فهرست
وقتی درخشان قاتل پرسپولیس را نخواست!
وقتی درخشان قاتل پرسپولیس را نخواست!

وقتی درخشان قاتل پرسپولیس را نخواست!

آی اسپورت – عمر الخریبین در حالی به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ انتخاب شد که موفقیت او در برابر پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نقش زیادی در این انتخاب داشت. خریبین در دو بازی رفت و برگشت برابر پرسپولیس ۵ گل به این تیم به ثمر رساند .

سایت خبرآنلاین با اشاره به موفقیت مهاجم تیم ملی سوریه، نوشته که این بازیکن می توانست در پرسپولیس بازی کند اما خب به دلایلی این داستان منتفی شد. به نوشته این سایت ، خریبین پیش از این و در زمان مربیگری حمید درخشان به پرسپولیس معرفی شد اما مورد تایید حمید درخشان سرمربی وقت این تیم قرار نگرفت. خریبین به پرسپولیس نیامد تا «تادئو» جایگزین او شود. جالب اینکه درخشان مشکلات مالی آن زمان پرسپولیس را دلیل لغو حضور خریبین در تیمش عنوان کرده.

 

۱۱۰ ۸  
آی اسپورت
2017-12-14 08:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
عمر خربین
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۳
بسیار ممنونم که تقریبا هر روز از من مطلب چاپ میکنید و با القاب جالب من را دوباره به یاد پرسپولیسیها می اندازید.
وحیدپرسپولیسی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۴
1 گل آفساید 1 پنالتی ناحق.. بدون نیمی از قوا و درگیر حاشیه سازی مهندسی شده 90 و فردوسی پور سر قضیه طارمی ...داوری عربی در زمینی عربی ...اینها باعث شد خریبین بشه مردسال آسیا.... ایکاش اینها رو فراموش نکنیم. بیلان کاری این بابا 3 گل بود که منشا هم 2 تاشو جواب داد .. ایکاش طارمی هم بود تا نشونشون میدادیم کی برتره..
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
نه عزیز جان دلیلش کری خوانی های ناجوانمردانه ای بود که هر روز تکرارش میکردید چوب خدا بود که خوردید . باور نمیکنید زمانی بود که من برای حمایت از پرسپولیس با دوستان به ورزشگاه میرفتم تا مقابل رقبای خارجی تیم را تشویق کنم اما الان اگر میخواستم برم حتما برای تشویق تیم رقیب میرفتم .
nima bagheri
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۵
هنوز تو توهم "باخت ما تقصیر برنامه 90 بود" موندی داداش؟ بابا خودتو مسخره نکن باخت به الهال به خاطر فساد مدیریت،کثافت کاری طارمی،حرفی ای نبودن بازیکن ها(شب نشینی ها در حساس ترین مقطع تاریخ باشگاه) و ضعف بیرانوند بود نه داور و برنامه 90 و اینا،میدونم نوجوونی و هیجانی ولی خودت بزرگ که شدی به این نگاه ات می خندی، نکن داداش نکن :))
کوهیار
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۶
واقعا درخشان بدون شک بدترین مربی تاریخ دنیاست
۸
ویلی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۶
بنده خدا درخشان کف دست بو نکرده بود که قراره طرف اینطور در ایران معروف بشه!! اون زمان یه مهاجم گمنام 20 ساله سوری بود که در خود سوریه بازی میکرده یه هندونه دربسته بود (فقط 3 تا گل ملی زده بود) میومد میشد مثل زیادشعبو پدر درخشانو درمیاوردید!! بدبخت درخشان خفاش شبم که بود حداقل طارمیو میدون داد و همین علیپور که الان همه حلوا حلوا میکننو آورد پرسپولیس همینطور گابریل که هافبک سرحالی بود
nima bagheri
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۵
الان داری از درخشان دفاع می کنی؟ :)))
ویلی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳
"nima bagheri" دیگه شما ببخشید روحیه شخص پرستی ندارم مغزم تو صدر اسلام و جنگ صفین نمونده همه رو سیاه یا سفید و صفر یا صد ببینم....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر