فهرست
وقتی آقای مجری، حامی ویلموتس می شود!
وقتی آقای مجری، حامی ویلموتس می شود!

وقتی آقای مجری، حامی ویلموتس می شود!

آی‌اسپورت- مجری تلویزیون ما عالی است، درست همانی که می خواستیم؛ قبل از شروع بازی، بین دو نیمه و پس از پایان مسابقه، از سرمربی تیم ملی حمایت می کنند؛ آنچه می خواستیم همین بود. خدا کند همیشه به آرزوهایمان همین طوری برسیم. 

به این می گویند مجری تلویزیون؛ یک نمونه و الگوی فوق العاده. حرف ما این بود که در کوران رقابت های جام جهانی نباید، روی اعصاب ملی پوشان بارفیکس رفت و سرمربی تیم ملی را به هر بهانه ای فیتیله پیچ کرد. مگر این را نمی گفتیم؟ 

حرف ما همیشه این بود که در جام ملت های آسیا، وقتی تیم ملی بازی های حساسی در پیش دارد نباید برای احساساتی کردن مردم، یک مجری پر سابقه زار زار اشک بریزد و بابت رفتار عادی سرمربی در یک بازی، هر آنچه به ذهنش می رسد را روی آنتن زنده بگوید. حرف ما همیشه این بود؛ می گفتیم تیم ملی ایران متعلق به دوستداران یک مربی نیست، این تیم مال همه است، مال همه ایرانی ها. متعلق به شما مجری عزیز... قبلا نتوانستیم این مسائل ساده را تفهمیم کنیم، در نتیجه هر روز دچار بحث و مناقشه می شدیم اما امروز هر چقدر هم از آن طرف بام افتاده باشید باز خوشحالیم که هنگام یک بازی حساس ملی، سرمربی تیم ملی را به در و دیوار نمی کوبید و روی اعصاب بازیکنان، اره برقی نمی کشید!  

خوشحالیم گل به خودی کره جنوبی، برای شما ارزش همان گل به خودی دیدار با مراکش را پیدا کرد. خودمانیم، یادتان می آید که آن برد را چقدر لوث کردید اما امروز همه چیز فرق می کند؛ حماسه، حماسه است؛ چه گل به خودی باشد یا هر گل گلاب دیگری... 

چقدر مسروریم سرانجام متوجه شدید این تیم ملی شما هم هست؛ حالا هر چقدر دوست دارید بین دو نیمه و بعد از بازی و هنگام پخش تیتراژ پایانی، سرمربی سابق را متلک باران کنید. اصلا هر چه دل تنگتان می خواهد بگویید. 

 او که دیگر نیست تا واژه های آنچنانی و این مدیحه سرایی های تازه را بشنود. شما لطفا از تیم ملی حمایت کنید. چون سرانجام متوجه شدید تیم ملی متعلق به کی روش و ویلموتس نیست. این تیم مردم ایران است. به جمع حامیان تیم ملی خوش آمدید...

۲۸ ۸  
آی اسپورت
2019-06-14 11:20:00
نظر دهید

۸ نظر
...
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۴۸
درود جناب زهرابی لذت بردم
۳
...
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۰۷
تیم ملی ارزونی خودتون..مردم فعلا سفره خالی و اوضاع بداقتصادی دغدغه شونه نه میلیاردرای فوتبالی وتیم ملی.مطمئن باشید تیم ملی ۱۰۰تا گل بخوره هم کسی اهمیت نمیده دیگه.کیروش هفت جدآبادشو بیمه کرد حالا نوبت این بلژیکیه
حسن
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۰
آقای زهرابی
خودت میدونی از کجا سوختی، ما هم می دونیم.
مجری تلویزیون در همون بازی مراکش چه حماسه سرایی ها که نکرد. یادت رفته؟

چه کسی مردم رو از تیم ملی دور کرد؟ مردم یا کیروش و نوکران چون تویی؟

بلیط کلمبیا رو بگیرو برو و خلاص
...
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۰
آخه ماچه سهمی ازتیم ملی داریم که نتایجش برامون مهم باشه..اگه پیشرفت پزشکی یاعلمی یااقتصادی حاصل بشه استقبال میکنیم ولی درزمینه فوتبال هروقت بازیکنا مفتی بازی کردن ماهم مفتی حمایت میکنیم
۶
یه ایرانی
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۳۴
اوزگلی بنام آرتین زهرابی

مشخصا و قطعا هنوز سوختگی های ناشی از رفتن آربابتون که مثل سگ باهاتون رفتار میکرد و از خوشحالی اینکه حداقل سگ حسابتون کرده دم تکون میدادین کامل خوب نشده .
متنی پر از کینه و عقده ؛ آخه بدبخت روزگار اون روزی که جلوی مراکش گل بخودی زدن مراکشی ها هم اینجوری عوعو میکردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا با تیکه انداختن به مجری تلویزیون حقارتهات رو فریاد میکشی ؟ بکش عزیزم ؛ زوزه هم بکشی هرجی نیست . شوخی نیست 8 سال مجیزگویی برا کسی که سگ هم حسابتون نمیکرد ؛ 8 سال خیانت به مملکت و آخرش ارباب رفت و رو سیاهی برا شماها موند .

میدونم خیلی از شماها انتظار نداشتین تیم ملی در این 2 بازی تدارکاتی اینقدر زود در دل مردم جا بگیره و تمام نحوست 8 سال اون حرامزاده و کیروشپورهای فاسد رو به فنا بده .
8 سال شیر در قفس مثل گربه ای که گوشه ای گیر افتاده فقط کز کرده بود و چنگ مینداخت و پست فطرتان کیروشپوری و مزد بگیران خائین قلم بدست ؛ جز سکوت یا به به و چه چه از ارباب شغال پرتغالی کار دیگری نمیکردند .

فقط 2 بازی ؛ 2 بازی شیر خفته را بیدار کرد و امروز شغالان زوزه میکشند .
زوزه بکشید شغالان ؛ دور نیست که سعی خواهید کرد برای سرمربی جدید هم دم تکان دهید و سعی کنید اظهار بندگی نمایید برای تکه استخوانی و آنوقت است که احتمالا این بلژیکی هم همانند آن شغال پست ادعای خدایی نمیاد و شاید هوشیار باشد و در دام کاسه لیسان نیفتد که آنوقت هر روز شروع خواهید کرد به نوحه سرایی 8 سال گذشته و هر روز تنها چیزی که دارید را مینویسید ؛ رنکینگ و رنکینگ و رنکینگ .
امیدوارم خدا خائنان به میهن را هر چه زودتر به بهترین شکل تنبیه نمیاد و رسوا سازد
...
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۶
چند خط اول کامنتت رو بخون یه بار تا بفهمی متن پر از کینه و عقده چیه الاغ
۳
امیرعباس
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۰۱
ارتین زهرابی نمونه بارز یک ورزشی نویس درجه یک در میان لشکر فیک ها و معلول مغزی هاست دمش گرم با این قلم توانا
۲
AshkanRed
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۴۸
آقای زهرایی آمار دو بازی رو هم مقایسه می کردی ، برای حافظت خوب بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر