فهرست
نگرانی بابت اختلاف کی روش و برانکو
نگرانی بابت اختلاف کی روش و برانکو

نگرانی بابت اختلاف کی روش و برانکو

آی اسپورت – صعود پرسپولیس با بردن قاطع الاهلی عربستان ، کمی برنامه های این تیم در یگ قهرمانان را عوض کرد. حدودا سه بازی این تیم برای دو بازی شان با تیم عربستانی دستخوش تغییر می شود و بازی این تیم با استقلال تهران در دربی رفت هم به تعویق می افتد.این اما همه ماجرا نیست. مشکل اصلی جایی است که دوباره برنامه کی روش و برانکو با هم تلاقی دارد. بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و الهلال، چهارم مهر است و روز بازی با صنعت نفت آبادان که قطعاً تغيير مى‌کند.۲۰ مهر پرسپولیس مهمان استقلال خوزستان است.بازی برگشت،  با الهلال: ۲۵ مهر.تاریخ دربی ۲۸ مهر است و قطعاً با این شرایط  به تعویق می‌افتد. در این بین، تیم ملی از پنجم تا ۱۸ مهر اردو دارد و  دو بازی تدارکاتی.

 کارلوس کی روش درست زمانی که داشت برنامه تا جام جهانی اش را ارائه می داد، در جمع سردبیران ورزشی گفت:«در برنامه همه چیز دیده شده ، غیر از حالتی که پرسپولیس در مسیر قهرمانی اسیا باشد. اگر این اتفاق بیفتد ف فشار روی این تیم کمی بیشتر می شود و آنها باید سختی بیشتری بکشند و بیش از سایر تیم ها با تیم ملی همراهی کنند.» آن زمان البته چون پرسپولیس هنوز تکلیفش در آسیا مشخص نبود ، برانکو خیلی ملو انتقاداتی داشت و سایر پرسپولیسی ها هم چیز خاصی نگفتند اما حالا با این برد نوستالژیک و حماسی در ابوظبی ، شرایط به کلی برای آنها فرق دارد. آنها دو بازی تا فینال لیگ قهرمانان آسیا فاصله دارند. نبردی که در تاریخچه باشگاه شان ، بدجوری کم دارند.

 لیگ قهرمانان آسیا لیگی است که ایران اگرچه تا به حال دو بار با تیم های آسیایی به فینالش رسیده اما در 20 سال گذشته هنوز حسرت بردن کاپ قهرمانی اش را می خورد و در این چند ماه گذشته ، وزیر ورزش چند بار با هیجان گفته این پرسپولیس توان قهرمان شدن در آسیا را دارد . در این شرایط و در زمانی که تیم ملی بازی دوستانه دارد ، اولویت ورزش ایران می شود نماینده آسیایی مان اما در روزهایی که کی روش همین طوری شاکی است از نرسیدن به تیم ملی ، گرفتن 5 ملی پوش در همان گام اول آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی ، در بازی های دوستانه با احتمالا توگو و بعد هم روسیه ، او را حسابی کفری می کند.

 ولی پرسپولیس در جدال حیثیتی با الهلال ، نماینده کل ایران است و مصداق تیم ملی ایران. در این شرایط باید از حالا خیلی صریح اهمیت بازی ها برای سرمربی تیم ملی روشن شود. او خودش بارها درباره روزی گفته که در ژاپن مربیگری می کرده و رئیس فدراسیون فوتبال آن کشور ، دعوتش کرده به دفترش و توضیح داده اگرچه بازی های لیگ مهم است اما برای آنها ،یک بازی ملی خاص در مسیر جام جهانی چه اهمیتی داشته است. حالا شاید شرایط دقیقا برعکس است و مهدی تاج باید برای او اهمیت این دو بازی پرسپولیس را تشریح کند و کاری کنند تا این تلاقی دو اردو دوباره بهانه ای برای جنگ و دعوا در فوتبال مان نشود که اصلا پتانسیل این دعوای جدید را فوتبال مان ندارد.

 

خبرآنلاین

 

۱۲ ۶  
آی اسپورت
2017-09-13 09:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
استقلالي
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۳۶
نمرديم و حضور پرسپوليس را در جمع 4 تيم آسيا بعد از 1000 سال ديديم
۲ ۱
متخصص آسیا
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۳۶
ببخشید مثل شما هرسال افتخارآفرینی نمی کنیم :))
دلال موزامبیکی
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۴۴
امیدوارم این غده سرطانی زودتر از فوتبال ایران گمشه بره
حسین
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۴۰
همین غده !!! تیم میلی رو با اقتدار فرستاد جام جهانی ! اگر نبودکه الان تو ، عقده گشایی نمی کردی !!!!
۶
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۵۸
معنی دلال را می قهمم که چرا میگی ؛ کسی که واسطه ی حضور ما تو جام جهانی روسیه شده ٬

اما منظورت از موزلمبیکی را نمیدانم یعنی میخواستی بگی یکی از موزامبیک اومده و مارو برده روسیه یا اینکه یه موزامبیکی تونسته تعهدش را نسبت به مردم انجام بده ولی خودیهای پرمدعا ی ما نتونستند.

مطمئنا منظورت تحقیر نبوده چون ملیت و رنگ و نژاد وقیافه نمی تونه دلیل برتری کسی بر کس دیگه ای باشه

که در اینصورت امریکا و انگلیس و المان و سوئد و سوئیس اصلا نباید ما را داخل آدم حساب کنند.
۳
..
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۰۱
تعامل باشه جای هیچ نگرانی نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر