فهرست
تعداد گل به خودی‎های لیگ؛ فعلا ۵تا
تعداد گل به خودی‎های لیگ؛ فعلا ۵تا

تعداد گل به خودی‎های لیگ؛ فعلا ۵تا

آی اسپورت –  در هفته چهارم لیگ برتر دو اشتباهی که منجر به دو گل به خودی شد، شکست دو تیم را به همراه داشت و این گلها کاملاً به زیان تیم های دریافت کننده تمام شد. در دیدار تیم های استقلال تهران و پارس جنوبی جم، تک گل بازی با ضربه آرمین سهرابیان به سمت دروازه مهدی رحمتی به ثمر رسید تا سه امتیاز حساس این بازی به شاگردان مهدی تارتار برسد.

در اهواز هم نساجی مازندران که با گل محمد عباس زاده در نیمه نخست از میزبانش پیش بود، در نیمه دوم و پس از دریافت گل تساوی، گل دوم را هم از فولاد خوزستان دریافت کرد؛ در صحنه گل دوم، شوت حسن بیت سعید با برخورد به دیرک دروازه نساجی، در مسیر برگشت توپ با برخورد به بدن حامد لک سنگربان نساجی آرام به گوشه دروازه رفت تا گل پیروزی بخش میزبان به این ترتیب به ثمر برسد.

گل به خودی حامد لک در دیدار برابر تیم سابقش یعنی فولاد خوزستان، یکصد و هشتادمین (۱۸۰) گل به خودی در تاریخ رقابت های لیگ برتر بود که ۵ آخر آن در فصل جاری به ثمر رسیده است. تعداد گل به خودی های به ثمر رسیده در هجدهمین دوره لیگ برتر بیشتر از گل به خودی های دوره دوم و سوم لیگ برتر بوده و تنها یک گل به خودی دیگر باعث می شود آمار این دوره با اولین و پنجمین دوره لیگ برتر مساوی شود.

 در ادوار مختلف لیگ برتر، هفتمین دوره لیگ برتر از نظر تعداد گل به خودی بیشترین آمار را دارد؛ در آن دوره ۲۰ گل به خودی در تمام بازیها ثبت شده است. همچنین، با دو گل به خودی آرمین سهرابیان و حامد لک، تعداد گل به خودی های ثبت شده در هفته های چهارم ادوار مختلف لیگ برتر به ۵ گل رسید.

 

سایت نود

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-08-17 13:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مکتب دوپینگ و جعل و فتوشاپو تبانی
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
هفته اول:کیسه به لطف داور که اقاییو اخراج نکرد یه مساوی گرفت!
هفته2: عدم اخراج غفوری که 2گل زد و دوچرخه یک امتیاز کثیف ازون بازی گرفت.
هفته سوم: کثافت بازی خاله فروزان و گل بخودی مدافعان که تو مکتب کیسه مثل اون زیاده از هند حنیف بگیر تا اخراج عنایتی در پست دفاع چپ!
هفته چهارم:خبری از بازیکن سابق کیسه در تیم حریف و داوری جهت دار نبود ،و کیسه باخت!
این تیم سهم واقعی امتیازش از لیگ صفر امتیاز
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر