فهرست
فیروز کریمی: سقوط نمی‌کنیم
فیروز کریمی: سقوط نمی‌کنیم

فیروز کریمی: سقوط نمی‌کنیم

آی‌اسپورت- سرمربی نفت آبادان بعد از شکست برابر استقلال خوزستان در نشست خبری بعد از بازی حاضر شد.

شرایط بازی: معتقدم این بازی به لحاظ زیبایی جزو بازی‌های خوب لیگ بود. ما بازی را با 3 دفاع شروع کردیم و بعد 4 دفاعه کردیم و همه کار کردیم تا گل بزنیم. هم ما کم دقت بودیم و هم آنها خوب دفاع کردند. در کل بازی‌شرایط برابر داشت. الان هم فیلم گل را دیدم چون خیلی شانسی به دروازه ما رفت. ما سوار بر بازی بودیم و بعد از گل استقلال خوزستان به نظرم باید بازی را مساوی می‌کردیم و این مساوی عادلانه‌ترین نتیجه بود که اتفاق نیفتاد.

پوست‌اندازی در نیم فصل: 5 بازیکن به تیم ما اضافه شدند که این خیلی حرف‌ داخلش است. این موضوعی که من مطرح می‌کنم خیلی نکته دارد که 5 بازیکن در نیم فصل به تیم ما آمده‌اند و هر5 بازیکن فیکس شده‌اند. تا قبل از آمدن من به اینجا بازی‌ها 40 روز 40 تعطیل می‌شد ولی الان هر ساعت مثل قرص بازی می‌گذارند ما اصلا فرصت کاری نداشتیم ولی در این مدت خیلی تمرین کردیم.

نیم فصل دوم: نیم فصل دوم بازی‌ها سخت است شما پرسپولیس را که کنار بگذارید خیلی از تیم‌ها متفاوت شدند. مثلا صبا‌،‌ ذوب‌آهن را در اصفهان برد و ما هم سپاهان را ضمن آنکه ماشین‌سازی که از 6 بازی خانگی‌اش دو امتیاز گرفته بود امروز سپاهان را در اصفهان برد. به خاطر این است که می‌گویم نیم فصل اول را با نیم فصل دوم قیاس نکنید.  نفت آبادان در آخرین بازی‌های نیم فصل اصلا خوب بازی نکرد و در 6 بازی آخر سه امتیاز گرفت. پس این کار را برای ما سخت می‌کند. ما به هر حال باید تلاش کنیم. اما قطعا سقوط نمی‌کنیم.

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-02-09 19:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
بهرام
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۲
مسئولین صنعت نفت آبادن حواسشون باشه که پیگیری نکردن کسر امتیاز از تراکتورسازی ممکن است منجر به سقوط این تیم به دسته پایین تر شود!
۱ ۱
مسعود
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۲۰
موافقم هر چهار تیم به امتیاز های بازی با تراکتور نیاز دارند فقط پیکان هست که خطر سقوط تحدیدش نمیکنه اونم میتونه با این سه امیتاز مدعی اومدن به لیگ قهرمانان باشه
مسعود
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۲۰
فیروز کریمی مربی خوبیه و صنعت نفت هم تیم خوبی هست امیدوارم بتونن خودشونو جمع کنن و به نیمه بالای جدول برگردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر