فهرست
صنعت نفت 1-2 سپاهان؛ تیم محرم مدعی است
صنعت نفت 1-2 سپاهان؛ تیم محرم مدعی است

صنعت نفت 1-2 سپاهان؛ تیم محرم مدعی است

آی اسپورت - شاگردان محرم نویدکیا اولین شکست صنعت نفت در آبادان را به این تحمیل کردند و حالا آنها شانه به شانه استقلال در حرکت هستند.

هفته دوازدهم لیگ برتر؛ دوشنبه: 06/11/99 ؛ ساعت: 16

استادیوم: تختی آبادان/ بدون تماشاگر

داور: سید رضا مهدوی/ کمک‌ها: امیررضا آشور ماهانی – احد سلطانی؛ داور چهارم: حسین مرادی/ کمک داوران پشت دروازه: علی ابراهیمی – یعقوب آشوری/ ناظر داوری: حیدر شکور.

 

صنعت نفت:

حامد فلاح‌زاده

محمد اهل شاخه

محمد طیبی

حسین ساکی(90+3- علی آل کثیر)

عبدالله ناصری

محمود مطلق‌زاده(59- محمدرضا غبیشاوی)

مهدی حنفی

حسن بیت سعید

طالب ریکانی

محمدحسین زواری (59- احمد شریعت زاده)

رضا خالقی فر (85- حکیم نصاری)

سرمربی: سیروس پورموسوی

 

سپاهان

پیام نیازمند

محمدرضا مهدی‌زاده

گئورگی ولسیانی

امید نورافکن (83- عزت الله پورغاز)

شایان مصلح

دانیال اسماعیلی‌فر

محمد کریمی

محمدرضا خلعتبری (48- جلال الدین علی محمدی)

محمدرضا حسینی (64- رضا میرزایی)

کی روش استنلی (64- محمد محبی)

سجاد شهباززاده (83- سروش رفیعی)

سرمربی: محرم نوید کیا

 

اخطار: گئورگی ولسیانی (22) از سپاهان، محمدرضا خلعتبری (27) از سپاهان

 

شرح گل:

صنعت نفت صفر – سپاهان 1 (دقیقه 6: سجاد شهباززاده): حرکت خوب سپاهانی ها از سمت راست یک موقعیت را برای دانیال اسماعیلی فر ایجاد کرد و ارسال خوب این بازیکن به سجاد شهباززاده رسید و مهاجم سپاهان با یک ضربه دقیق و زیبا به گوشه دروازه صنعت نفت، دروازه این تیم را باز کرد.

صنعت نفت 1 – سپاهان 1 (دقیقه 70: احمد شریعت زاده): پاس خوب حسین ساکی به احمد شریعت زاده جوان رسید و این بازیکن با یک چرخش زیبا، گولسیانی و مهدی زاده را جا گذاشت و با ضربه ای بغل پا به گوشه دروازه، گل تساوی را وارد دروازه پیام نیازمند کرد.

صنعت نفت 1 – سپاهان 2 (دقیقه 88: محمدرضا مهدی زاده )ارسال کرنر توسط سروش رفیعی به روی دروازه با دفع ناقص خط دفاعی صنعت نفت، توپ را به درون دروازه فرستاد که حامد فلاح زاده روی توپ اثر گذاشت اما محمدرضا مهدی زاده در دهانه دروازه با یک ضربه سر دروازه را باز کرد تا حساب کار دو بر یک شود.

 

لحظات حساس:

دقیقه 9: یک و دوی خوب محمدرضا حسینی و دانیال اسماعیلی فر باز هم از سمت راست یک فرصت را برای سفیدپوشان سپاهان به وجود آورد و شوت غافلگیرکننده اسماعیلی فر از گوشه سمت راست محوطه جریمه به سمت دروازه صنعت نفت را حامد فلاح زاده به سختی دور کرد.

دقیقه 45+1: محمدرضا حسینی که در نزدیکی های پرچم کرنر صاحب توپ شده بود، با یک پاس رو به عقب گئورگی ولسیانی را صاحب توپ کرد و ضربه محکم و روی پای این بازیکن از پشت محوطه جریمه به تیرک دروازه صنعت نفت برخورد کرد.

دقیقه 74: حرکت خوب محبی از سمت راست برای سپاهان به وجود آمد که این بازیکن پس از جا گذاشتن محمد طیبی یک ارسال خطرناک را به روی دروازه ارسال کرد که عبدالله ناصری با حضور به موقع این فرصت را دور کرد.

دقیقه 77: حرکت دو نفره رضا خالقی فر و طالب ریکانی پشت محوطه جریمه باعث سردرگمی مدافعین سپاهان شد و فرصت خوبی را برای خالقی فر به وجود آورد و ضربه محکم این بازیکن با پای چپ، با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 82: در نزدیکی های گوشه محوطه جریمه سپاهان، یک ضربه کاشته نصیب صنعت نفت شد که ارسال بیت سعید با ضربه سر ریکانی همراه بود و توپ با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 87: حرکت خوب محبی و نفوذ او به درون محوطه جریمه یک فرصت ایده آل را برای محمد کریمی ایجاد کرد ولی این بازیکن در دهانه دروازه و در حالیکه هیچ مدافعی را در کنار خودش نمی دید، توپ را به بیرون زد.

دقیقه 88: سانتر میرزایی به روی دروازه را مدافعین صنعت نفت دور کردند و توپ پشت محوطه جریمه به سروش رفیعی رسید و ضربه زیبا و سرضرب این بازیکن را فلاح زاده به زیبایی راهی کرنر کرد.

     
آی اسپورت
2021-01-25 17:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر