فهرست
تعریف بوفون از دروازبانی: مازوخیست‌ها!
تعریف بوفون از دروازبانی: مازوخیست‌ها!

تعریف بوفون از دروازبانی: مازوخیست‌ها!

آی‌اسپورت- دروازبان یوونتوس و تیم ملی ایتالیا بعد از شکست رکورد بیشترین دقایق حضور در زمین در تیم یوونتوس در تاریخ سری آ، با کیکر مصاحبه‌ای داشته که می‌خوانید:

دروازبان در نگاه بوفون: یک دروازبان باید مازوخیست باشد!‌ می‌توانید نقش دروازبان را با یک داور مقایسه کنید. شما قدرت تاثیر روی دیگران را دارید اما در همان حال فقط می‌توانید گل بخورید، نمی توانید گل بزنید و باید در تمامی طول بازی توهین را تحمل کنید.

سرمایه‌گذاران سری‌آ: آ اس رم به آمریکایی‌ها رسیده و تیم‌های میلانی به چینی‌ها. ایتالیای بیچاره. این اتفاق یک گام رو به عقب برای فوتبال ما و سنت‌های ایتالیاست. همچنین می‌تواند مشکلات اقتصادی ایتالیا را به تصویر بکشد. سرمایه‌گذاران ایتالیایی از حمایت از فوتبال می‌ترسند.

مانوئل نویر: مانوئل نویر به معنای ساده کلمه، بزرگ است و همه چیز را در خود دارد. او از نظر بدنی فوق‌العاده است و به تیم اطمینان می‌دهد. نویر به تیم آرامش می‌دهد، با توپ عالی کار می‌کند و کارهای غیرممکنی انجام می‌دهد. نویر به معیاری برای دروازبانی در عصر جدید تبدیل شده است.

باانگیزه در 40سالگی: 5 سال است که هر دو هفته با خودم می‌گویم چه چیزی باعث می‌شود که فوتبال بازی کنم؟ این نبرد درونی باعث می‌شود انگیزه‌های قوی‌تری در زمین فوتبال داشته باشم. اگر لیگ قهرمانان اروپا را می بردم، شاید انگیزه‌ای نداشتم. لیگ قهرمانان تحریکم می‌کند.

۱    
آی اسپورت
2017-03-20 22:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر