فهرست
استقلال و 5 برد پیاپی/ در یک قدمی تاریخ
استقلال و 5 برد پیاپی/ در یک قدمی تاریخ

استقلال و 5 برد پیاپی/ در یک قدمی تاریخ

آی اسپورت- شکست دادن ذوب آهن، پنجمین پیروزی متوالی استقلال در این فصل بود. آنها در هفته های هجدهم تا بیست و دوم موفق به شکست دادن صنعت نفت در آبادان، پیکان در آزادی، ماشین سازی در تبریز، پرسپولیس در آزادی و ذوب آهن در اصفهان شدند. رکورد قبلی استقلال، 3 پیروزی پیاپی در این فصل بود که برابر ذوب آهن، سیاه جامگان و سایپا در هفته های هفتم، هشتم و نهم رقم خورده بود. پیش از این 3 بار استقلال موفق شده بود 5 بازی پیاپی را ببرد. در این 5 بازی، استقلال 14 گل زده و 4 بار هم دروازه اش باز شده است.

 

لیگ سیزدهم

تیم قلعه نویی از هفته هجدهم شروع به بردن کرد و این روند را تا هفته بیست و دوم ادامه داد تا اینکه به دربی و تساوی بدون گل رسید. در این بازه زمانی، استقلال موفق به شکست دادن فجر، صبا، داماش، راه آهن و استقلال خوزستان را شکست داد. البته در این 5 بازی، استقلال 6 گل زد ولی فقط یک گل خورد.

 

لیگ هشتم

استقلال از هفته بیست و یکم تا بیست و پنجم موفق به ثبت 5 برد متوالی شد. آنها در این بازه زمانی، موفق به شکست دادن مس، برق، صبا، استقلال اهواز و راه آهن شدند. تیم قلعه نویی در این 5 بازی 16 گل زد و 4 گل خورد ولی با تساوی در دربی موفق به ثبت برد متوالی ششم نشد.

 

لیگ چهارم

استقلال از هفته بیست و پنجم تا بیست و نهم در 5 بازی متوالی برنده شد. آنها در این بازه زمانی موفق به شکست دادن برق شیراز، پیکان، ملوان، شموشک و سایپا شدند اما در رقم زدن برد ششم موفق نبودند و با سپاهان به تساوی 2 بر 2 رسیدند. در آن 5 برد پیاپی، استقلال 12 گل زد و 6 گل خورد.

 

نمونه تاریخی 6 برد متوالی

در تاریخ لیگ برتر استقلال هرگز موفق نشده 6 هفته پیاپی برنده شود. آنها اما یک بار 6 بازی متوالی را بردند ولی نه در هفته های پیاپی. استقلال 6 بازی پیاپی را در اولین دوره لیگ برتر با منصورخان پورحیدری برد ولی بازی هفته هشتم را بعد از بازی هفته نهم انجام داد. آنها بدین ترتیب بازیهای هفته هشتم، دهم، یازدهم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم را از فولاد، سپاهان، ابومسلم، پیکان، ملوان و برق شیراز بردند.

۱۴ ۱۴  
آی اسپورت
2017-02-16 21:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
قشقایی
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۳
تاج آسیا تبریک
امید از تفت
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۳
باید بررسی بشه چطور تیمی که 120 دقیقه با السد بازی میکنه، با فاصله 5 روز بعد میاد و 90 دقیقه تیم پرسپولیس را پرس میکنه!!؟ چطور بعد بازی دربی از دو بازیکن اصلی پرسپولیس تست دوپینگ می گیرند ولی از استقلال دو بازیکن ذخیره، چطور علی قربانی گلزن دربی امروز توی لیست استقلال غیبش میزنه. این هم مثل محرومیت فیفا، صداش توی آسیا درمیاد. فقط کمی صبر کنید.
۴ ۷
بی نام
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
فعلن بوی سوختگی لنگی ها در اومده اگه سوخته تشت اب هست
عماد
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۶
همه ی گلزن های دربی امروز بازی کردن.
فرشید اسماعیلی و کاوه رضایی فیکس بودن و علی قربانی نیمه دوم جای حق دوست اومد
سعید
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
چشم..بهش میگم امید از تفت همچین نظری دارن..چون شما گفتی حتما بررسی خواهد شد..
ولی اینا رو وللش خط دفاع پرسپولیس توو بیست بازی پنج گل خورده بود استقلال توو یه نیمه 3 تا بهش زد..خدایی داش علی رو حال میکنی چطور نسخه برانکو رو پیچید..در ضمن یه بازیکن غایب داشتین این شد حال و روزتون خدایی باید حق بدیم به تراکتور 9 تاشون نبود خیلی شاهکار بود 3 تا خوردن از شما..اگه 9 تای شما نباشه فک کنم اصلا از ترس داخل زمین نیاین.
hero
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
استقلال پرسپولیس و پرس کرد ؟!!!!!!!!واقعا داشتی استقلال پرسپولیس نگاه میکردی ؟!!!!!!!
این داچعلی تنها چیزی که از نفت آورده دفاع خرکی و ضد حملست. به زورم مجبور شده از این بازیکنای جوون استفاده کنه که فعلا تو باد این بردهای شانسین همین که یه بااخت بدن وا رفتن .
۲
Gellshah
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۱
تو همونی بودی که بااسم "استقلالی واقع بین" نظر دادی خبرای قبلی خخخخ،امیدوارم تفت برف اومده باشه که بری بشینی روش تا خنک بشی،بد سوخته نه؟ هضمش برات دشواره آره؟بد باختید با کل تیم ملی و گلزنی داور وبقول خودتون بهترین تیم تاریختون به جوانان بی ادعای استقلال
۹
مسعودم
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۰۹
خخخخ..خیلی اوضاع پرسپولیسا خرابه..قدرت واقعی اینه که میبینی..نه اونی که دارین ..جوووونای اس اس..شیرهای مهار نشدنی ان..بررسی شد..نتیجه بدنسازس آقای جونز و شیرهای مهار نشدنی ..
۷
حرف حساب
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۲۴
داداش این تیم کجا نود دقیقه پرسپولیس رو پرس کرد؟؟ چرا حرف الکی میزنی؟ تو بازی با ذوب هم نیمه دوم فقط یه بار اومدن تو هیجده ذوب آهن!
۴
میم
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۹
یعنی الان استقلالیا می تونن نماد 5 نشون بدن یا یه ستاره دیگه بزنن رو پیرهنشون؟
۶ ۳
سياوش
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۶
پماد سوختگي تموم شده بدجور داري ميسوزي
استقلال دو ستاره
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۷
بسوز بسوز ...
اون دو تا ستارمون خااااااااااااااااااااااار چشماتون ...
نه تنها شماها رو سوزونده بلکه دایومی هم تو کپشنش می نویسه ازش :) دایو رو هم سوزونده :))
Gellshah
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
ستاره ها بد میدرخشن،چشاتون درنیاد از شدت درخششش؟سعی کن بهش نگاه نکنی،اینقدر در حسرت استاره اید ک میخوایید بخاطر بردن لیگ ستاره بزنید،گیرم که زدید ،ولی این کجا و آن کجا؟خخخخ،حریفت دوتا ستاره برای آسیا داشته باشه تو هیچی نداشته باشی سخته واقعا
۳
مسعود
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۵۶
بازی بعدی با سیاه جامگان در تهرانه یکم دقت کنن میشه اینم برد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر