فهرست
جلسه سرنوشت ساز بیرانوند و پرسپولیس
جلسه سرنوشت ساز بیرانوند و پرسپولیس

جلسه سرنوشت ساز بیرانوند و پرسپولیس

آی اسپورت - در روزهای سکوت نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس و در شرایطی که همچنان بحث مربوط به ادامه همکاری برانکو ایوانکوویچ نیز نامشخص است، روز گذشته سرخ‌ها موفق شدند قرارداد شجاع خلیل زاده را به مدت سه فصل دیگر تمدید کنند. آنها در گام بعدی و در شرایطی که در انتظار حضور وکیل برانکو ایوانکوویچ برای تحویل پول و تمدید قرارداد فصل آینده هستند، امروز نیز جلسه‌ای با علیرضا بیرانوند دنبال خواهند کرد تا رضایت این گلر ملی‌پوش برای تمدید قرارداد را اخذ کنند.

بیرانوند قراردادی ۵ ساله با پرسپولیس امضا کرده بود که دو فصل از آن باقی مانده است اما در صورت دریافت پیشنهاد مناسب خارجی و پرداخت ۵۰۰ هزار دلار قادر خواهد بود از این تیم بعد از گذشت سه فصل جدا شود.

در دو فصل گذشته بحث جدایی این بازیکن که مسیر پیشرفتی مناسبی را طی کرده و در این مدت تجربه حضور در جام جهانی روسیه و جام ملت‌های آسیا را پشت سر گذاشته، داغ شده است. خصوصا بعد از عملکرد درخشانی که در جام جهانی و لیگ قهرمانان فصل گذشته با حضور در فینال تجربه کرده است.

در این ارتباط او در فصل جاری با پیشنهادات مناسبی از لیگ ژاپن، پرتغال و ... همراه شده است که روز گذشته نیز در این ارتباط وکیل این بازیکن جلسه‌ای با مدیران تیم داشته است. وکیل بیرانوند با اعلام پیشنهادات این بازیکن، خواهان بررسی آن از سوی باشگاه شده است اما با توجه به شرایط نقل و انتقالاتی و تبعاتی که این جدایی بر پرسپولیس خواهد داشت، مدیران تیم خواهان این شدند تا در جلسه‌ای با بیرانوند درباره ادامه همکاری به گفتگو بنشینند.

بر این اساس قرار است عصر امروز جلسه‌ای در این ارتباط مابین بیرانوند و مدیران تیم برگزار شود و حول ادامه همکاری و شرایط مالی آن به گفتگو بنشینند. باید دید همانند دو فصل اخیر بیرانوند با عبور از پیشنهادات و رویای حضور در فوتبال اروپا در این تیم به کار ادامه خواهد داد یا مذاکرات به سمت جدایی پیش خواهد رفت.

 

ورزش سه

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-06-16 12:17:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۰۷
فایل صوتی جلسه زد بیرون :بیرو جون این پیشنهادها رو بزار در کوزه قراردادت واسه فصل بعد سوبله خوبه؟؟الان که فکر می کنم ندای قلبم میگه بخاطر هوادارا نرم اروپا!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر