فهرست
خبر خوب برای آقایی و الهیار‎؛ احتمال کاهش محرومیت
خبر خوب برای آقایی و الهیار‎؛ احتمال کاهش محرومیت

خبر خوب برای آقایی و الهیار‎؛ احتمال کاهش محرومیت

آی اسپورت – احتمال کاهش محرومیت سجاد آقایی وجود دارد. او که به خاطر انتشار فیلم شوخی با الهیار صیادمنش‏‏، یکماه محروم شده و حتی شایعه شده که ممکن است محرومیتش بیشتر هم بشود، احتمالا قبل از یکماه دوباره مجوز بازی کردن را بدست خواهد آورد. این ادعای روزنامه ایران ورزشی است که درباره این موضوع نوشته: این‌طور که از جلسه کمیته اخلاق با این بازیکنان خبر می‌رسد، مطرح شدن چند نکته در این جلسه، شانس تخفیف در محرومیت این دو بازیکن را افزایش داده است. اول اینکه صحنه شادی گل این دو بازیکن به طور واضح از تلویزیون پخش نشده است و دیگر اینکه هم سجاد آقایی و هم اللهیار صیادمنش، هر دو کم سن و سال هستند و بی‌تجربه. مدیران باشگاه استقلال با تأکید بر این نکات درخواست کاهش محرومیت و تخفیف در حکم آن‌ها را مطرح کرده‌اند.

علاوه بر این نکته دیگری که مورد اعتراض باشگاه بود، میزان محرومیت برابر برای هر دو بازیکن است. آن‌ها معتقد بودند بازیکنی که با او شوخی شده، در واقع تقصیری نداشته و مستحق محرومیت یک ماهه نبوده است. سجاد آقایی همین نکات را در توضیحاتی که برای کمیته اخلاق نوشته، ذکر کرده و همین موضوع احتمال بخشیده شدن او را افزایش داده است.

البته شنیده‌ها حاکی از آن است که حکم اللهیار صیادمنش هم این‌طور باقی نمی‌ماند و با توجه به توضیحاتی که در جلسه روز سه‌شنبه به صورت مکتوب به کمیته اخلاق ارائه شده، احتمال تخفیف در محرومیت این بازیکن هم قوت گرفته است.

۹ ۴  
آی اسپورت
2018-08-16 10:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
آرش6
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
همون طور که فتحی یه زمان تو فدراسیون مصطفوی پرسپولیسیها رو سه ساله محروم میکرد

یه 10سال دیگه هم میبینیم که تورک یا حسن زاده میشند مدیر عامل استقلال

بعد شلمغز ها فریاد میزنند وزیر پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم
۱
محمد
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴
به عنوان یک پرسپولیسی از حاشیه های اخلاقی دقیق خوشحال نمی شوم اما در آموزه های دینی داریم که هیچکس فردی را به خاطر گناهی سرزنش نمی کند مگر آن که قبل از مرگش همان گناه را انجام می دهد.
اینها ثمره اشاعه اشتباه طبق و نصرتی توسط دوستان استقلالی است.
محسن استقلالی
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
تخفیف چرا به الهیار؟!!! باید بفهمه اشتباه کرده، الهیار فوق العاده با استعداده اما اشتباهی کرده که الان باید خود باشگاه شدیدا باهاش برخورد کنه....سنش کمه اگر از الان باهاش خورد نشه میشه پیام صادقیان که با اون همه استعداد تو لیگ دو ترکیه نیمکت نشین شده....
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
از اول هم منتظر خبر خوب بودن بازیکنشون ادم کشت مجازات نشد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر