد. باید دید علت این بحران کادر مدیریتی است، کادر فنی است یا مشکلات مالی. استقلال بد بازی می‌کند.

-استقلال مهره‌های خوبی دارد که هر کدام به تنهایی خیلی خوب بازی می‌کنند اما در استقلال خبری از انسجام تیمی نیست و به همین دلیل این بازیکنان خوب نمی‌توانند به تیم کمک کنند. استقلال باید بداند که فوتبال امروز با حداقل به توپ انجام می‌شود همانطور که پرسپولیس این کار را انجام می‌دهد و در حداقل زمان و با حداقل ضربه به توپ خود را به یک سوم تهاجمی حریف می‌رساند.  

-استقلالی که 20 میلیون هوادار دارد انتظار هم از آن بالاست. کار کردن با چنین تیمی سخت است. منصوریان مربی جوانی است باید تجربه‌اندوزی کند. برای موفقیت در فوتبال باید اصول منطقی در دفاع و حمله را در زمین پیاده کرد. با رمل و اسطرلاب نمی‌توان نتیجه گرفت باید با منطق فوتبال تیم را به موفقیت رساند. بازیکنان باید شرح وظایف خود را بدانند. اکنون شکل تیمی  استقلال به هم ریخته است.

-من در کلاس‌های مربیگری به منصوریان این مسائل را گفته‌ام نمی‌دانم او چرا این مسائل را در زمین اجرا نمی‌کند و اگر تیمش این مسائل را در تمرینات انجام می‌دهد چرا این اتفاقات در زمین مسابقه رخ نمی‌دهد.  استقلال وارد بحران شدیدی شده است. من نمی‌گویم منصوریان برود اما او باید کادرش را اصلاح و تقویت کند.

 

 

۵۵ ۷  
آی اسپورت
2017-09-16 10:26:00
نظر دهید

۷ نظر
حقیقت
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
یاد انالیز بازی استقلال تو نود افتادم
بازی مالکنه و سرعت و قدرت تیمی .... :/
Perspolis_ak8
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۲۰
داداش اینا همشون تو یه باندن کیروش و کیروشی پور منصوریان و...فک کردی اگه یه مربی خارجی بیاد شرایط کیروش رو قبول می کنه؟؟برانکو سرمربی پرهوادارترین تیم ایران مخالفشه حالا فک کن سرمربی دومین تیم پر هوادار هم مخالف باشه دیگه کسی پشت باند کیروشی نیست...متنفرم از پرسپولیسی هایی که الان می خوان بگن هم طرفدار کیروشن هم برانکو..اگه بدونید رامین برا چی اخراج شد..یا همین الان سید جلال برا چی شورش کرده هیچوقت کیروش و نا عادل رو قبول ندارید..البته کسی که خودشو زده به خواب رو نمی شه بیدار کرد
به :Perspolis_ak8
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۱۲
دقیقا همشون یه باندن از همه خطرناک تر فردوسی پوره که خیلی مرموزه و داعیه فوتبال پاک هم داره. فعلا هم هدفشون اینه برانکو رو بزنن زمین
خاطره بازی العین
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۴۶
خطاب به Perspolis_ak8
ما کیروش پرست...شما دستش و رو کن....بگو چرا رامین اخراج شد یا سید جلال شورش کرد؟؟؟برای کی مخفی کاری می گنی مثلا ؟؟؟؟؟؟
بعد کیروش۶ سال اومده برانکو دو ساله اومده
غیر از منصوریان کسی مگه طرفدار کیروش بوده...منصوریان ۳ سال هم نیست تپ لیگ مربی گری می کنه
کیروش به حمایت هیچ مربی نیاز نداشته
هروقت هم شده چه کرانچار چه قلعه مرغی چه فتل و ساکت علیه شون موضع گرفته...تمام مربی های ایرانی لیگ چشم دیدنش و ندارن
حالا این ها به کنار چرا می خواین مثلا وارد جنگ کیروش و برانکو بشید ؟؟؟؟؟؟الان مثلا خیلی خوشحال میشی
کیروش اخراج بشه برانکو سر مربی تیم ملی بشه؟؟؟پرسپولیس بیافته دست امثال دایی عزت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد شما اگه توهم نمی زنی و واقعا چیزی می دونی برای روشنگری ما بگو تتلو جان
بگو رامین چرا اخراج شد
مهدی
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۱۸
همه یه پا دایی جان ناپلئونن!ببین توهم چیکار میکنه با آدم.برادر من چی چی میبری و میدوزی و یکی بدتر از خودتم تاییدت میکنه!کدوم باند؟چی داری میگی؟رضاییان دعوا کرد بعدش هرکاری کرد برگزده برانکو نخواستش چون از اول دلچرکین بود ازش.دنبال بهونه بود بیرونش کنه.اینو مسلمان توی نود گفته.پس خواهشا یا ساقیتو عوض کن یا بیا بیرون از توهم دایی جان
۱
حجت
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۱۲
استاد اون كه كنار زمين ديديد،رمل و اسطرلاب نيست كله ى داش عليه كه برق ميزنه
بهزاد
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
برانکو اگه مربی بود جوری مدیریت میکرد که تو 2006 آلمان کریمی و رفقا سوارش نشن. دوستان که از برانکو بت میسازید یادتون باشه تاریخ برا همیشه تو ذهن میمونه. تیم برانکو هم تو جام جهانی دیدیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر