فهرست
شکایت و شکایت‌کشی؛ آخر قصه مجتبی و استقلال
شکایت و شکایت‌کشی؛ آخر قصه مجتبی و استقلال

شکایت و شکایت‌کشی؛ آخر قصه مجتبی و استقلال

آی‌اسپورت- این از بدی‌های فوتبال ایران است که ستاره‌های فوتبال با ناراحتی و تلخ کامی کفش‌ها را آویزان می‌کنند و کینه به دل از باشگاه سابق می‌روند. نمونه‌اش اتفاقی که امروز برای مجتبی جباری رخ داده است. او خیلی دوست داشت این فصل فوتبالش را در استقلال به پایان ببرد و در انتهای فصل برای همیشه کفش‌ها را آویزان کند اما شرایط آن طور که می‌خواست پیش نرفت و حالا مجتبی بیرون مانده و شکواییه خود را علیه افتخاری – مدیر عامل باشگاه استقلال به روی کاغذ آورده است. 

نه باشگاه کوتاه آمد و نه بازیکن و متاسفانه فوتبال بهانه‌ای شده که حرمت‌ها شکسته شود. این واقعیت ملموس فوتبال ایران است. با وجود گردش مالی بالا در باشگاه‌های فوتبال، رفتارهایش حرفه‌ای نیست. جایگاه‌ها تعریف شده نیست و در پایان همه چیز قصه بهم می‌ریزد و به بدترین شکل ممکن تمام می‌شود. 
استقلال اگر مجتبی جباری را نمی‌خواست و نیت به این داشت به خاطر عدم نتیجه گیری احتمالی او را کنار بگذارد اصلا نباید در ابتدای فصل او را بخدمت می‌گرفت و زمانی که تصمیم گرفت او را کنار بگارد باید شان او را رعایت می‌کرد. یک اس‌ام‌اس که دیگر به سر تمرین نیا و بیا تو جلسه اما جلسه‌ای برگزار نمی‌شود و در ادامه هیچ چیز به مجتبی نمی‌گویند. بازیکنی که در گذشته ارائه گر بازی‌های خوبی برای استقلال بوده و در بخشی از موفقیت‌های این باشگاه سهیم بوده است. 
نخواستن عیب نیست و این حق طبیعی استقلال بود که مجتبی را نخواهد اما بی‌احترامی عیب است. استقلال شان مجتبی جباری را رعایت نکرد و این شاید به این خاطر باشد که مدیران فوتبالی ما مدیر هستند اما فوتبالی نیستند. 
و این قصه بد هم چنان ادامه خواهد داشت چون در فوتبال مصلحت اندیشی حکم می‌کند. مدیران ما می‌ترسند و چشم تو چشم بازیکن به او نمی‌گویند به این دلیل و ... دیگر به تو نیاز نداریم. به تو احترام می‌گذاریم و این هم حق و حقوقت. ما را به خیر و تو را بسلامت و انشاالله که موفق باشی. بی حرف و حدیث. این رفتارهای به ظاهر ساده را هم بلد نیستیم و هزار راه کج و نرفته را می‌رویم تا این حرف‌ها را بزنیم. 
و این قصه بد هم چنان ادامه خواهد داشت.
خبرورزشی
۵ ۶  
آی اسپورت
2017-10-16 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
وحید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۵۶
میگن دنیا دار مکافاته.. همینه.. همین مجتبی خان جباری تا وقتی بود علیرغم بازی خوبش خون بخثه جیگر استقلالی ها میکرد و هرفصل تمرینهای بدنسازی رو‌میپیچوند و بعدم با هزار تا ناز وادا میومد یه قندونی تو سر مدیرعامل نگون بخت پرتاب میکرد و‌با سلام و صلوات تمدید میکرد و بعدم مصدومیت پشت مصدومیت و اعتراض و مصاحبه و دعوا با قلعه نویی و،... یه فصلم که کلا استقلال رو به سپاهان فروخت و رفت و ناکام شد،. خارج رفتنشم که بد تر از بدتر هرسال میگفت میام استقلال و هوادار بدبختو چشم به راه میذاشت و بعد با یه بازار گرمی قرارداد تپلش با قطریارو تمدید میکرد.،. انقد اینکارپ کرد تا مازاد شد با واسطه پژمان برگشت و کلی منت ،.. بعدم که مصاحبه پشت مصاحبه علیه مدیریت.. کلا الان یه جورایی حقشه این بلا سرش بیاد،.
۸ ۳
دهنتو ببند
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۹
راستی میتونی عقده هایی که از جباری تو دلت مونده رو اینجا خالی نکنی

خیلی بهت فشار آورده گویا متن مزخرف بلندی نوشتی

انقد خلاف واقعیت گفتی که بهتره بگم برو ستاره های معتاد و لاابالی تونو جمع کنید نیاز نیست حرص بخوری
و
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۱
زیدان محبوب همه استقلالی هاست لطفا حرف نامرتبط نزن و در مورد چیزی که نه اطلاع داری نه حقشو داری حرف نزن...جباری علاوه بر فوتبال ناب افکار بزرگی داره که امثال شما درک نمیکنن
وحید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۰
خخخخ عقده از جباری؟؟؟ خخخخخخ جباری کی هست؟؟ با 11 بازی ملی و 1 گل زده همونه که از 20 سال سابقه بازیگری 18 سالشو مصدوم بوده؟؟؟ یا همون که ذخیره تیم کی روش بود بعدم تو اوج (اوج!!!!!) خداحافظی کرد با یک گل ملی .. نکشیمون اسطوره
۱
امین
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۸
کنار گذاشتن زیدان آبی ها چیزی نیست که بشه راحت باهاش کنار اومد،

شک نکنید این داستان اعتراض هوادار اینبار پای افتخاری و وزیر و همه رو بدجور میگیره،

اینبار ابدا کوتاه نمیایم و حاضر نیستیم برای آخرین بار بازم از دستش بدیم

تیم جعل و جهل و فتوشاپ و بداخلاقی و خیانت
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۷
طبیعی است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر