فهرست
شک نکنید برانکو جانشین کی‌روش می‎‌شود!
شک نکنید برانکو جانشین کی‌روش می‎‌شود!

شک نکنید برانکو جانشین کی‌روش می‎‌شود!

آی اسپورت – مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت پرسپولیس هر از گاهی با اظهارنظرهای عجیب و جنجالی خود خبرساز می‌شود. حرف‌هایی که گاهی حتی به مذاق هواداران پرسپولیس هم خوش نمی‌آید. آخرین ادعای او اما شاید جنجالی‌تر از همیشه است. او مدعی است بعد از کی‌روش، نیمکت تیم ملی ایران به برانکو خواهد رسید. البته که این فقط برداشت شخصی اوست. صحبت‌های او را در این باره بخوانید:

از حضور کمتر از دوهزار طرفدار روی سکوهای ورزشگاه آزادی مشخص بود که این تیم ملی چقدر بین مردم محبوبیت دارد. به نظرم با اختلافی که آقای کی‌روش با برانکو ایوانکوویچ دارند، شک نکنید برانکو بعد از او سرمربی تیم ملی می‌شود.

به هر حال برانکو قبل از این هم سابقه سرمربیگری در تیم ملی را داشته مگر اینکه در جام ملت‌ها قهرمان شویم و کی‌روش بخواهد به همکار‌ی‌اش با فدراسیون ادامه بدهد. کی‌روش در چند سالی که در ایران است هزینه هنگفتی برای ما داشته اما خروجی نداشته و یک جام هم کسب نکردیم. با تیم‌های ضعیف بازی می‌کنیم و قوی ترین آنها ترکیه بوده که دو بازیکن اصلی‌اش را در اختیار داشته است.

۷ ۱۲  
آی اسپورت
2018-11-19 00:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
مجتبی
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۲۸
مگه کی روش توی چند تا تورنمت به جز جام جهانی سرمربی ایران بوده ؟ میخواهید جام جهانی رو براتون میگرفت ؟ جام ملت ها هنوز همه یادشونه که با اخراج نادرست پولادی توی نیمه اول ایران ۱۰ نفره شد و همین که بازی رو برد به پنالتی کار کمی نبود ؛ تنها ایرادی که به کی روش وارد بود این بود که حقیقی رو با لجبازی گذاشت تو دروازه تا اگه ۵۰ تا هم پنالتی بزنن همه رو خلاف جهت بره
کی تا حالا تیم ملی با این قدرت رفته بود جام جهانی؟ اگه طارمی تو بازی با پرتغال اون توپ رو گل کرده بود ایران از گروهش صعود کرده بود ... اینا خروجی نیست ؟
وقتی هیچ کشوری به دلایل سیاسی حاضر نیست با ایران بازی کنه تقصیر کی روش چیه ؟
اون موقع ها که پرسپولیسیها پشت برانکو نبودن و مربی تیم ملی بود کم منتقد نداشت ؛ چند تا بازیکن رو همیشه بازی میداد که همه شاکی بودن ؛ ۲۰۰۶ چه قدر همه میگفتن علی دایی قدم میزنه تو زمین بازم بازیش داد ، یا اون میرزاپور مزخرف که بعد رفتن برانکو محو شد از فوتبال ، سال ۲۰۰۶ جلوی مکزیک و پرتغال اصلا عددی بود ؟
تعصب رنگی باعث شده حقایق دیده نشه ، نقد از مربی باید کارشناسانه باشه نه به خاطر تعصب ...
محسن
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۵۳
شک ندارم تو و امثال تو وهمه لمپن ها و موتور گازی ها و. . .این آرزو را به گور خواهید برد
داود
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۷:۲۱
انتخاب برانکو یعنی برگشت به عقب@@@ اگه قرار باشه کیروش بره باید یه سرمربی درجه یک دنیا بیاد روی نیمکت تیم ملی کشورمون بشینه
حسین آبی
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۳۰
به غیر از طرفدارای شما هیچکی تو ایران دوسنداره خالی فسور شما سرمربی ایران بشه ما نمیزاریم خیالت راحت
...
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۰۶
همانطور که اشاره شد این آقا ، اظهارات جنجالی زیادی داره !!! نباید به حرفاش توجهی کرد .
راستی آقا مرتضی از ماجد عبداله چه خبر ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
....
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
سلام.فکر کنم با هم همسن و سال باشیم.چون به ماجد عبدالله اشاره کردی فهمیدم باید بیش از چهل سال سنت باشه.آره ماجد عبدالله و یوسف الثنایان و.‌‌..
۲
soltan
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۴۶
پسته بی مغز گر لب وا کند ! رسوا شود
۹
بهزاد
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۳۳
شما مصاحبت تموم شد پاشو برو منقل یخ میکنه. معلوم نیست از سنتی زدی تو کار صنعتی که این چرت و پرتارو میگی. فک کنم تو کمپ از این پست فطرت مصاحبه گرفت
۴
سقف آرزو های شما کف خاطرات ماست
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۳۵
اخه کی اینو میشناسه، بچشم دیدم که توی مراسم یکی از بزرگان پلیس همه پیشکسوتا رو راه داد داخل ولی اینو راه نمیداد میگفت نمیشناسیمش، البته انسان محترمی بنظر میاد ولی خب مصاحبه هاشو وقتی مرور کنی متوجه میشی یکم زیادی کودکانه صحبت میکنه، برانگوه و تیم ملی خخخخ
۴ ۱
...
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۵۴
خوشم میاد همیشه یه کیسه از گوه برانکو تو جیب داری نترس کم اومد خودمون سیرت میکنیم.
الان کف خاطره کیسه کجاست؟ دسته سه؟
محمد
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
شما برو کشکت رو بساب . زر زر نکن . برانکو مرد بود همون موقع که سر مربی ایران بود کاری میکرد
۱
....
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۰۶
راشت میگی داداش.ولی پلفشورتون قبلا امتحانش تو تیم ملی پش داده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر