فهرست
نکته آماری: حق با تراکتور است/ 12 به 6!
نکته آماری: حق با تراکتور است/ 12 به 6!

نکته آماری: حق با تراکتور است/ 12 به 6!

آی اسپورت- اعتراض تراکتورسازی نسبت به زودتر بازی کردن نسبت به پرسپولیس با جوابیه سازمان لیگ روبرو شد که اعلام کرد همه چیز عادلانه است. مرور هفته های این فصل نشان می دهد اما اصلا خبری از عدالت نیست.

در 30 هفته این فصل، تراکتورسازی 12 بار زودتر از پرسپولیس بازی می کند، 12 هفته بازی دو تیم همزمان است و پرسپولیس تنها در 6 هفته زودتر از تراکتورسازی به میدان می رود. از 12 هفته بازی همزمان هم 2 هفته شامل رویارویی دو تیم است به علاوه 3 هفته پایانی که همه بازیها در یک روز برگزار می شود.

در نیم فصل دوم، تراکتورسازی 7 هفته زودتر از پرسپولیس بازی می کند، در هفته بازی دو تیم همزمان است و فقط در 3 هفته است که تیم برانکو زودتر به میدان می رود.

 

هفته 1: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 2: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 3: پرسپولیس زودتر از تراکتورسازی بازی کرد.

هفته 4: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 5: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 6: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 7: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 8: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 9: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 10: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 11: پرسپولیس زودتر از تراکتورسازی بازی کرد.

هفته 12: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 13: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 14: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 15: پرسپولیس زودتر از تراکتورسازی بازی کرد.

هفته 16: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 17: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 18: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 19: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 20: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 21: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 22: پرسپولیس زودتر از تراکتورسازی بازی کرد.

هفته 23: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 24: پرسپولیس زودتر از تراکتورسازی بازی کرد.

هفته 25: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 26: پرسپولیس زودتر از تراکتورسازی بازی کرد.

هفته 27: تراکتورسازی زودتر از پرسپولیس بازی کرد.

هفته 28: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 29: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

هفته 30: پرسپولیس و تراکتورسازی در یک روز بازی کردند.

۱۶ ۵۲  
آی اسپورت
2017-01-24 20:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵۲ نظر
hamid
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۰
آقا ما چه کنیم قرعه کشی اینطور بوده؟؟؟ اه دیگه حال بهم زن شده این بحث...امیر قلعه نویی بعد از 18 هفته تنش به لرزه درومده و دنبال بهونس....آخه کی قبل از فصل تعیین کرده بود که این دو تیم مدعی قهرمانین؟؟ پرسپولیس نیم فصل اول بیشتر بازیاش مهمان بود حالا باید اعتراض کنه؟....دو تا از بازیکنهای پرسولیسو بین فصل گرفتن کسی اونجا از عدالت نمیگه ولی اینجا چشاشونو بستن و دهانشونو باز کردن...قلعه نویی میگه چون پرسولیس و استقلال درآمدشون از سامانه پیامکی زیاده پس ما هم میتونیم بازیکن سرباز میگیریم...آخه قشنگم طرفداراتون یک صدم پرسپولیس نمیشن مقصر پرسپولیسه که باید بازیکنشو بگیری؟؟این عدالته؟....بعدشم هرچی فکر میکنم ارتباط بین کارخونه تراکتور و سرباز رو درک نمیکنم
التماس تفکر
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
1- اعتراض تراکتور به سازمان لیگه و اونان که باید کاری کنن نه پرسپولیس و هواداراش. پس شما بهترین کاری که میتونین بکنین اینه که تو کاری که مربوط به شما نیست نظر ندید.

2- معمولا تو قرعه کشی همه جای دنیا تیم هارو سید بندی میکنن. تو ایران هم نهایتا 4،5 تا تیم هر سال مدعی هستن فک نکنم هماهنگ کردن بازی های این تعداد تیم کار زیاد پیچیده ای باشه!

3- دوتا بازیکن شما رو ما نگرفتیم خودشون خواستن سرباز شن وگرنه هردوشون یه ترم دیگه میتونستن درس بخونن. چون خودشون خواستن سرباز شن تراکتور گرفته اونا رو. اگه به دستور تراکتور بود الان پهلوان و محسن کریمی و ترابی رو سرباز کرده بودیم. پس دست تراکتور نیست خود بازیکن انتخاب میکنه.

4- مهم تعداد نیست. به قول یکی از دوستان یه پورشه می ارزه به صدتا پراید :))

5- اگه کل دایره فکری شما در این محدود میشه که چون اسم تیم تراکتورسازیه پس نباید نظامی باشه شما رو با چن تا اصطلاح آشنا میکنم. مثلا سهام تیم ها که 51درصد سهام تیم تراکتورسازی در دست سپاهه. پس این تیم نظامیه. نظامی بودن تیم ها به اسم هاشون ربطی نداره برادر به سهامشون مربوط میشه
a
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۱
نمی دونی چون شعورت در اون حد نیست که بری تحقیق کنی فقط میری زیر پست این و اون کامنت می زاری فحش میدی به این و اون چه می شه کرد فرهنگ لنکه دیگه!!
حالا ربطش: کل کارخونه تراکتورسازی ایران دقت کن نه فقط تبریز!!! ایران ماله سپاه و تبریز تقریبا بزرگترین و بهترین کارخونه تراکتورسازی ایرانه و چون این کارخونه صاحب تیمه به اسم کاخونست و باید هزینه هاش رو تامین کنه مثل ذوب آهن و سپاهان و فولاد البته بحث دوتا لاشخور پایتخت که فقط پول از دولت می گیرن به کنار!! خب برگردیم الان چون سپاه صاحب کارخونست و کارخونه باید هزینه تامین کنه دو دوتا چهارتا میشه سپاه باید هزینه تامین کنه و تیم میشه نظامی!!! اگه نفهمیدی مشکل از نفهمی شما و امثال شماست که هی اینو تکرار می کنن!!! آی اسپورتم یکم شعور داشته باشه این قضیه رو شفاف می کنه که امثال شما و حتی بعضی نفهما و مسئول تیمان بفهمن قضیه رو!!
سامان
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
اقا ما از خدامونه حتما بازی های تراکتور رو بزارید بعد ما اینا نمیفهمن اتفاقا تیمی که دیرتر بازی میکنه استرس بیشتری داره
۳
رضا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۱
گلم شما که خودت هر دفعه پیام میزاری با فحشه بعد میگی بقیه زیر کامنت بقیه فحش میدن؟ بعدشم تیم تراکتور سازی هیچوقت نظامی نبوده حالا چون سپاه سهامشو خریده باید سرباز بگیره؟ این شد منطق؟ خودت میگی سهامشو خریده پس تیم تراکتور نظامی نبوده و نیست حالا اگه میخواین از رانت استفاده ببخشید سو استفاده کنین یه بحث دیگس. قبلا هم گفتم شما که هر روز میاین کامنت میزارین چرا هزینه پرسپولیس استقلال رو دولت از بیت المال میده انگار نمیخواین قبول کنین بودجه شما هم سپاه از بیت المالی میده که هزارن برابر سهم بیشتری ازش به نسبت وزارت ورزش برمیداره که خرج مسائل نظامی و امنیتی کنه بعد میاد میلیاردها تومنش رو حبه میکنه به شما باز قر میزنین که قرمز و آبی بودجشون از سهم ورزشی بیت المال میاد. کاری هم ندارم به اینکه این دو تیم میخوان خصوصی باشن ولی نمیزارن. فرق ما با شما تو اینه که به ما بودجه ای از بخش ورزشی رو میدن که اونم نمیخوایم و قصد خصوصی شدن داریم نمیزارن ولی به شما بودجه ای از بخش نظامی بیت المال رو میدن اخرشم بیاین نق میزنین که کمه و چرا بیشتر نیست. در مورد قرعه کشی هم که صد بار گفته شده این قرعه کشی اول فصل انجام شده و چرا اینهمه سال این اتفاق افتاده ولی حالا حساس شدین؟ شاید چون تنها حربه شما برای ایجاد حاشیه همینه. اینکه این بحث تراکتور و فدراسیونه پس کسی حرف نزنه هم عین همون منطقیه که میگه برنامه قرعه اول فصل باید تغییر کنه. ولی دیگه مهم نیست چون امسال هر کاری تونستید ضد پرسپولیس انجام دادین از داوری و داستانهای تیم ملی گرفته تا اینکه تمام تیمهای لیگ یک قسم شدن به پرسپولیس بازیکن نفروشن و با تمام وجود برای خوشایند تراکتور بازی کنن. دیگه سر شده و فایده نداره، ما تمام نیرومونو داخل زمین میزاریم شما هم بهتره یه فکری به حال خودتون بکنین‌که با قلعه نوئی رئیس مافیا قهرمان نشدن مثل بیرون زدن توپ جلوی دروازه خالی از تو شیش قدمه. حالا فحش بده ببینم تا کی میتونی فحش بدی
۸
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
آقا یا خانم a
کمی آرام باشید.
بازیکنان تراکتور مثل همه ی تیمهای دولتی یا نظامی فرقی نمیکند ؛ بیل نمی زنند.
کارگران زحمتکش کارخانه ها ؛ جور این تیمها را می کشند.
پرسپولیس و استقلال هم منابع آنها از دولت تامین می شود .حالا جای دیگری یک عده ای کار میکنند و جور این دوتا تیم را می کشند .
پس هیچ منتی حداقل تیمهای دولتی سر هم ندارند تازه تیمهایی که وابسته به کارخانجات هستند نقدا فعالیت میکنند.
۵
a
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۱۹
پرسپولیسی واقعی... اینجا هیچی نقد نیست!!! ماله تراکتورم نسیه ست فرقش اینه که تراکتور تو چشم نیست ندن هم صداش در نمیاد ولی استقلال پرسپولیس رو ندن هزار تا رسانه سر صدا می کنن مثل الان استقلال!!!
اون آقا رضا هم که باز شد جزو اونا که نمی فهمن!! بره ببینه سهام تراکتور رو سپاه کی خرید!! میگه سهام گرفته ولی نظامی نیست :)))) واقعا جکی شما دقیقا خود اون نفهمه شمایی :))) من دوچرخه خریدم ولی وظیفهمن نیست بهش رسیدگی کنم و ازش استفاده کنم اصغر دوستم باید خرجش رو بده!!! :)))) جدا نفهمی یا خودت رو زدی به نفهمی؟
در مورد بودجه هم یکم عقل و شعور داشتی می فهمیدی که هیچ موقع بودجه دفاعی کشور رو کم نمی کنن بدن به تیم ورزشیش البته تو این چیزا حالیت نیست می دونم همون درگیر این باش که عابدینی رک و راست نگفت می خوایم لنگ رو قهرمان کنیم تو خوبی و عابدینی و اختلاصگر ملی :)))
رضا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۱۸
وقتی مادباته باهات حرف میزنن مثل اینکه نمیخوای بفهمی اخه تو که با حجم خریّتت میشه یه قاره رو سیر کرد از نفهمیدن بقیه صحبت نکن با اون تیم مزخرف مافیاییتون، شما طرفدارای تراکتور کلا همینین از عالم و آدم بدهکار در مقابل فهمیدن هم مقاومت میکنین اخه تو که نمیفهمی من نگفتم چرا سپاه خرجتونو میده گفتم اگه خرج ما از بیت الماله خرج شما هم از بیت الماله پس فرقی نمیکنه انقدر مظلوم نمایی نکنین ولی از اونجایی که الان تو فوتبال کم آوردین سودتون تو نفهمیدنه پس همینجوری ادامه بدین که دیدن سوزشتون لذت بخشه
۳
در جواب حمید
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۸
آخه شما چی رو درک میکنین که این دومیش باشه شما سالهاست که بیت المالو تاراج کردین کسی چیزی گفته چرا تا بحال به تیمهای دیگه که از سهمیه سربازی استفاده میکردن چیزی نمیگفتین در ضمن بهترین بازیکنتونو بازی نمیدین انتظار هم دارین بمونه تو تیم اینا خودشون اومدن ولی شما با بی اخلاقی از اول فصل با رفیعی مذاکره کردن آخر هم با ناعدالتی محض از چنگ فولاد در آوردین شما تو ورزشگاهتون به جد و آباد ستاره تیمتون (باقری)فحش میدن از شما چه انتظاری میتوان داشت جز ...
تراختور قهرمان قلبـــــــها
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
ب این نقطه توجه کنید در روزهایی هم که بازیهای این دو تیم توی یک روز برگزار شده/فاصله ساعتی داشته/مثلا تراختور ساعت 15 بازیش رو انجام داده در صورتی که صفرپولیس بازیش 19:54 دقیقه بوده/باز از نتیجه تراختور باخبر شده اند.
التماس تفکر
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۳۱
آقای رضا

1- چجوری یه تیم نظامی میشه مگه غیر اینه که یه ارگان نظامی میاد سهامشو میخره و نظامی میشه؟ یا نکنه شما فک کردین مثلا بازیکنای یه تیم میرن جنگ اون تیم نظامی میشه؟ یا همچین چیزی؟ :)) مگه ملوان و فجر و نیروی زمینی چجوری نظامی شدن؟ غیر اینه که سهامشون دست ارگان نظامیه؟ پس نفرمایید استاد! مغلطه رو کنار بگذارید.

2- بله بودجه تراکتور هم از بیت الماله ولی فرقش اینه که اگه اون بودجه خرج فوتبال نشه خرج توپ و تفنگ میشه ولی اگه بودجه سالیانه 80 میلیاردی استقلال و پرسپولیس خرج این دوتا تیم نشه خرج زیرساخت های ورزش میشه. خرج استادیوم سازی میشه. خرج تکواندو و شمشیر زنی و کشتی و وزنه برداری میشه که در نهایت باعث غرور و افتخار کشورمون بشه.

3- قرعه کشی همه جای دنیا سیدبندی میشه حتی توی خود ایرانم تا حدودی این کار انجام میشه و رندوم نیست. شما یه لیگ حرفه ای اسم ببر که اینجوری باشه. مگه بقیه لیگ های دنیا میدونن اول فصل کدوم تیما مدعی میشن؟ پس از کجا جوری برنامه ریزی میکنن که آخر فصل وقتی نگاه میکنی همه تیم ها به یه اندازه و با عدالت بازی هاشون انجام شده؟

4- جالبه تیم ملی و داوری و بقیه تیما همشون علیه تیم شمان. هیچ تیمی هم که بهتون بازیکن نمیفروشه آخییییییییییییی. روتونو برم خداییش. ینی اینقد پررویین؟ نکنه انتظار دارین تیم های دیگه ستاره هاشونو بیان دو دستی تقدیم شما کنن؟ بارسا امسال کاپیتان اسپارتا پراگ رو خواسته بود باشگاهشون گفته بود نمیدیم. چرا انتظار دارین بقیه تیما بازیکناشونو دو دستی تقدیم شما کنن؟ یه هفته داوری علیه شما شده ببین چه سروصدایی راه انداختین. مگه به ضرر بقیه تیما نمیشه داوری؟ مگه شما نبودین که به تنهایی تیم ملی مونو به حاشیه بردین و هنوزم درنیومده؟ جالبه که خودتونو خدا میدونین و بقیه رو نوکر حلقه به گوش.

#شما به معنای واقعی تعریف طرفداری رو به لجن فرو بردید#
التماس تفکر
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۳۱
آقای رضا

1- چجوری یه تیم نظامی میشه مگه غیر اینه که یه ارگان نظامی میاد سهامشو میخره و نظامی میشه؟ یا نکنه شما فک کردین مثلا بازیکنای یه تیم میرن جنگ اون تیم نظامی میشه؟ یا همچین چیزی؟ :)) مگه ملوان و فجر و نیروی زمینی چجوری نظامی شدن؟ غیر اینه که سهامشون دست ارگان نظامیه؟ پس نفرمایید استاد! مغلطه رو کنار بگذارید.

2- بله بودجه تراکتور هم از بیت الماله ولی فرقش اینه که اگه اون بودجه خرج فوتبال نشه خرج توپ و تفنگ میشه ولی اگه بودجه سالیانه 80 میلیاردی استقلال و پرسپولیس خرج این دوتا تیم نشه خرج زیرساخت های ورزش میشه. خرج استادیوم سازی میشه. خرج تکواندو و شمشیر زنی و کشتی و وزنه برداری میشه که در نهایت باعث غرور و افتخار کشورمون بشه.

3- قرعه کشی همه جای دنیا سیدبندی میشه حتی توی خود ایرانم تا حدودی این کار انجام میشه و رندوم نیست. شما یه لیگ حرفه ای اسم ببر که اینجوری باشه. مگه بقیه لیگ های دنیا میدونن اول فصل کدوم تیما مدعی میشن؟ پس از کجا جوری برنامه ریزی میکنن که آخر فصل وقتی نگاه میکنی همه تیم ها به یه اندازه و با عدالت بازی هاشون انجام شده؟

4- جالبه تیم ملی و داوری و بقیه تیما همشون علیه تیم شمان. هیچ تیمی هم که بهتون بازیکن نمیفروشه آخییییییییییییی. روتونو برم خداییش. ینی اینقد پررویین؟ نکنه انتظار دارین تیم های دیگه ستاره هاشونو بیان دو دستی تقدیم شما کنن؟ بارسا امسال کاپیتان اسپارتا پراگ رو خواسته بود باشگاهشون گفته بود نمیدیم. چرا انتظار دارین بقیه تیما بازیکناشونو دو دستی تقدیم شما کنن؟ یه هفته داوری علیه شما شده ببین چه سروصدایی راه انداختین. مگه به ضرر بقیه تیما نمیشه داوری؟ مگه شما نبودین که به تنهایی تیم ملی مونو به حاشیه بردین و هنوزم درنیومده؟ جالبه که خودتونو خدا میدونین و بقیه رو نوکر حلقه به گوش.

#شما به معنای واقعی تعریف طرفداری رو به لجن فرو بردید#
رضا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۲
آقای تفکر

۱. تیم شما با خرید سهام نظامی شده که باعث شده سرباز بگیرین کسی هم نگفته چرا سرباز میگیرین بلکه میگیم شما که از رانت نظامی شدن و تامیین هزینه تیمتون از بیت المال دارید استفاده میکنین لطفا شعار استفاده بقیه از بیت المال رو سر ندین.

۲. اینو هزاران بار گفتیم باز هم میگیم که هر دو تیم پرسپولیس و استقلال دوست دارن خصوصی باشن حتی خریدار دست به نقد هم برای هر دو تیم آماده خرید بود که نگذاشتن اگر هم میخواین بدونین کی نزاشت یه سر به سهام دار عمده باشگاهتون بزنین ببینین به چه دلیل نزاشتن.

۳. ظاهرا شما فراموش کردین که تو این ۲ سال بخش عمده هزینه دو تیم پرسپولیس و استقلال از طرفداراشون تامیین میشه یا بهتر میدونین خودتونو بزنین به اون راه ولی به هر حال بودجه ای که در اختیار سپاه قرار میگیره برای بخش امنیتی کشور در نظر گرفته میشه نه اینکه خرج تراکتور بشه پس اگه قرار باشه هزینه اون بخش نشه به نهادهای دیگه میدن که به قول شما خرج ساخت استادیوم بشه، کاری هم نداریم خرج نگه داری استادیوم آزادی هم از درآمد بلیط فروشی بازیهای پرسپولیس و استقلال تامیین میشه. اینکه اگه بودجه سپاه خرج تراکتور نشه خرج ساخت بمب میشه از اون دست حرفای خنده داری بود که فقط خود شما میتونین بزنین.

۴. بودجه ای که از وزارت ورزش به پرسپولیس و استقلال داده میشه (بازم میگم که خوب چشمات روشن بشه که ما نمیخوایم و دوست داریم این دو تیم واگذار بشن به بخش خصوصی) از طرف نهاد مرتبط به ورزشه ولی شما این هم دوست ندارین متوجه بشین.

۵. ما دوست نداریم تیمها ستاره هاشونو در اختیار ما بزارن ولی وقتی یه تیم چند ماه با یه بازیکن قرار داده یا سعی میکنه تمدیدش کنه یا بفروشتش که ازش درآمد کسب کنه حداقل نه اینکه فقط چند ماه نگهش داره و به عنوان بازیکن آزاد از دستش بده. وقتی تیمها حاضر هستن ضرر بدن ولی به پرسپولیس بازیکن ندن اینه که خنده داره. درضمن مثل اینکه یادتون رفته به بهونه بازی آسیایی بازیکنای سرباز ملوان رو از چنگشون درآوردین به این بهونه که شما مهم ترین پس این تفکری دوست دارین بقیه غلام حلقه به گوش شما باشن از خود شما سرچشمه میگیره. راستی بازیکن دانشجو رو به پاش نشستن و قول فیکس بودن و پول خارج از عرف بازیکن سرباز بهشون دادن تا هوایی بشن هم بخشی از مظلومیّت شماست.

۶. در مورد داوری ها لطفا چیزی نگین چون فقط خودتونو شرمنده میکنین. در مورد برنامه بازی ها هم حالا که قبول دارین از نظر فوتبالی ضعیف تر هستین و با فشار روانی و ایجاد حاشیه و حساب کردن رو بازیهای آسیایی پرسپولیس و خسته شدن بازیکنان فقط امکان رقابت دارین مشکلی نیست. برای ما فرقی نمیکنه ببینیم باز هم بهونه دارین یا بهونه گیریتون تموم میشه. گرچه مطمئنم بعدش میگین ما چون بعد پرسپولیس بازی میکنیم فشار روانی رومونه که اگه نتیجه نگیریم چی میشه و الا ماشا الله......
۴
رضا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۶
در ضمن اینکه ادعا میکنی شما مرجع نوع طرفداری هستین و بقیه لجن هستن (تاریخ برخوردنگتون با همه تیمها مشخصه، نحوه میزبانیتون هم که نیازی به اشاره نداره) نشون دهنده میزان گره های روحیی هست که تو وجودتون پرورش پیدا کرده.
۳
رضا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۲
در ضمن آقای سید بندی مگه استقلال خوزستان که پارسال قهرمان شد سید بندی شده بود؟ مگه امسال سید بندی شد؟ مگه لستر که پارسال قهرمان شد سید بندی شده بود؟ چلسی که پارسال وسط جدول بود امسال اوله چی؟ لایپزیگ که حتی تو بوندس لیگا هم نبود پارسال ولی امسال دومه جدوله چی سید بندی شده بود؟ مگه کسی میتونست حدس بزنه منچستر یونایتد امسال شیشم جدول باشه؟ از کجا معلوم بود امسال هم مثل پارسال شما وسط جدول نباشین؟ جایی میگن تیم تو فشاره از نظر روحی که اواخر فصله نه وسط فصل. چرا اگه به ضررتون بوده همون اول فصل شکایت نکردین؟ چرا اخر نیم فصل صداتون در نمیومد؟ نخیر این برنامه نیست که مشکل داره این توهم خود برتر بینیه شماست که مشکل داره.
۳
التماس تفکر
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۱۵
آقای رضا

1- بالاخره شما به نظامی بودن تراکتور معترضید یا نه؟ :)) چرا بحث رو عوض میکنید؟

2- مگه هوادارای تراکتور دوس ندارن که خصوصی بشه تیمشون؟ سرمایه دارش رو هم داریم. همین زنوزی گسترش فولاد رو با جیب شخصیش میگردونه امثال زنوزی طرفدار تراکتور کلی هستش. باور کن پاش بیوفته حاضریم همین امتیاز سربازم بدیم به بقیه تیما ولی عوضش خصوصی بشیم. پس شما از چیزی ننالید که درد مشترک همه هواداراست. لااقل تو همین یه مورد هم نظریم.

3- شما فکر میکنین با ماهی 6 هزار تومن دخل و خرج یه باشگاه 40 میلیاردی درمیاد؟ زهی خیال باطل! برادر من قرارداد یه بازیکن مفنگی مثه فرشید باقری با استقلال 2.4 میلیارد بوده برا یه فصل. قرارداد امیری و رفعیی و بیرانوند و حسینی و طارمی رو من حاضرم ریش گرو بذارم هیچ کدوم کمتر از 3 میلیارد نیست. با اس ام اس فرستادن هوادار خرج این همه بازیکن درمیاد؟ حساب دودوتا چارتاست دیگه. یه جوری میگین خرج آزادی از بلیط ما هوادارا درمیاد انگار آزادی مال شماست. انگار یادتون رفته ورزشگاه آزادی به دو تا تیم پایتخت اجاره داده شده و نصفی از پول بلیط هاتون سهم هیئت فوتبال تهران میشه و البته برا هر بازی تو آزادی هم باید مبلغی به مسوول ورزشگاه بدین که اطلاع ندارم این مورد اصلا پرداخت میشه یانه. اعتراض شما وقتی صحیح بود که ورزشگاه مال خودتون باشه به اسم باشگاهتون باشه.

4- مشکل ما هم همینه که داریم میگیم وزرات ورزش به جای تیم داری دوتا تیمی که هر ده سال به زور هر کدومشون یه بار قهرمان میشن و تلف کردن سالی 80 میلیارد پول زبون بسته اونو بخش زیرساختی فوتبال خرج کنه. مشکل شما اینه که نمیدونین مشکل ما چیه :)

5- آقا جان اصلا تیم دوس داره ضرر کنه اون چن ماه هم بازیکنو نگه داره به کسی چه مربوطه؟ چرا فک میکنین اگه تیمی همچین کاری کرد میخواد ضدپرسپولیس عمل کنه؟ :)) به هر حال ما امتیاز استفاده از بازیکن سربازو داریم و از طریق قانونی هر بازیکن خوبی پیدا بشه جذب میکنیم شما تو این کار مشکل میبینین؟قدرت داریم استفاده میکنیم بحث اینکه بقیه رو غلام خودمون فرض کنیم نیست. بحث استفاده از قدرته. ولی اینکه شما انتظار داری بقیه تیما بازیکناشونو دو دستی تقدیمتون کنن این یه مشکل اساسی تو نگرش شماست.

6- چرا در مورد داوری ها چیزی نگیم؟ چون چیزی به ذهنتون نمیرسه که دفاع کنید؟ :)) برادر من یه جور میگی ما بهتریم خب چیز عجیب غریبی نیست که. نصف تیم ملی الان توی تیم شماست. دقیقا 10+1 بازیکن ملی پوش دارید با این وضعیت اگه قوی تر نبودید که والا باید باشگاتونو میبستین کلا میرفتین پی یه کار دیگه. مسئله تقدم بازی ها هم به دو دلیله. اول اینکه واقعا داره حق خوری میشه و پرسپولیس الان برا چندمین هفته متوالیه که از نتیجه تراکتور با خبر میشه و وارد زمین میشه و دوم هم به خاطر مسائل روانی و حاشیه ای که همه جای دنیا هست و چیز طبیعیه کجاش براتون عجیبه؟ در ضمن زیاد خوش نباشید به این وضعیت. بازی های آسیاییتون که برسه محروم و مصدوم که بدید یواش یواش جای تراکتورر و پرسپولیسم عوض میشه منتظر باشید و ببینید.

7- شما بگین نحوه میزبانی با دقیقا چشه ما برطرفش کنیم. مرد مومن بذار یه هفته بگذره از شعار اشک اشک دادنتون تو بازی با گسترش بعدا حرف از میزبانی و رفتار و برخورد بزن. به همین خاطره که دارم میگم شما نمونه بارز طرفداری به لجن ترین شکل ممکن هستین :))

8- سید بندی کلا میگیری چیه؟ همین بازی های لایپزیگ یا لستر پارسالو مقایسه کن با بازی های بایرن و تاتنهام و آرسنال پارسال ببین اگه مساوی نبودن هر چی خواستی به من بگو :)) من و شما شاید ندونیم چجوری برنامه ریزی میشه که همه ی تیم های لیگ مساوات توشون برقرار میشه ولی اونی که تو سازمان نشسته باید بدونه! میدونی چرا الان اعتراض کردیم؟ چون تراکتور از هفته سیزدهم بگیر تا هفته بعدی و دو هفته بعدی که با پرسپولیس بازی داره و یه هفته بعد اون بازی همش زودتر از پرسپولیس بازی داشته. یه چیزی حدود 6،7 تا بازی. این زوره آقا جان این ینی بی عدالتی. همین آمار این صفحه که گذاشتن رو قبول ندارید شما؟ یه لیگ اسم ببر که تیما اینجوری چیده شده باشن من تسلیمم
رضا
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۴۴
آقای تفکر بازم فرا فکنی؟!!
شما چرا بحثو عوض میکنی؟ چرا نمیخواین قبول کنین اینکه همه تیمها تو این کشور از بودجه بیت المال خرج میکنن؟ چه پرسپولیس استقلال که از وزارت ورزش که مرتبطه چه تراکتور که از سپاهه چرا انقدر فهمیدنش سخته؟ حرف من اینه که این مظلوم نماییتون دیگه گندش در اومده وقتی خودتون از بیت المال پول میگیرین.

در مورد ماهی ۶ هزار تومن. شما ۶ هزار تومن رو ضربدر چه عددی میکنی که پولی نمیشه؟ پرسپولیس چقدر هوادار داره؟ آقا اصلا کاری به ۳۰ میلیون ۳۵ میلیون و این حرفا ندارم. ۱۵ میلیون تو کل ایران هوادار داره پرسپولیس؟ از این ۱۵ میلیون ۱ میلیون نفرش عضو سامانه هستن؟ آقا دیگه ۱ میلیون که خوبه اره؟ ۶۰۰۰ رو ضربدر ۱ میلیون کن ببین چه عددی میشه. میشه ماهی ۶ میلیارد تومن حالا اگه ماهی ۶ میلیارد تومن پولی نیست که سالش میکنه ۷۲ میلیارد تومن تازه اگه فقط ۱۵ میلیون هوادار داشته باشه و فقط ۱ میلیونش عضو سامانه باشن. حالا نمیدونم منطق ماهی ۶ تومن به کجا میرسه از کجا میاد واقعا احتمالا مثل بقیه منطق هاته اینم دیگه.

گفتی فرشید باقری برای یک سال ۲.۴ میلیارد قرارداد بسته مثل همیشه غلطه. ایشون برای یک سال ۹۵۰ بسته و ۳ سالش اون عدده طبق معمول اطلاعاتت غلطه و از روی اطلاعات غلط قضاوت میکنی. به نظرت اصلا دیگه باید جواب شما رو داد با این حرفهای احساسیت و بی منطقت؟

من اتفاقا دقیقا میدونم مشکل ما چیه ولی شمایی که نمیخوای قبول کنی اگه وزارت ورزش داره خرج پرسپولیس استقلالو میده از هزارتا راه داره ازش کسب درآمد و استفادهای دیگه از دو تیم میکنه دو دستی چسبیده بهشون ولشون نمیکنه. واقعا التماس کمی تفکر دارم ازت.فقط کمی.

میگی تیمها اصلا دوست دارن ضرر کنن!!!!! مگه مهد کودکه؟ دوست دارن ضرر کنن؟ کدوم تیم فوتبال دوست داره ضرر کنه؟ اصلا تیم فوتبال رو ولش کن کدوم آدم عاقلی دوست داره ضرر کنه؟ لطفا وقتی جوابی نداری بی منطق و از احساست و بچه گانه جواب نده. حتما اینم مثل حرفت که میگی ماهی ۶ تومن با جایی نمیرسه یه منطقی برای خودت داری دیگه. جالبش اینجاس وقتی حق یه تیم دیگه رو برای سود خودتون خوردین اسم قانون میاد و قدرتشو داریم و دوست داریم و همینه که هست ولی باز میاین مظلوم نمایی که آی چرا فکر میکنین بقیه باید در خدمت شما باشن. من از منطق باشگاه داری گفتم جواب دادی دوست دارن ضرر کنن گفتم چرا بازیکن تیم نظامیی دیگه رو با زور سرباز خودتون کردین گفتی دوست داریم عجب عدالت مد نظرتونه و گریه تمساحی راه انداختین با این قلدر بازیتون.

در مورد داوری از چی بگم؟ از ۴ تا پنالتی تو ۳ بازی که برامون نگرفتن یا برای خطایی که برای ما اخراج داره برای شما نداره؟ از کدومش بگم؟ از اینکه توپ به سر بازیکن پرسپولیس میخوره هند میگیرن یا توپی که به سینه بازیکن میخوره پنالتی برای حریف میگیرن؟ از توپی که آرش افشین با دست میرنه تا پرسپولیس قهرمان نشه بگم یا از اخراج دروازه بانی که خارج محوطه توپو با سینش دفع میکنه اخراجش میکنن؟ قطعا پرسپولیس از داوری سود هم برده ولی تو چند سال گذشته قطعا بیشتر ضرر کرده تا سود تو این چندتا بازی هم که دیگه شاهکاره.

میگی بازیکن ملی ما زیاده پس قوی هستین الان دقیقا نمیدونم چی بگم خوب؟ از اطلاعاتی که همه میدونستن و بیان کردی ممنونم.

میزبانی اما میگی فلان شعارو دادن پرسپولیسی ها تو ورزشگاه. جوابش سادست کار اشتباهی کردن. کار اشتباه اشتباهه ولی کاش شما هم قبول میکردین آوردن پرچم یه کشور دیگه و شعار نژاد پرستانه که با حضور تراکتور تو فوتبال شروع شد اشتباهه. ولی اینکه چیکار کردین. گزارشگر بازی تراکتور پرسپولیس کل بازی میگفت آفرین به طرفدارای فهیم تراکتور که هیچ کاری نکردن ولی اخر بازی نگفت اون سنگ زدن ها تکلیفش چی بود. اینکه خبرنگارو زدن تکلیفش چی شد این یک مشتی بود از خروار میزبانیتون.

سید بندی رو من میدونم چیه ولی شما انگار نمیدنی چیه قضیه همون ۶ تومنو یک سال ۲.۴ میلیارد فرشید باقریه؟ بازی پارسال لستر رو بازی امسال تاتنهام مقایسه کنم؟!! من میگم معلوم‌نیست چه تیمی برای قهرمانی میجنگه نمونش لستر پارسال استقلال خوزستان پارسال لایپزیگ امسال سویا امسال. چلسی که پارسال وسط جدول شد و امسال اوله پس مشخص نیست چه تیمی قهرمان لیگ میشه که سید بندی کنن که انقدر میگی سید بندی سید بندی بعد جواب میدی لستر پارسالو با تاتنهام امسال مقایسه کنم؟ من میگم مگه نمیگین بی عدالتیه چرا اول فصل صداتون در نیومد چرا نیم فصل صداتون در نیومد؟ مگه غیر از ایجاد حاشیه سازیه کارتون؟ چرا اگه بی عدالتیه آقای قلعه نوئی که تیمش کل فصل بعد تیمای مدعی بازی میکنه و قهرمان میشه بی عدالتی نیست الان شد بی عدالتی؟ مثل همه حرفات اینم بهونست که اگه بلعکس بود مثل داستان سربازای ملوان میگفتی زورمون میرسه میکنیم دوست داریم ولی الان زمینو زمانو به هم دوختین. مطمئنم اگه بعد پرسپولیس بازی داشتین میگفتین میخوایم قبل پرسپولیس بازی کنیم که با بردمون فشار بیاریم بهشون.

راستی تو یه کامنتی گفتی تو ده سال گذشته افتخاراتتون بیشتر از پرسپولیسه گفتی ۱ بار قهرمان حذفی شدین ۳ بار نایب قهرمان لیگ شدین ۴ بار رفتین آسیا و امسال هم رفتین فینال جام حذفی تو لیگم دارین برای قهرمانی میجنگین و اگه افتخارات پرسپولیس تو ۱۰ سال گذشته بیشتر باشه معذرت خواهی میکنی. بازم اطلاعات کمت کار دستت داد گرچه نمیدونم چرا باید افتخارات ۱۰ سال گذشته رو ملاک کنی ولی همین ۱۰ سال گذشته پرسپولیس ۱ بار قهرمان لیگ شده ۲ بار قهرمان جام حذفی و ۲ نائب قهرمانی لیگ داره و ۲ نائب قهرمانی جام حذفی و ۵ دوره حضور تو آسیا که با این دوره که امسال شرکت میکنه میشه ۶ دوره مدعی اول قهرمانی امسال هم که هست. منتظر معذرت خواهیت هستم آقای متفکر یا همون آقای متوهم.

تمام
۱
التماس تفکر
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۱
1- شما هر چقدر هم بگی من بازم میگم بیت المال سپاه با بیت المال وزارت ورزش فرق میکنه. درسته که هردومون از بیت المال خرج میکنیم ولی پولی که خرج تیم شما نشه خرج ورزش مملکتمون میشه اما آیا پولی که خرج تیم ما نشه خرج ورزشمون میشه یا نه؟ در ضمن لااقل تراکتور اگه سرمایه گذاری میشه روش جواب میده. 3 تا نائب قهرمانی لیگ یه قهرمانی حذفی رو امسال با یه اولی یا دومی لیگ با قهرمانی جام حذفی اضافه کن ولی پرسپولیس چی؟ تو ده سال اخیر کدوم افتخارو کسب کرده خداییش؟

2- برادر من اطلاعات غلط رو به شما دادن نه من :)) کدوم یه میلیون طرفداری؟ :)) آمار دقیق سامانه 3090 ت سایتا موجوده که برا پرسپولیس 350 هزار نفره تا دو ماه پیش. اتفاقا همون سایته نشسته حساب کرده با همین تعداد هوادار برا پرسپولیس سالی 15 میلیارد میوفته نه 70 میلیارد :)) حرف منو قبول نداری یه سرچ تو گوگل کن خب ! با توجه به فرض های فراوان پرسپولیس مثه قرض 8 میلیاردی به ژوزه این رقم ها مقداری نیست که بتونین بگین خودمون مردمی ساختیم باشگاهمون رو. 15 میلیارد برا برا این پرسپولیس رقمی نیست آقا!

3- در مورد فرشید باقری حق باتوئه من جایی به اشتباه خونده بودم این مطلبو ولی اصلا فرض کنیم سالی 950 باشه. با این حساب قرارداد حسینی و کامیابی نیا و بیرانوند و رفیعی و امیری چند؟ خدا به آدم شعور داده دیگه این مقدا هایی که سازمان لیگ نوشته باور میکنی؟ وقتی تیمی مثه ماشین سازی به آندو تیموریان برا یه فصلش 1.6 میلیارد پول میداد رقم قرار داد وحید امیری که تا قبل پرسپولیسی شدنش استقلالی بود چنده؟

4- خب چون ازتون استفاده ابزاری میکنه پس حقتونه سالی بیش از 40 میلیارد حق ورزش کشورمون رو نوش جان کنین تا هر ده سال یه بار یه قهرمانی بیارین؟ 400 میلیارد تومن خرج بشه برا یه قهرمانی دردانه های پایتخت :)) واقعا حق شما رو خوردن دلم براتون میسوزه بنده خداها.

5- برادر من یه جوری حرفه ای حرفه ای میکنی یه جوری صحبت از قرارداد و ضرر و زیان و تمدید و خرید میکنی انگار حافظه ات پاک شده تا همین سه سال پیش پرسپوولیس با بازیکناش و مربیاش چه مدل قرارداد هایی رو میبست نه؟ حالا به واسطه یه مدیر درست حسابی و مربی درست و حسابی تیمتون دو ساله دوباره رو بورس اومده بعد از سالیان طولانی الان دم از حرفه ای بودن میزنید؟ بذار یه مثال بزنم. شما فرض کن قرارداد یکی از بازیکناتون آخر این فصل تموم میشه. مثه علی علیپور. برانکو هم بهش نیاز داره. الانم که فصل نقل و انتقالاته. اگه تراکتور پیشنهاد خرید علیپورو بده به نظر شخصی خودت برانکو قبول میکنه علیپور از تیمش جدا بشه بیاد تراکتور؟ نه! حاضره باشگاه ضرر کنه به قول خودت ولی اینکارو نکنه. اینجا ایرانه برادر من انگلیس یا اسپانیا نیست که. اینجا هر تیم ستاره ش رو تا آخرین روز قراردادش نگه میداره بعدش هم اگه تونست تمدید میکنه اگه نتونست بیخیال میشه. اینجا ستاره رو برا درآمد زایی نمیفروشن.
من بازم میگم قانون اجازه میده به ما و این قدرت رو میده به ما تا از سرباز ها استفاده کنیم شما دقیق بگید مشکل این کار چیه خب؟ مثلا قانون به شما اجازه میده روزنامه داشته باشید و تو روزنامتون بار ها و بارها شده به تیم های مختلف توهین کرده باشید مشکلی پیش اومده؟ قانون به شما اجازه میده سالی 40 میلیارد حق قانونی ورزش کشورمونو بخورین مشکلی پیش اومده براتون؟ قانون قانونه و هر تیم از امتیازایی که نسبت به سایر رقبا داره استفاده میکنه خب کجاش عجیب و بی منطقه؟

6- خوبه که تو قضیه داوری ذهنتون خیلی عالی کار میکنه. نگفتم ضرر های 60 سال گذشته خودتونو بشمارین. تو همین لیگ امسال یه دونه بازی آخر داور ضعیف بود اونم نه برا پرسپولیس برا هر دوتا تیم ولی آیا تو همین فصل پرسپولیس سود نبرده؟ بازی با فولاد دو صفر جلو بودین پنالتی فولاد گرفته میشد اونقد راحت میتونستین بازی رو ببرین؟ تورو خدا بس کنین این مظلوم نمایی رو . داوری های ایران همیشه اینطور بوده . یا به سودته یا به ضررت ولی در مجموع همه چی یر به یر . در مورد داوری های تراکتور خواهش میکنم نظر ندین و نمک رو زخممون نپاشین. بازی با نفت لیگ چهاردهم داور بین المللی محترمون انگار یادتون رفته تو یه بازی کلکسیونی از اشتباهات رو داشت. دو تا اخراج نکرد دوتا کارت زرد آندو اشتباه بود یه پنالتی برا تراکتور نگرفت گل اول تراکتور خطا بود و و و و .. تراکتور همون یه دونه بازی رو از داوری ضرر کرده برا هزار سالش بسه که یه قهرمانی رو به واسطه داور ازش گرفتن. جالبه کهه مطمئنم الان برمیگردین میگین 3-1 رو نیگه میداشتین ولی میخوام بگم وضعیت داوری ها همیشه همینطور بوده و اینکه پرسپولیس امسال اوله و دو سال پیش 13 ام بود فرقی نداره یه بار به سود یه بار به ضرر

6- به قول خودتون اشتباه اشتباهه. آوردن پرچم و شعارو فلان هم اشتباه طرفدار تراکتور بود که چندین سالی میشه که دیگه انجام نشده. مگه خبرنگارتونو هوادار تراکتور کتک زده؟ یه عده خبرنگار با یه عده خبرنگار دیگه درگیر شدن چه ربطی به هوادار تراکتور داره؟ کدوم سنگ اندازی؟ اینا همش بازی رسانه ایه طرفای ورزشگاه اختصاصی تراکتور اصلا سنگ نیست تا چن کیلومتری آسفالته یه دسته. بطی آب پرتاب شد که اینم به شما قول میدم اگه جایگاه هوادارای سرخابی به زمین اونقد نزدیک بود شما بدترش رو انجام میدادید. همین پرتاب پرتقال تو بازی استقلال و تراکتور نمونه شه. یا پرتاب البمب تو بازی پرسپولیس تراکتور که زدن شیشهه نیمکت تراکتورو سیاه کردن ولی روزنامه پیروزیتون چون قدرتش رو داشت چون قانون بهش اجازه داده بود به البمب نوشت ترقه!! همون بازی که ای اف سی به خاطر رفتار تماشاگرای شما ایران رو به میزبانی از عربستان تو کشور خودمون محروم کرد. میزبانی ما سالیانه ساله که هیچ مشکلی نداشته ولی شما هر هفته دارین یه شاهکار جدید درست میکنین

7- ای خدا رحم کن بر من :)) شما یه زحمت بده به خودت قبل نوشتن جواب من یه لیگو هر سالش رو دوس داشتی انتخاب کن بعد به تقدم بازی های تیم های مدعی اون سالش نگاه کن. چه امسال آلمان چه پارسال انگلیس و چه هر سال از کشوری که دوس داشتی. اگه برابر نبودن هر چی میخوای اونوقت بیا بگو. دلیل نمیشه چون تو نمیدونی چیکار میکنن که برابر میشه پس تو ایران نباید برابر باشه :)) بالاخره از نظر شما تراکتور حق انتخاب داره یا نداره؟ اعتراض کردن به حق زمان هم داره که شما میگی الان زمانشش گذشته؟ یه سوال کلی میپرسم از شما. قبول دارین تو این زمینه حق خوری شده یا نه؟ یه کلمه با آره یا نه جواب بدید. قبل جواب دادن فرض کنین پرسپولیس به جا تراکتور بود تو این وضعیت

8- منظورم از ده سال از سال بعد قهرمانتینون با قطبیه. 2 نائب قهرمانی لیگ رو شما دارین 3 تا ما داریم. 2 تا جام حذفی شما دارین 1+1 احتمال زیاد آخر فصل ما خواهیم داشت. آسیا هم که یه سال بیشتر رفتین. خب؟ افتخاراتون زیاده الان مثلا؟ تازه تراکتور ده سال نیست که به لیگ برگشته ولی بازم با این حال مقایسه ش با پرسپولیس ده سال گذشته میشه گفت تقریبا برابرن. البته از نظر امتیاز گیری از وقتی تراکتور برگشته به لیگ در مقایسه با پرسپولیس بهتر عمل کرده. ولی در کل منظور من از طرح اون سوال به خاطر غرور کاذب هوادار تیمتون بود که میخواستم ببینم چی باعث میشه اینقد مغرور باشه؟
رضا
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰

منطق شما = بیت المال سپاه چون برای تراکتوره فرق داره . ۳۵۰ هزار نفر طبق گفته خودت ضربدر ۶۰۰۰ چقدر میشه؟ ۴۰۰ میلیارد خرج پرسپولیس کردن؟!!! ۱۰ سال گذشته میشه بعد از قهرمانی که ۸ سال پیش؟!!!
همین که گفتی منظورت از ۱۰ سال گذشته بعد از قهرمانی ۸ دوره پیش بوده نشون میده دارم با چه شخصیتی حرف میزنم. حتی بازم حرفتو قبول کنم ما ۲ تا جام حذفی آوردیم شما یکی.
واقعا چرا باید با کسی بحث کرد که وقتی چیزی به نفع خودشه میگه زورمون میرسه میتونیم وقتی نیست جیغ و دادو هوار و زاری و مظلوم نمایی راه میندازه. خوش باش با خودت، اشتباه از من بود که اصلا جدیت گرفتم. خوش باش آقای تفکر توهم در ضمن‌ منتظر معذرت خواهیت هستم
بهزاد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۳
آخه چرا مطلب می نویسید قبلش یه کم فکر نمی کنید خخخخخ
علت زودتر بازی کردن تراکتور در نیم فصل اول به دلیل حضور این تیم در مسابقات جام حذفی بوده است که پرسپولیس خیلی زود حذف شد!
کما اینکه بازی های استقلال هم در لینک الان زودتر برگزار می شود چرا که باید با السد بازی کند!
a
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۴
یکم دیگه همن زور بزنین باز می بینین اون همزمان هام با تاخیر ساعتی تراکتور زودتر بازی کرده یعنی همون آش و همون کاسه!! پرسپولیس نتیجه بازی تراکتور رو می دونه!! اصلا کثافت کاریاشون رو خود عابدینی اعتراف کرد بنا به اینه لنگ امسال قهرمان شه بقیه رقیبارم از راه بدر کردن فقط تراکتور مونده بود موی دماغ بود اونم برا جذابیت لیگ کاریش نداشتن که دیدن نه نمیشه زورشون به آجرلو و قلعه نوعی نمی رسه دارن اینطوری نتایج رو کنترل می کنن
شاهین
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۷
چه احساس حقارت آمیزی که تیمت میانه جدول باشه و خودت ازین و ازون مایه بذاری :)))
محمد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۷
این دیگه ازون حرفاست،از کجا بدونن پرسپولیس و تراکتور مدعی میشن که بخوان عدالت رو رعایت کنن.به قول علی دایی«کجای دنیا» دوازده هفته مونده به پایان لیگ بازی ها همزمان برگزار میشه
التماس تفکر
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۹
تیم هارو موقع کشی سیدبندی میکنن حتی تو ایران بی برنامه خودمون هم تا حدودی این اتفاق میوفته. همینجوری رندوم که قرعه کشی نمیشه برادر :))

بعدشم از کجا بدونن تراکتور و پرسپولیس مدعی میشن؟ الان از بچه سه ساله بپرسی مدعی های سال بعد و سال های بعد کدوم تیمان همین دوتا تیمو با استقلال و سپاهان و ذوب میگه اینا نمیدونن ینی؟

همزمان نمیخواییم بازی ها برگزار بشه. فقط میخواییم به تعداد بازی هایی که تراکتور زودتر انجام داده پرسپولیس هم بازی کنه. تراکتور که تو آسیا نیس پس مشکلی پیش نمیاد اگه بازی هاشو برا ادامه لیگ بندازن برا بعد بازی پرسپولیس؟ مشکل حل میشه و به قول قلعه نوعی بهانه گرفته میشه
التماس تفکر
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۹
تیم هارو موقع کشی سیدبندی میکنن حتی تو ایران بی برنامه خودمون هم تا حدودی این اتفاق میوفته. همینجوری رندوم که قرعه کشی نمیشه برادر :))

بعدشم از کجا بدونن تراکتور و پرسپولیس مدعی میشن؟ الان از بچه سه ساله بپرسی مدعی های سال بعد و سال های بعد کدوم تیمان همین دوتا تیمو با استقلال و سپاهان و ذوب میگه اینا نمیدونن ینی؟

همزمان نمیخواییم بازی ها برگزار بشه. فقط میخواییم به تعداد بازی هایی که تراکتور زودتر انجام داده پرسپولیس هم بازی کنه. تراکتور که تو آسیا نیس پس مشکلی پیش نمیاد اگه بازی هاشو برا ادامه لیگ بندازن برا بعد بازی پرسپولیس؟ مشکل حل میشه و به قول قلعه نوعی بهانه گرفته میشه
محمد،التماس دعا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۷
تو لیگ تیم ها رو سید بندی نمی کنن،تو ایران خودمون اصلا قرعه کشی نمی کنن،دو نوع برنامه ریزی هست از بین شون انتخاب می کنن،اگه قرعه کشی رو دیده باشی متوجه میشی.بچه های سه ساله که پنج تا تیم رو مدعی میدونن یه تیم دیگه هم غیراز اینا مثلا فولاد یا سایپا هم مدعی بشه،اون موقع همه بازی ها باید تو یه روز برگزار بشه.
۳
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۸
میشه از اون بچه سه ساله بپرسی پارسال کی قهرمان شد !!!!!
التماس تفکر
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۳۷
ببینین یه سری تیما هستن که هر سال مدعین و یه سری تیما هستن که میان یه سال شگفتی میشن. نمونه تیم های شگفتی تو ایران رو میشه گفت فولاد و سایپا و استقلال خوزستان

ولی دیگه مثلا تراکتور و استقلال و پرسپولیس و ذوب و سپاهان رو هر سال میشه مدعی فرض کرد.(کاری به سال هایی که افت میکنن نداریم حالت کلی رو در نظر میگیریم) شد 5 تا تیم. 8 بار مقابل همدیگه بازی میکنن 2 بازی آخر لیگ همزمانه میمونه 20 تا بازی برا هر کدوم از این 5 تا تیم. هر کدومشون 5 بار بازی اول هفته 5 بار بازی آخر هفته و ده بار بازی وسطی(ینی بین دو تا تیم مدعی دیگه) رو انجام بدن مشکل حل میشه. این برنامه نوشتن عدالته نه اون چیزی که امسال داره انجام میشه
محمد
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۱
یکی از خنگ ترین آدم هایی که تابحال دیدم و فکر میکنه فکور هست و باهوش شخصی است که به اسم "التماس تفکر" کامنت می ذاره!!!
توو فوتبال حرفه ای گرفتن بازیکن سربازه مضحکه!!
از کجا معلوم تراکتور تا 4 یا 5 هفته دیگه مدعی باقی بماند یا ذوب آهن جاش نذاره؟؟ نمیشه که سازمان لیگ با توجه به جدول هر هفته برنامه رو عوض کنه.
اگر این ادعا رو تیم های پایین جدول هم داشته باشند که خر توو خر میشه!!
الان عامل جا موندن تراکتور از پرسپولیس تایم بازی هاست واقعا؟؟
چرا تیمی که بیشتر هواداراش هیچ ارقی به مملکتمون ندارن و شعار خلیج عربی سر میدن و ... باید از سربازای وطن بهر ببرند؟؟
اینکه بیت المال با بیت المال فرق داره واقعا جمله ای بود که من رو منقلب کرد.خخخخ
alik
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
نیازی به این آمار نبود. آقای عابدینی امروز شفاف سازی لازم رو انجام دادند.
امید
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۷
عزیز من نیم فصل اول که مهم نیست. چهره تیمهای مدعی آخرای نیم فصل اول مشخص میشه. تراکتور تا هفته چهارم که بازی کردند سوم هم نبود. کم کم بالا اومد. حقی نیست الکی جو ندید. پرسپولیس با شایستگی فنی خودش صدرنشین هست و توی بازی مستقیم هم اینو نشون دادیم. باز هم توی آزادی نشون میدیم
التماس تفکر
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۲
پرسپولیس با شایستگی فنی خودش صدرنشین شده؟ بعد به نظرتون تراکتور با شایستگی فنی خاله ش دوم شده؟ یا نه مثلا با شایستگی فنی تیم ذرت کاران پارس آباد؟ خخخ :)))))))

توی بازی مستقیم هم که تراکتور بهتر بازی کرد آمار هم گواه همین مسئله ست کجا نشون دادید؟ :))))

بعد کلا حرف شما چه ربطی به مسئله تقدم بازی ها داره؟ :)))))))))
کامرانی فر هالو و پپه خودتی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۹
آقای التماس تفکر
خیلی فکر نکن، معلومه کششو نداری، یه وقت کار میدی دست خودت
راستی از عادل شیحی چه خبر؟
۶
علی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۸
مسخره حتما هفته اول هم حساب کردی
۹
کیسه کش
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۱
ای اسپورت کیسه کش تا کی می خوای علیه پرسپولبس بنویسی؟؟؟؟؟
منتقد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۸
تا زمان جرینگ جرینگ های پولهای بادآورده در حساب آی اسپورت
۴
لابببی
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۰
عابدینی مسایلو حل کرد با فدراسیون لابی کرده که بازی چرتپولیس دیرتر شروع بشه . اون چند تا بازی هم که تو یه روز بوده چرتپولیس 2ساعت دیرتر بازی کرده
آنزان
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۷
یعنی یادشون نبود اعتراض کنن تا وقتی که ۴امتیاز عقب افتادن؟!!
اینا گرد بودن زمین رو هم بهانه نکنن خوبه
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۲
یعنی چه ؟!
چه فرقی میکند. تراکتور اول بازی کند ؛ ببرد یا ببازد استرسش برای پرسپولیس یکسان است.
تیمی که علم از نتیجه ی رقیبش بازی میکند همیشه مضطرب تر است.
در ثانی مگر این دو تا تیم فقط مدعی قهرمانی هستند. این در خواست تراکتوریا پرسپولیس اهانت به سایر رقبایست.
فرهاد شاه
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۵
هعته هجده هستیم نوشتی هفته سی ام پرسپولیس و تراکتور همزمان بازی کردند
۴
امید
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۶
این برنامه ریزی اول فصل انجام شده.همونطور که پرسپولیس چهار هفته پشت سر هم با چهارتا تیم قوی بازی داره.مگه اول فصل مشخص بود که کدوم تیما مدعی میشن.البته تیمای اقای مافیا هر سال با کمک داوران و فدراسیون و بازیکنای حریف مدعیه.کلا سایت زدین که پرسپولیسو بکوبین.بابتش حق حسابم میگیرین.یه هفته از کیسه یه هفته از ترتر یه هفته از باند فساد اصفهانی.
التماس تفکر
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۵
آره بابا همه تیما کثیف و کثاقتن. امیر مافیا و کیسه و باند اصفهانی و غیره . فقط شما پرسپولیسی ها پاکین با امیر عابدینی مسوول فدراسیون که رسما قهرمانو معرفی کرد از الان. فقط شما پاکین که تیم ملی یه کشورو به تنهایی به حاشیه بردید. فقط شما پاکین که سالی 40 میلیارد بیت المال و پول و حق ورزش این کشور رو که میشه تو هزارتا جا سرمایه گذاری کرد حروم میکنید تا هر ده سال یه بار شاید یه بار قهرمان بشید.

فقط شما خوبید همه بدن :))
۴
مصصطفی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۰
چرا چرت می گید مگر نیم فصل اول زمانی که برنامه را چیدند می دانستند کدام تیم های مدعی اند که براساس ان ها برنامه بچینند در ثانی نیم فصل دوم به طور مساوی تقسیم شده، بازی های که در یک روز می باشد از لحاظ ساعت پرسپولیس زودتر بازی می کند آنقدر ضد پرسپولیس مطلب نزنید بیچاره پرسپولیس که این هم بدخواه دارد.
۶
یه ایرانی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۲
بازم یه کار زرد و زشت از سایت isport

آخه ناسلامتی این یه سایت ورزشی و تا حد زیادی فوتبالی هستش ؛ دیگه شورش رو در آوردین .

بنده های خدا ؛ آخه اول فصل کسی کف دستش رو بو کرده بود شرایط بازیها و امتیازات چطوری خواهد بود ؟؟؟؟؟؟
آخه کجای دنیا حتی درباره این تقاضای برگزاری بازیها اونم در نیم فصل دوم حرف میزنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باور کنید هر جای دیگه دنیا هر فردی در هفته 19 که نه در همون هفته 5 هم بیاد بگه فلان تیم قبل یا بعداز ما بازی میکنه بهش میخندن . این نشانه حماقت و ناآگاهی گوینده هستش .
فرض کنید الان هیچکدام از دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس شرایط صدر جدول رو نداشتند ، فرض کنید بجای پرسپولیس مثلا تیم سپاهان بود . باز هم تیم دیگر میتونه همین تقاضا رو بکنه .
اصلا فرض کنید جای تراکتور با ذوب آهن از نظر امتیازات عوض بشه و بعدش ذوب آهن هم ادعا بکنه تراکتور نباید بعداز ما بازی بکنه چون امتیازات نزدیک به هم هستش .

از اینکه باشگاه تراکتورسازی چنین جوی راه انداخته نباید تعجب کرد ؛ به هر حال روی تیم فشار زیاد و صدالبته نابجائی وجود داره ؛ همه انتظار دارند دقت کنید علاقه ندارند بلکه انتظار دارند به هر قیمتی تراکتورسازی اول بشه ؛ یعنی این همه تلاش کادر فنی تراکتور که اونا رو در کورس قهرمانی قرار داده کافی نیست .
طبیعتا کادر فنی میخواد از روی خودش فشار رو برداره و بنابراین با علم به نادرست بودن این درخواست حاشیه درست کردن ؛ فردا اتفاقی بیافته نتونن حتی رده دوم رو هم حفظ کنند گناه به گردن سازمان لیگ باشه .

امــــــــــــــــــــــــــــــــــــا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سئوال اینجاست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما که به اصطلاح یک سایت ورزشی هستین و حداقلها رو باید بدونید چرا دارین این حاشیه نامعقول رو پــر رنگ میکنید ؟؟؟؟؟؟
گاهی تصور میکنم ، این شائبه پرسپولیسیها که شما را جیره بگیر و طرفدار کیروش میدونند شاید نادرست نباشد .
چرا که قطعا این اعتراض تراکتور راه بجائی نخواهد برد ولی شاید تمرکز پرسپولیس و برانکو به هم بخورد و نتیجه نگیرند.
آونوقت جناب کیروش که در پستوی در حال برنامه ریزی برای ضربه زدن به پرسپولیس هستند شادمان گردند باز بیانیه صادر کنند بر علیه برانکو .
ای بسا از همین حالا خودش و دستیارانش در حال آنالیز پرسپولیس هستند برای مشاوره به منصوریان در دربی ؛ کاری که پارسال به اعتراف خود منصوریان کیروش بر علیه پرسپولیس در بازی با نفت انجام داده بود .

شایسته یک سایت ورزشی این همه سطح پائین بودن نیست . تجدید نظر کنید .
۹ ۱
یه ایرانی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۴
این سایت شما یک ایرادی دارد که نمیشود نوشته شخص توسط خودش پاک یا ویرایش شود .
در ادامه نوشته بالا این را یادم رفت بنویسم
الان قرار است هفته 19 مسابقات برگزار شود . بر اساس همین آماری که شما نوشته اید


تعداد بازیهایی که تراکتورسازی قبل از پرسپولیس بازی میکند( اول تراکتور ) 4 بازی
تعداد بازیهایی که پرسپولیس قبل از تراکتور بازی میکنه ( اول پرسپولیس ) 8 بازی
تعداد بازیهای همزمان 5 بازی که البته 3 تای آخر برای همه تیمها همزمان است

بنابراین در 12 بازی آخر فصل پرسپولیس 2 برابر بیشتر از تراکتور باید اول بازی کند
با توجه به اینکه کادر مدیریتی و فنی تراکتورسازی همین هفته جاری حاشیه سازی رو کلید زدند و قبل از نیم فصل هم چنین بحثی اصلا مطرح نبوده :
میشه دقیقا بفرمائید با این شرایط دقیقا خواسته تراکتورسازی چی هستش ؟؟؟؟
میشه دقیق بفرمائید شما چطور بدون حتی یه محاسبه ساده ؛ اینطوری حق را به تراکتور دادین و حاشیه درست میکنید ؟؟؟؟؟
۳
AVA_86
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۵
این حرف تراکتوریا مثل این می مونه که الان آرسنال تاتنهام با سیتی گیر بدن بگن بقیه بازی های ما و چلسی رو یکی کنید. یا سویا و بارسا به برنامه بازی های رئال اعتراض کنن! خداروشکر امسال خدا درو تخته روجور کرده آجرلو و قلعه نویی خوب کسایی خوردن بهم
۵
AVA_86
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۵
این حرف تراکتوریا مثل این می مونه که الان آرسنال تاتنهام با سیتی گیر بدن بگن بقیه بازی های ما و چلسی رو یکی کنید. یا سویا و بارسا به برنامه بازی های رئال اعتراض کنن! خداروشکر امسال خدا درو تخته روجور کرده آجرلو و قلعه نویی خوب کسایی خوردن بهم
۳
پرسپولیس
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۳۱
مسابقات قرعه کشی شده پخش زنده شده بود و همه دیدن ،سازمان لیگ از کجا باید بدونه کدوم تیما مدعی هستن ، درثانی دیگه نمیشه بازیا رو جابجا کرد چون اینجا پای تیمای دیگه میاد وسط مثلا هفته بعد پرسپولیس با صبا بازی داره اگه بازی پرسپولیس بخواد بیاد عقب ممکنه تیم صبا راضی نباشه این دیگه دست پرسپولیس نیست ، تیم تراکتور دیده کم کم داره اختلافش زیاد میشه از برنامه لیگ ایراد گفته
۱ ۱
تراختور یاردیمی
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۵
این سوالو خیلی از پرسپولیسیا دارند که سازمان لیگ قبل از شروع فصل از کجا باید بدونه کدوم تیما مدعی هستن؟!!
خب خیلی راحت میشه از قهرمانان و تیمهای دوم و سوم این چند فصل اخیر این مساله رو فهمید که به جزء سه چهار تا تیم کسی نمی تونه قهرمان بشه (البته به استثناء بعضی سالها مثل اس خوزستان پارسال؛ که دیگه برای اون نمیشه کاری کرد) و با علم به این موضوع میشه طوری برنامه ریزی و سیدبندی کرد که بازیهای این سه چهار تا تیم کاملا عادلانه و منصفانه برگزار بشه نه مثل امسال که به نظر میاد مغرضانه برنامه ریزی شده!
۱
یاشار
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۵
دیگه باصحبت های عابدینی مشخص شد که چرا پرسپولیس بعد تراکتور بازی میکنه...اقای عابدینی نقش مستقیمی داره تو تعیین نتایج...واقعا متاسفام واسه فوتبال کثیف ایران که فدراسیون تعیین میکنه کی قهرمان بشه...از همین الان هم مشخصه قهرمان کیه بیخودر داریم حرص میخوریم
۲
رضا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۸
در ضمن آقای سید بندی مگه استقلال خوزستان که پارسال قهرمان شد سید بندی شده بود؟ مگه امسال سید بندی شد؟ مگه لستر که پارسال قهرمان شد سید بندی شده بود؟ چلسی که پارسال وسط جدول بود امسال اوله چی؟ لایپزیگ که حتی تو بوندس لیگا هم نبود پارسال ولی امسال دومه جدوله چی سید بندی شده بود؟ مگه کسی میتونست حدس بزنه منچستر یونایتد امسال شیشم جدول باشه؟ از کجا معلوم بود امسال هم مثل پارسال شما وسط جدول نباشین؟ جایی میگن تیم تو فشاره از نظر روحی که اواخر فصله نه وسط فصل. چرا اگه به ضررتون بوده همون اول فصل شکایت نکردین؟ چرا اخر نیم فصل صداتون در نمیومد؟ نخیر این برنامه نیست که مشکل داره این توهم خود برتر بینیه شماست که مشکل داره.
مجيد.س
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
و چرا بازيهاي پرسپوليس هميشه در انتهاي روز بازيها قرار ميگيرد و بازيهاي تراكتور در اول وقت؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر