فهرست
طعنه افتخاری به بازیکنان استقلال؛ شب زنده‌دارها!
طعنه افتخاری به بازیکنان استقلال؛ شب زنده‌دارها!

طعنه افتخاری به بازیکنان استقلال؛ شب زنده‌دارها!

آی اسپورت – در یکی از جنجالی‌ترین برنامه های 90 در این چند ماه، ناکامی‌های استقلال با حضور مدیرعامل و گفتگوی تلفنی با عضو هیات مدیره و سرمربی تیم واکاوی شد. اتفاقی که نتایج و ماحصل آن، شان و منزلت باشگاه بزرگی مثل استقلال را خدشه دار کرد و تنها تاسف را برای طرفدارانی به ارمغان آورد که تا آن لحظه دیرهنگام از شب منتظر خروجی مثبتی از این واکاوی‌ها بودند.

در میان تمام واقعیت‌های تلخی که از زبان حاضران به زبان آمد و جنجال ساز شد، طعنه‌ای که مدیرعامل استقلال به بازیکنان زد و با زبان بی زبانی غیرحرفه‌ای‌گری آنها را به رخ کشید، از اذهان پنهان ماند. افتخاری در بخشی از افشاگری‌های بی سابقه در باشگاه استقلال مدعی شد به خاطر این که نمی‌خواهد استقلال در آستانه بازی با ذوب آهن وارد حاشیه شود، قصد ندارد وارد جزئیات شود.

در این لحظه عادل خطاب به مدیرعامل استقلال گفت: «الان که ساعت نزدیک‌های دو بامداد است، بازیکنان خواب هستند و کسی برنامه را نمی‌بیند که افتخاری با خنده‌ای تلخ بر لب گفت: «بازیکنان استقلال شب‌ها بیدار هستند چون صبح می‌خوابند!. طعنه‌ای سنگین و تلخ از سوی مدیرعامل استقلال به ستاره‌های این تیم که همه ادعای حرفه‌ای بودن و بستن قراردادهای حرفه‌ای را دارند و این نشان می‌داد که رضا افتخاری چندان از آنها رضایت نداشت.

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2017-09-19 10:59:00
نظر دهید

۴ نظر
‪hossein zareie‬‏
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
واقعا دیشب دلم برای افتخاری سوخت، یه تنه بار مسئولیت یه لشگر شکست خورده رو داره به دوش میکشه، فارغ از حرف های خودش از برایند شرایط واقعا فهمیدم این آدم تلاش خودش رو کرده و تصمیماتش هم تاجای ممکن معقول و با حاشیه امنیت بوده. امکانات لازم رو فراهم کرده برای تیم، در کنارش جنگ داخلی هیئت مدیره رو تا جای ممکن مدیریت کرده و پشت سرمربی تیم هم ایستاده...
سوالی که نتونستم براش جوابی پیدا کنم این بود که منصوریان چرا اینقدر منتظره که اخراج بشه و چرا استعفا نمیده؟
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
اینم تقصیره وزیره!!
بهرام خان
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
آقا از منبع موثق خبر دارم از وزارت ورزش نصفه شبا زنگ میزنن بازیکنای کاجو بیدار میکنن . لعنت به این وزارت ورزش پرسپولیسی. فکر کردید ۴۰ میلیارد دادید بازیکن خریدیم دیگه اعتراض نمیکنیم؟
...
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۴۰
دیشب نشون داد کمترین تقصیر متوجه افتخاری هست بازیکنان و منصوریان مسبب این اتفاقات هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر