فهرست
دکه آنلاین: پرچم بالاست
دکه آنلاین: پرچم بالاست

دکه آنلاین: پرچم بالاست

آی اسپورت – خبر ورزشی دو مصاحبه اختصاصی اش را روی جلد برده. یکی با علیرضا بیرانوند که گفته پرچم پرسپولیس تا آخر فصل بالاست و دیگری گفتگو با حامد همایون که مشخص شده طرفدارا قرمزهاست. کمیته انضباطی هم درخواست پرسپولیس برای رفع محرومیت سید جلال را رد کرده. این روزنامه اشاره ای هم به دیدار امروز ذوب آهن و استقلال داشته است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 28 بهمن

روزنامه گل با انتشار عکسی از روزبه چشمی در تمرین صبا اظهارات او بعد از حضور در تیم جدیدش را روی جلد برده. روزبه گفته با حضور این همه استقلالی در صبا دلتنگ استقلال نمی شود. کیانی کاپیتان تراکتورسازی هم گفته که روزی یقه پرسپولیس در صدر جدول را می گیرد.

روزنامه گل
روزنامه گل 28 بهمن

روزنامه پیروزی با اشاره به بازی امروز پرسپولیس و سپاهان به آمار سرمربی این تیم جلوی قرمزها اشاره کرده و نوشته که ویسی هم مثل سپاهان، جلوی پرسپولیس 6 تایی شده. آخرین وضعیت پرونده مانوئل ژوزه در دادگاه cas و منتفی شدن بخشش سید جلال از دیگر تیترهای این روزنامه است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 28 بهمن

همشهری ورزشی عکس یکش را به حضور عابدزاده در اردوی نفت تهران و برگزاری جشن تولد برای علی دایی اختصاص داده. این روزنامه نوشته که عابدزاده نمی خواست درباره دربی با صراحت صحبت کند. این روزنامه به استقبال بی سابقه هواداران استقلال از این تیم در اصفهان اشاره کرده و تیتر فرار نافرجام اتوبوس آبی ها از فرودگاه را روی جلد برده. تعریف رادوشویچ از بیرانوند هم یکی از تیترهای همشهری ورزشی است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 28 بهمن

۱    
آی اسپورت
2017-02-16 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر