فهرست
دو روی سکه وقت‎های تلف‌شده برای ژنرال
دو روی سکه وقت‎های تلف‌شده برای ژنرال

دو روی سکه وقت‎های تلف‌شده برای ژنرال

آی اسپورت – وقت‌های تلف‎شده در دو بازی رفت و برگشت استقلال و ذوب‌آهن در برگیرنده اتفاقات مهم و تاثیرگذاری بود. در بازی رفت و به محض شروع وقت‌های تلف‌شده، ذوب‎‌آهن روی یک پرتاب اوت و برخورد کاملا اتفاقی توپ با دست‎های روزبه چشمی صاحب یک ضربه پنالتی شد و با گل شدن همین پنالتی، شانس خود را برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا افزایش داد. اما دیشب اتفاقات وقت‌های تلف‌شده به سود قلعه‌نویی و تیمش رقم نخورد. در آخرین ثانیه‌های وقت اضافه 5دقیقه‎ای بازی، توپ در موقعیتی ایده‌آل به ربیع عطایا رسید و نفس در سینه هواداران استقلال حبس شد. به نظر می‌رسید دوباره شاهد موفقیت ژنرال در قلعه‌تایم خواهیم بود اما هافبک لبنانی در کمال ناباوری توپ را در موقعیت تک‎به‌تک به آسمان کوبید و لحظاتی بعد سوت پایان بازی به صدا درآمد تا این بار اتفاقات وقت‌های تلف‌شده، باعث ناکامی و شکست قلعه‌نویی شود.

۹ ۳  
آی اسپورت
2018-05-16 17:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ذوب اهن /محبوب
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
برخورد کاملا اتفاقی توپ! ممنون سایت بیطرف؛ یه هفته ذوب اهن زیر سخت ترین هجمه ها از طرف رسانه ها بود و هنوز هم ادامه داره حق ذوب اهن خورده شد چون تیم شایسته زمین بود. کاش مینوشتین عدم اخراج دو بازیکن استقلال هم اتفاقی بود یا مثلا دو ضربه که به تیرک دروازه رحمتی خورد؟ در دست داشتن توپ و میدان و برتری در مالکیت توپ و تعداد پاس ها؟
۷
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۵۰
کاملا اتفاقی برخورد کرد به دست چشمی ، حقمون پنالتی نبود ، وقت اضافه هامون تو فولادشهر سوخت و نادیده گرفته شد .اینجا خدا کمکمون کرد نه داوری .این خواست خدا بود با فرستاده ش ،، تیام
۹ ۱
اصفهون
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۸
اخراج تیام
اخراج باقری
خطای پنالتی روی تبریزی
پنالتی استقلال هم که اصلا پنالتی نبود
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر