فهرست
طعنه حنیف به آذری؛ آقای مثلا اخلاق‌مدار!
طعنه حنیف به آذری؛ آقای مثلا اخلاق‌مدار!

طعنه حنیف به آذری؛ آقای مثلا اخلاق‌مدار!

آی اسپورت – حنیف عمران‌زاده، مربی تیم فوتبال استقلال نسبت به اظهارات مدیرعامل باشگاه فولاد واکنش نشان داد.

*چیزی که ما دیدیم اسمش فوتبال نبود. شما اگر فوتبال دیدید ما ندیدیم. بازی که از دقیقه اول تا آخرش جنگ و دعوا است اسمش فوتبال نیست. متاسفانه از شب گذشته که ما باختیم، برخی حرف هایی می‌زنند که هر کاری کردیم، جواب ندهیم نشد. آقای سعید آذری! شما که دم از خلاق و اخلاق مداری می‌زنی، شما که خودت داخل استادیوم بودی و همه چیز را دیدی.

*خودشان در استادیوم نشسته بودند و هر دو نیمکت را دیدند. من یک سوال دارم، مدیرعاملی که ادعای اخلاق‌گرایی داری، چرا  وقتی ۲ روز قبل از بازی مربی فولاد مصاحبه کرد و به سرمربی استقلال متلک انداخت، به او اعتراض نکردی؟

*مدیرعامل اخلاق مدار یک نگاه به فیلم و اواسط بازی بیندازد و ببیند مربی تیمش چگونه به سمت نیمکت استقلال حمله ور شد. نکند اینها را هم در کتاب اخلاق مدیرعامل فولاد نوشته‌اند؟ جالب است مربی تیم شما به نیمکت ما حمله کرده، آنوقت شما دم از اخلاق می‌زنید؟

*شما بروید مصاحبه‌های سرمربی تیم ما را قبل از بازی ها ببینید که آیا سرمربی تیم استقلال دنبال تنش بود؟ ۳ امتیاز نوش جانشان ولی قرار نیست هر چه می‌گویند ما ساکت باشیم. مربی تیم حریف در سینه بازیکنان و کادر فنی روی نیمکت ما بود و دقیقه ۷۵ با آژان‌کشی او را به سمت نیمکتشان فرستادیم.

*آقای آذریِ اخلاق مدار! شما بگویید کسی که ۲ سال به خاطر کارت به کارت کردن محروم بوده، کنار تیم شما چه کار می‌کند؟ آیا این کارهای شما جزو اخلاقیات است که در صفحه اینستاگرامتان نوشته‌اید؟ دوره بازی‌های مجازی و رسانه ای تمام شده و مردم خیلی چیزها را می‌فهمند. اینکه بخواهید با اسم استقلال و هوادارانش بازی کنید و دو طرفه برای خودتان محبوبیت درست کنید، کار یک دهه پیش است؛ نه الان!

*محمود فکری چندین و چند بار به داور چهارم گفت به نیمکت تیم حریف کار نداشته باشید. آقای آذری! شما که دست به تلفن هستید، به سرپرست تیم ما زنگ بزنید و ببینید چند بار آقای مظلومی گفت بچه‌ها آرام باشید، فوتبال ارزش ندارد و جواب نیمکت‌نشینان آنها را ندهید.

*شما که خیلی حرف از اخلاق می‌زنید، جلوی حمید رجبی را می‌گرفتید که علیه سرمربی تیم ما حرف نزند. یک روز قبل از بازی مربی تیم حریف در یک مصاحبه به سرمربی تیم ما تاخته و انتقاد کرده اما ما پاسخی ندادیم. مگر محمود فکری حرف بدی زده بود؟ او گفت نمی‌دانستم باشگاه بیانیه داده است. ما قبل از بازی نمی‌خواستیم جنگ درست کنیم و روی بازی تمرکز کردیم ولی ظاهرا شما از همان ابتدا دنبال دعوا بودید.

*می‌گویند استادیوم ما بین المللی است ولی حتی یک تابلوی تعویض نداشتند. خیلی ها می‌گویند چرا تعویض نکردید اما بدانند تابلوی تعویض دستی بود! نکونام ۲ تعویض انجام داد و همزمان این تعویض‌ها با تعویض های ما یکی شد. حتی کمک داور خودش سورپرایز شده بود که این تابلوها دستی است. زمانی که دانشگر آسیب دید شیخ به رختکن رفت و ۵-۶ دقیقه نبود. او رفته بود کفشش را عوض کند وگرنه ما همان زمان می خواستیم تعویض کنیم. حتی او را کنار خط بردیم ولی یکی از بازیکنان ما گفت زانوی من درد دارد و به همین دلیل صبر کردیم تا تکلیف او مشخص شود.

*مربی تیم فولاد بعد از بازی مدعی شده خط هافبک استقلال اصلا در بازی نبودند. او طوری صحبت کرده که انگار ۵۰ توپ به تیر دروازه زدند. بازی دیشب اصلا اسمش فوتبال نبود. اسم بازی دیشب داد و بیداد بود. فولاد ۲ توپ شروع مجدد داشت که ۲گل زد و برد. بردید نوش جانتان اما لطفا دم از اخلاق نزنید.

*بازی چیزی نبود که باب میل ما باشد، ما هم این را قبول داریم. سرمربی تیم ما آنقدر شجاعت داشت که  از هواداران عذرخواهی کند. یک عده در حال موج سواری هستند ولی من می‌گویم ۲۸ هفته مانده و خیلی اتفاقات می افتد. از هواداران استقلال هم می‌خواهم که به تیم کمک کنند. مطمئن باشید بدون حمایت هوادار هیچ تیمی موفق نمی‌شود. من خودم سالها در این تیم بازی کرده‌ام و روزهای سخت و تلخ و شیرین زیاد دیده‌ام ولی یادتان باشد ما زمانی قهرمان شدیم که مردم با باخت و بردها کنارمان بودند و دست از حمایت نکشیدند. بروید و به سال ۹۱ که قهرمان شدیم برگردید و ببینید چه مشکلاتی داشتیم ولی با حمایت مردم قهرمان شدیم.

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-11-21 17:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۴:۳۹
آب ک سربالا بره قورباغه هم ابوعطا میخونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر