فهرست
خسرو، به دنبال ستاره سوم آبی
خسرو، به دنبال ستاره سوم آبی

خسرو، به دنبال ستاره سوم آبی

آی‌اسپورت- خسرو حیدری، زننده آخرین پنالتی آبی‌ها در بازی با السد بود که سند صعود آبی‌ها را با گل کردن آن امضا کرد. مصاحبه حیدری بعد از بازی را می‌خوانید:

حضور هواداران: بعد از مدت‌ها سکوها را پر از هوادار دیدیم و خدا را شکر که شرمنده آن‌ها نشدیم. در این بین جا دارد از هواداران تراکتورسازی و پرسپولیس هم که در این مدت به ما لطف داشتند و حامی ما بودند و بعضی از آن‌ها با حضور در استادیوم به این صعود در کنار هواداران پرشور استقلال کمک کردند تشکر ویژه‌ای داشته باشم.واقعا این یک بازی ملی برای همه ما بود.

حضور در آسیا: جای استقلال مسلما در آسیا خالی بود و خوشحالم که بار دیگر به این رقابت‌ها قدم گذاشته‌ایم. من ستاره سوم را در کارنامه‌ام کم دارم و هدفی جز رسیدن به آن در کنار دیگر بازیکنان نخواهیم داشت.

دربی با پرسپولیس: اینکه این بازی 120 دقیقه به طول انجامید کار ما را سخت‌تر کرد و فشار زیادی به ما وارد کرد. با این حال تیم جوان و در مسیر پیشرفتی داریم که با کسب نتایج مناسب در طول هفته گذشته، هواداران را امیدوار به کسب نتیجه در دیدار این هفته می‌کند و امیدوارم به نتیجه مناسبی برسیم.

  ۳  
آی اسپورت
2017-02-08 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
جاهد
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۴۵
آخه چرا ایرانیا اینقدر جوگیرن؟!!!هنوز تازه رسیدن به مرحله گروهی حرف از ستاره سوم میزنه!!!فقط با این حرفش فشار روانی رو تیمش بیشتر میکنه.نمیدونم کی قراره ما حرفه ای بشیم.ضمنا به دوستان استقلالی تبریک میگم واقعا لیاقت برد رو داشتن.
۳ ۲
محسن هوادار فو تبال
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۶
ستاره سوم .....
حرف های مضحک دیگه هیچ تیمی از ایران رنگ قهرمانی و نمی بینه نه پرسپولیس اماده اروز نه متوهم های کیسه کش و نه تیم های مافیایی اصفهان .....شاید بشه تیم هایی از غرب اسیا رو برد اما در برابر قدرت کره ایی ها ژاپنی ها و چینی ها ی امروزی جز تسلیم چاره ایی وجود نداره ...وقتی تیمی مثل کاشیما انتلرز می اد پا به پای رئال مادرید 120 دقیقه می جنگه ..اون وقت مثلا تیم فرشی منصوریان قراره ببره ؟
تازه اون زمان که کیسه قهرمان شد با بردن مقابل 25 اوریل کره شمالی و مساوی مقابل بنگلادش و برد مقابل نماینده تایلند بانکوک بانک به نیمه نهایی رسید نماینده مالزی رو برد رفت فینال ....جالبه تو این همه سال حتی یک نماینده ....تکرار می کنم حتی یک نماینده از کره جنوبی و ژاپن و نبرده .....و تیم پاس هم به گفته سر مربی این تیم ..که در اون زمان دنبال ژست گرفتن جلوی دوربین بود و هر موقع دوربین می ومد ادعا و اطفار در می اورد و به گفته فیروز کریمی فقط شانسی فینال و بردن و تو کنفرانس خبری انقدر جو زده بود که به جای فر پلی گفت گرل فرند ....شما تصو ر کن سطح بازی ها رو در چه حد می تونست باشه
حالا حتی سعود از گروه سخت شده چون بازی با نمایندگان سعودی در زمین بی طرفه و نه ازادی .....
۲
لنگ
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
باشگاه ما نه دیده نه میبینه!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر