فهرست
آمار کاوه در لیگ بلژیک؛ پادشاه شش قدم
آمار کاوه در لیگ بلژیک؛ پادشاه شش قدم

آمار کاوه در لیگ بلژیک؛ پادشاه شش قدم

آی اسپورت - کاوه در بازی شب قبل لیگ بلژیک باز هم دابل کرد تا در صدرجدول گلزنان تیم‌اش قرار بگیرد.  این اولین گل کاوه در بلژیک بود که خارج از محوطه شش قدم زده شد.

کاوه رضایی یک بار دیگر دابل کرد تا با این دو گل، بهترین گلزن تیم‌اش شود. کاوه تا قبل از بازی دیشب، چهار گل زده بود و چهار پاس گل داده بود. کاوه با دو گلی که دیشب زد، حالا تعداد گل‌هایش از پاس‌گل‌هایش پیشی گرفته است. رضایی با شش گل زده در صدر جدول گلزنان چالرلوی بلژیک جای دارد. البته در کنار کاوه رضایی، کریستین بناونته هم برای این تیم شش گل زده. با این تفاوت که رضایی در کنار شش گل‌اش، چهار پاس گل هم داده. ولی بناونته فقط دو پاس گل داد. بهترین گلزن لیگ بلژیک هم ۸ گل زده است و کاوه در رده ششم جدول آقای گل‌های لیگ بلژیک حضور دارد.

کاوه برای اولین گل در لیگ بلژیک، پنج هفته صبر کرده بود. رضایی در دو هفته ابتدایی فقط شش دقیقه فرصت بازی پیدا کرده بود. ولی از هفته سوم که به ترکیب فیکس راه یافت، تا حالا در همه مسابقات جزو یازده بازیکن اصلی تیم‌اش بوده است. زولته وارگم اولین تیمی بود که از کاوه گل خورد. رضایی در هفته‌های بین پنجم تا هشتم، ۴ گل زد. اما کاوه از آن مسابقه تا قبل از دیدار شب قبل، هیچ گلی نزده بود. اما تاثیر کاوه رضایی کم نشد. مهاجم ایرانی چالرلوی چهار پاس گل‌اش را در این شش مسابقه‌ای ارسال کرد که گلی نزده بود. تا این که بالاخره دوباره با دابل، نوار گل‌نزدنش را قطع کرد. در سه بازی اخیر تیم، کاوه ۳ پاس گل داد و دو گل زد.

عملکرد کاوه رضایی در شارلوا
عملکرد کاوه رضایی در شارلوا

سایت 90

۹۵    
آی اسپورت
2017-11-18 16:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر