فهرست
اتفاق ویژه؛ اتحاد اصفهانی علیه پرسپولیس
اتفاق ویژه؛ اتحاد اصفهانی علیه پرسپولیس

اتفاق ویژه؛ اتحاد اصفهانی علیه پرسپولیس

آی اسپورت – اتفاقات دیشب ورزشگاه آزادی و اعتراضات عجیب و کمتر دیده شده از سوی برانکو به داوری خیلی‌ها را شگفت‌زده کرد و باعث واکنش‌هایی هم شد. مسئولان باشگاه ذوب‌آهن چند مصاحبه کرده‌اند و مدعی شده‌اند کسی که باید از داوری بازی دیشب شاکی باشد آنها هستند نه پرسپولیس و برانکو! اما این فقط ذوبی‌ها نبودند که به اعتراضات برانکو واکنش نشان داده‌اند. سپاهانی‌ها هم خیلی زود وارد این بازی شده‌اند و از رفتار برانکو انتقاد کرده‌اند. امروز مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان مصاحبه کرد و رفتارهای برانکو را شوخی دانست. صحبت‌های او را بخوانید:

  • متاسفانه سرمربی پرسپولیس، بعد از بازی با ذوب‌آهن و قبل از بازی با سپاهان زیرکی کردند و خواستند که جو ایجاد شود. ما خواستار این هستیم که بازی‌های ما از اول فصل تا امروز بررسی شود تا همه متوجه شوند که ناداوری‌هایی علیه سپاهان صورت گرفته است اما با این حال شکایتی به جایی نکرده‌ایم ولی باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کند که می‌خواهند از داوری شکایت کنند و این واقعا عجیب است. بیشترین ناداوری‌ها علیه سپاهان صورت گرفته و بعد از ما هم ذوب‌آهن، بیشترین صدمه را دیده است.
  • من واقعا برای برانکو از لحاظ اخلاقی احترام بسیار زیادی قائل هستم و به او علاقه دارم، برانکو مربی فهیمی است و من نمی‌خواستم راجع‌ به او صحبت کنم اما او دیروز از سپاهان و ذوب‌آهن اسم برد. من صحبت‌های برانکو را به عنوان یک شوخی قلمداد می‌کنم. پرسپولیسی‌ها گفته‌اند که عده‌ای نمی‌خواهند آنها قهرمان شوند و ما هم می‌گوییم که ان‌شاءالله اشتباه‌های داوری علیه ما سهوی باشد.
  • زمانی که ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتیم و به فینال رسیدیم و به جام باشگاه‌های جهان صعود کردیم، کسی از ما حمایت نکرد. ما هر چهار روز یا هر سه روز یک بازی داشتیم و به خاطر ماجرای سرباز احمدی، سه ماه از میزبانی محروم بودیم اما هر کاری کردیم یک بازی ما را عقب نینداختند. ما در چمن هتل‌ها تمرین می‌کردیم اما با این حال اعتراض هم نمی‌کردیم.
۹ ۷  
آی اسپورت
2018-12-05 15:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
خوزستان
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
اینا فقط مظلوم نمایی میکنن فقط
میگن پول نداریم مطمئنم هیچکی باورش نمیشه بی پول باشن
کل جامعه رو تعطیل کرده بودن واسه فینالی که ۵۰ سال ندیده بودن و میره تا ۵۰ سال اینده و...
حمید پرسپولیسی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۶
خواهشا دیگه صفت کیسه کشا را به ما نچسبونید
مظلوم نمایی و هوپچیگری و ننه من غریبم بازی شاخصه اصلیه کیسه کشاس که با وجود بستن گرونترین تیم حکومتی ایران بازم چسناله میکنن
از اول فصل باختهاشون را انداختن گردن وزیر و وکیل ورییس جمهور و امیر قطر و ...
منتظر باخت بعدی کیسه باشید تا دوباره هوچیگریها شروع بشه
والتر وایت
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
از شعله زرد کثیف تر و مافیایی تر خودشون هستند ، از ماجراهای خریدن داورهای متعدد بگیرید تا آبهای مسموم امسال هم بیانیه دادن پشت بیانیه
مرتضی سلطان
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
سگ کی باشن که بخوان علیه پرسپولیس کبیر، پرفسور ایوانکویچ ، و ارتش سرخ ۴۰ میلیونی متحد بشن،؟؟؟
ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست‌..
تراكتور
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۲
همين هفته قبل گل سالم تراكتور به پيروزي را مردوداعلام كردن قصه برانكو داستان آن دزدی است که مالی را دزدیده بود و در حالی که فرار می کرد، فریاد می زد آی دزد، دزد را بگیرید!
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
لنگیای هوچی گر معروفن دیگه
مهرداد
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
خیلی پر رویی برانکو

بازیکنت با لگد زده به صورت بازیکن ذوب و اخراج نشده
تو همین بازی داور برای بازیکن ذوب رو اخراج کرده و بازی رو هم بردی

دیگه چی میخوای عمو؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر