فهرست
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم

قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم

آی اسپورت – این روزها دوباره ماجرای پیشنهاد محمد رویانیان به امیر قلعه نویی برای مربیگری در پرسپولیس سوژه شده است. قلعه نویی در این باره گفته: «این جزو اسرار زندگی‌ام بود و نمی‌خواستم آن را باز کنم . سال ۹۲ آقای رویانیان مدیرعامل پرسپولیس بود و فوتبال به او ظلم کرد. آن سال در استقلال بودم و رویانیان پیشنهادی داد که حدودا دو میلیون دلار بود. من، رویانیان و امیری مدیرعامل نساجی در جریان این موضوع بودیم. زمانی بود که قهرمان ایران شده بودیم و استقلال هم در آسیا صعود کرده بود. این رقم بالایی بود و رکورد لیگ را می شکست. به رویانیان گفتم همه دوست دارند مربی پرسپولیس شوند. پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است. همین الان هم تماشاگران بزرگی دارد. به رویانیان گفتم اگر در استقلال یک نفر هم مرا دوست داشته باشد، به خاطر آن یک نفر به پرسپولیس نمی‌آیم. رویانیان از من تشکر کرد و گفت رسم پهلوانی هنوز هست.»

اینکه چرا قلعه نویی مبلغ پیشنهاد پرسپولیس را به دلار اعلام می‌کند احتمالا به خاطر قیمت بالای دلار در این روزهاست. وگرنه بعید است رویانیان به قلعه نویی پیشنهاد دلاری داده باشد.

۸۴ ۳  
آی اسپورت
2018-09-10 10:53:00
نظر دهید

۳ نظر
محمد
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
بابا برو اوتت بنداز آخه مردک خودتو چی فرض کردی نکنه تصورکردی مربی منچسترسیتی هستی
HHEE
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۳۵
اون دوره جناب رویانیان به بقال محلشون هم پیشنهاد داده بود بیاد پرسپولیس یه کاری دستش بده داستان قلعه نویی که زیاد تعجب برانگیز نیست. ایشون یه جوری پدر تیم رو درآورد که تا همین الان که پنج شش سالی ازش میگذره هنوز ترکشاش درنیومده چه برسه جاش خوب بشه.
۴
....
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۵۴
لنگیها دست به دامان قلعه نویی هم شده بودن!.خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر