فهرست
عابدینی در خارج؛ تحلیل از راه دور
عابدینی در خارج؛ تحلیل از راه دور

عابدینی در خارج؛ تحلیل از راه دور

آی اسپورت – مدت‌هاست که خبری از امیر عابدینی نیست. عابدینی از جمله مدیران باسابقه فوتبال ایران محسوب می‌شود که سال‌ها در سطح اول فوتبال مدیریت کرده؛ از فدراسیون فوتبال گرفته تا باشگاه‌های مختلف. این روزها اما کمتر خبری از این مدیر به گوش می‌رسد. اظهارنظرهای امیر عابدینی محدود شده به فضای مجازی و در آنجاست که پیشنهادها یا نظراتش را می‌دهد. همین نکته جای تعجب دارد که چگونه عابدینی که ارتباط خوبی با رسانه‌ها داشته، این روزها کمتر به اظهار نظر رسمی می‌پردازد.

گفته می‌شود وی مدتی است که به خارج از کشور رفته و در ایران حضور ندارد که این موضوع هم در جای خود جای تامل دارد. اینکه او به چه دلیل از ایران رفته و چرا پس از رفتنش کمتر صحبت کرده، جای پرسش دارد.

عابدینی در چند سال اخیر در مدیریت باشگاه‌هایی مانند داماش مرتکب اشتباهات زیادی شد و اتفاقاتی در آن زمان رخ داد که عجیب بود. او همواره اعتقاد داشت که به دلیل اینکه مسائل فنی را می‌داند می‌تواند در کار مربیان دخالت کند و این کار را هم انجام می‌داد. با این حال او اخیرا پستی در صفحه شخصی‌اش گذاشته و نظراتی درباره پرسپولیس داده است. با یادآوری اتفاقاتی که در چند سال اخیر در دوران مدیریت عابدینی در تیم‌های تحت مدیریت او رخ داده می‌توان با تردید به راهکارهای این مدیر نگاه کرد. او البته مدتی هم به عنوان مسئول کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کرد که در این کار هم موفق نبود و در نهایت هیئت رئیسه فدراسیون رای به برکناری او داد.

هر چه هست اینکه مدتی است امیر عابدینی در ایران آفتابی نشده و باید دید در نهایت او به ایران می‌آید یا اینکه همچنان دور از وطن به اظهارنظر در فضای مجازی می‌پردازد.

 

تسنیم 

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-06-22 10:48:00
نظر دهید

۳ نظر
میم
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۰۳
بعد از رفتن عابدینی از فدراسیون و کمیته بازاریابی فدراسیون، وضعیت فعلی رو بنگرید! همین که تیم های ملی بزرگسالان، امید و فوتسال از برند پوشاک های متفاوت استفاده میکنند، جای تامل داره !
۱
سعید
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۲
اقا حالا هم که خودش شرش رو کم کرده ول کن نیستید مرتیکه دزد، تکنه شما هم جیره خورش بودید پولارو ورداشته رفته داره حال میکنه شر نرسونه به خیرش امیدی نیست با لابی همه کار کرده وگرنه کار بلد نیست مرتیکه
پدر سعید
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۱۰
سعید پسر عزیزم:

ببین اون مرتیکه دزد و دروغگو و فتوشاپی و آن شوالیه خناس که ساختمان باشگاه استقلال را فروخت و پولش را هاپولی کرد از مسابقات کشتی زنان آمریکا برگشته یا نه؟

آره قربونت پسرم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر