فهرست
پست اینستاگرامی صادقانه امیری؛ پول و خانواده
پست اینستاگرامی صادقانه امیری؛ پول و خانواده

پست اینستاگرامی صادقانه امیری؛ پول و خانواده

آی اسپورت – چگونگی جدا شدن وحید امیری از پرسپولیس و خداحافظی نکردن با هم‌تیمی‌ها و هواداران باعث دلخوری آنها از این بازیکن محبوب شد. اما سرانجام امیری امروز با انتشار پستی در اینستاگرام درباره دلیل جداشدنش از پرسپولیس توضیح داد. پست آخر امیری را بخوانید: «با سلام و عرض ادب خدمت هوادارانِ فهیم باشگاه بزرگ پرسپولیس. در ابتدا باید بگویم که حرف زدن با شما آن هم در این زمان که از تیمِ محبوبم جدا شده‌ام خیلی سخت است، دل کندن از شماها آنقدر دشوار بود که نتوانم احساسِ درونی‌ام را در قالبِ یک متن بیان کنم، در تمامیِ این دو سال که جزو بهترین سالهای زندگی‌ام بود سعی کردم حرفم را با شما در داخل زمین مسابقه بزنم، از زمانی که به پرسپولیس پیوستم سعی کردم بیشتر تمرین کنم، بیشتر بجنگم و بیشتر تمرکز کنم که شرمنده شما هواداران نشوم و هر چه در توان داشتم گذاشتم ، فقط به عشق شما که در سخت‌ترین شرایط هم پشتیبان‌مان بودید، و بزرگ‎ترین هدیه برایم خوشحالی شما در روزِ جشنِ قهرمانی بود، بالا بردن کاپ قهرمانی در این دو سال افتخاری بود که نصیب من شد در سایه حمایت‌های شما که بدونِ چشمداشت فقط حمایت کردید، همانطور که قبلا هم گفتم بعضی اوقات از شدت خستگی نایِ راه رفتن هم نداشتم که با تشویق‌های‌تان جانِ دوباره می‎گرفتم و زمانی‎که مصدوم می‌شدم تا روزِ بهبودی بیقرار بودم که هر چه زودتر برای تیم محبوبم به میدان بروم، من خودم را مدیون حمایت‌های بی‌دریغ شما می‌دانم. 

سختی‌‎های زیادی کشیدم و سعی کردم بدون توجه به حاشیه‌ها فقط به عشق شما در داخل مستطیل سبز بجنگم. مگر می‌شود در زمین مسابقه بود و حرص و جوش‌های شما را نادیده گرفت!؟؟ سعی کردم مثل یک سرباز باشم ، یک سربازِ وظیفه شناس که هر جا مربی دستور داد انجام وظیفه کنم چون اعتقاد داشتم بهترین خدمت به شما هواداران، که سرمایه اصلی باشگاه هستید اجرای دستوراتِ و فرامین تاکتیکی مربیِ تیم به نحو احسن در طول مسابقات است.

صادقانه باید بنویسم که با توجه به اینکه سن و سالم به بالای سی سال نزدیک می‌شود ممکن بود دیگر فرصتی برای لژیونر شدنم فراهم نشود و صادقانه‌تر اینکه برای ادامه زندگی باید به مسائل مالی و رفاهِ خانواده‌ام هم فکر می‌کردم و از طرفی هم کیفیت هم‌تیمی‌هایم آنقدر بالاست که مطمئن هستم جای خالی‌ام احساس نمی‌شود. پرسپولیس در هیچ برهه‌ای از زمان متکی به شخص نبوده و بازیکنان می‌آیند و می‌روند و چیزی که می‌ماند نام بزرگ پرسپولیس است.

در همینجا باید از زحمات آقای برانکو تشکر کنم، از اعضای کادر فنی و‌ همه بازیکنان چون اطمینان دارم اگر بنده موفقیتِ فردی داشتم حاصل زحماتِ تمام عوامل باشگاه پرسپولیس بود، برای همین از تمامی نفرات مخصوصاً آقای برانکو و جناب آقای گرشاسبی که در این مدت همراه بنده بودند تشکر می‌کنم. اگر بابتِ تصمیمم در این شرایط سخت، دلی را آزردم به بزرگواریتان ببخشید.»

۹۰ ۱۲  
آی اسپورت
2018-07-23 18:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
...
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
البته آقای امیری ما پرسپولیسی ها متوجه شدیم که شما به اجبار به تیم ترکیه ای منتقل شدید تا این تیم در قضیه سرقت پاسپورت مجید حسینی از استقلال نزد فیفا شکایت نکند
HHEE
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۸
مزخرف نبافید دیگه، شعور هواداری که همچین چرت و پرتایی تفت میده اندازه بزمجه هم نمیرسه، استقلالی و پرسپولیسی هم نداره. اگه یه عده از کیسه کشا سعی میکنن با مهمل بافتن و ربط دادن گودرز و شقایق ضعف تیمشون رو بپوشونن و عقل ناقصشون رو به رخ ملت بکشن دلیل نمیشه امثال شما همون جنس بی عقلی رو نشون بدی که تلافی کرده باشی.
فرشاد4تای95
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۱
موفق باشی ولی اقاجون این حرفاروهمون موقع که ازجام جهانی برگشتی بایدمیزدی نه بزاری الان همتون مثل همین منظورم همه فوتبالیستا
امید از تفت
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۴
دیر شده. الان برای این حرفها خیلی دیره
مرتضی سلطان
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۵
دم شما گرم داداش..
۷
فرهاد
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸
هوادار همیشه خوبیهای اخلاقی و فنی امیری رو فراموش نمی کنه . البته که درک میکنیم با این اوضاع و احوال اقتصادی تیمهای داخلی شاید هیچوقت نمی شد این موقعیت رو بدست آورد . آرزوی سلامتی و موفقیت برای تو داریم . حتما بازیکنانی که به هر دلیل در تیم هستن تمام سعی و تلاش خودشون رو میکنن تا نتایج قابل قبولی بگیریم . حتی اگر نتونستیم باز عاشق پرسپولیس هستیم و حمایتش میکنیم .
۹
ادوین
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
ظاهرا این فقط هوادارا هستن که باید بازیکنان رو درک کنن این وسط بازیکنان همچین وظیفه ای رو در قبال باشگاه شون ندارن! با این حال ارزوی موفقیت داریم برای امیری تا بود زحمت زیادی برای تیم کشید.
ali
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
كار درستي كردي
mohamad ho3in
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
داش وحید ما دوست داریم اینایم که کامنت بد مبزارن میگن چرا رفتی استقلالی اند ارزوی موفقیت برات داریم
۵
saeed
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۴۱
بزرگترین سرمایه یک مرد صداقت اوست به عنوان یه تراختوری برات ارزوی موفقیت میکنم
۲
فرهاد
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۴
حرفهای تو کاملا درسته همه فوتبالیست ها همین فکر را دارند منتهی برخی هواداران رومانتیک هستند فکر می کنند بازیکنانی که برای تیمشان بازی می کنند عاشق رنگ و تیمشان هستند خوب کردی از این تیم مافیایی رفتی این تیم جای امثال تو نبود
۱
.
سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
وصف حال امید ابراهیمی و مجید حسینی هست دیگه ؟ این اخری سر رفتن از کیسه رفت بنزین بریزه سر خودش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر