فهرست
بازیکنان، علت ناکامی ونگر
بازیکنان، علت ناکامی ونگر

بازیکنان، علت ناکامی ونگر

آی اسپورت- اگر آرسنال این فصل جزو 4 تیم بالای جدول رده بندی نباشد، برای مدت‌ها از رسیدن به این جایگاه (تاپ فور) به دور می‌ماند. سانچس می‌رود، فکر نمی‌کنم اوزیل هم بماند، این تیم بازیکنان زیادی دارد که مدت‌ها در اختیارش بوده و آن‌ها را هم از دست می‌دهد. تا زمانی که همین طور ادامه دهند مطمئنا نتایج هم همین خواهد بود.

البته که این موضوع‌ها برای آرسنال موضوع‌های جدیدی نیستند و 4 یا 5 سال است که درباره‌اش صحبت می‌کنیم. این خطر سال‎هاست که آن‌ها را تهدید می‌کند، اگر جزو 4 تیم بالای جدول نباشند بازیکن سطح بالایی هم برایشان نمی‌ماند. اگر این اتفاق نیفتد چطور فصل آینده خواهد افتاد؟ یعنی چطور فصل بعد می‌توانند بدون بازیکنانشان در جایگاه بالای جدول باشند؟

منچسترسیتی دوباره بازیکن می‌خرد، یونایتد همین طور، چلسی هم همین طور. شاید تاتنهام هم حتی بازیکنانی را بخرد، آن‌ها ورزشگاه جدید هم خواهند داشت، لیورپول هم که با کلوپ خوب کار می‌کند و شاید بهتر از قبل برایش بازیکن بخرند. همه این‌ها یعنی آرسنال بیشتر هم عقب می‌افتد.

مشکلی که این تیم با ونگر دارد در حال حاضر بزرگترین مشکلش است. او از قبل هم بازیکنان بزرگ به تیمش نمی‌آورد. اگر هم بازیکنانی می‌آمدند وقتی نمی‌توانستند موفق شوند و جام ببرند، از تیم جدا می‌شدند. می‌دانم که در سال‌های اخیر این تیم عملکرد خوبی داشته، اما همیشه گفته‌ام که این تیم بازیکنی با سبک روی کین می‌خواهد. کسی که تاکتیک و تکنیک خوبی داشته باشد و بتواند تیم را از این اوضاع خارج کند.

ونگر بازیکنانی را در اطرافش می‌خواهد که بزرگ باشند، بازیکنان راحت هستند و نگرانی‌ای بابت موفق نشدن تیم ندارند. ونگر هم مجبور می‌شود بعد از تکرار ناکامی دوباره بازیکنان جدید بخرد. همه می‌دانند که این داستان آرسنال تکراری و قدیمی شده است. حداقل چندین سال است که اوضاع برایشان همین طور است.

اما بعد از بازی مقابل بایرن این اولین بار بود که من می‌دیدم خود ونگر هم باخت را قبول کرده است. حتی وقتی برای کنفرانس مطبوعاتی رفته بود چهره‌اش نشان می‌داد به دردسر افتاده است. این واقعا اولین بار است که او را این‌طور می‌بینم. او معمولا آرام و با اعتماد به نفس است و حرف‌های درست می‌زند.

بازیکنان نقش زیادی در ناکامی او داشتند. بازیکنانی دارد که سال‌ها در این تیم بازی می‌کنند و نباید اجازه دهند تیمشان شکست بخورد. آن‌ها در حد و اندازه‌های خودشان ظاهر نمی‌شوند. بازیکنان بودند که باعث شدند ونگر شکست بخورد و ناامید بماند و حالا دوباره بازیکنان هستند که باعث شدند او به جدایی از تیم فکر کند.

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-02-18 18:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
تا حدودی درسته اما خود مربی باید انرژی رو به بازیکنانش انتقال بده شاید بدشانسی هم باید دخیل بدنیم آرنسال عبد از سال ها تونست سرگروه بشه اونم کاملا شانسی اما با بدشانسی محض خورد به بایرن شاید اگه به تیم دیگه میخورد صعود میکرد این حذف در این مرحله هم به فراموشی میسپرد اما این چیزی رو عوض نمیکنه اونا دوباره تو لیگ قهرمان نمیشدن و دوم شدن فصل قبل هم کاملا اتفاقی و برای بی انگیزگی بازیکنان تاتنهام بوده در کل فکر میکنم تغییر برای ونگر و آرسنال لازمه هر دو باید پایان فصل به همکاریشون پایان بدن زشته ونگر اخراج بشه برای همین بره بهتره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر